Диета - Японско чудо - 13 част

  • 19 500
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 6 522
 И аз стартирам ,пък да видим  Rolling Eyes сладкото как ще го махна и най-гадното е,че все вечер ми се преяжда.През деня всичко и Ок ,ама дойде ли 17-18 часа и нещо ми става  Crazy

# 61
  • Мнения: 302
Започнах днес. Искам да сваля 3 килограма, надявам се да стане за една седица. Ако не стане - две.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 958
hana30, Fresh Gale , kakaka , значи и 4-те започваме от днес! Grinning

Как се справяте до този момент? Аз се наливам с огромно количество вода, за да не усещам глад , но....ще видим.

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 15:27 от Сати

# 63
  • Мнения: 302
Аз не съм гладна въобще...но то първи ден май наи-лесно се минава...

# 64
  • София
  • Мнения: 2 958
При мен първия ден е най-тежък, бих казала... Crazy Докато надвия себе си.
  kakaka , а аватара ти определено ми действа мотивиращо. Sunglasses

# 65
  • Мнения: 440
И аз съм с вас момичета.Реших се да я пробвам.Сутринта пих чай без захар,после кафе,на обяд изадох две яйца преди малко една ябълка и сега чакам да видя какво ще стане до вечеря.
От всички вас аз май съм най - -зле - трябват ми 10 кила.но да видим какво ще стане.
УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 522
Засега добре,ама наближава критичното време  Confused  и смятам да изпия един чай и после да вечерям.

# 67
  • Мнения: 440
Това с чая е добра идея Peace

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 522
Аз покрай тия диети станах голям фен на чая  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 440
Да попитам - може ли на вечеря да хапна малко заек,който е бил консервиран в буркан?

# 70
  • Мнения: 440
Добро утро на всички Японки!Как ви мина вчерашния ден?Аз на вечеря хапнах заек от буркан и един домат,но геройски се въздържах от пуканките,който моят син непрекъснато ми даваше.Днес мисля да пия от китайския чай  - ИНХУА.
Успешен ден на всички Японки Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро, Японки! Hug

svetli333, радвам се, че се присъединяваш. Hug
 
Хайде по един японски чай и по едно кафе от мен  Wink   



Аз вчера вечерях  в 17,00ч. После ходих на спорт. Не съм хапвала нищо след това и съм много горда от себе си.
Пак ще пиша.

Успешен ден!  bouquet

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 063
Здравейте и от мен, днес ми е 10-ти ден. Но откакто започнах втората седмица съм в застой. Засега само от първата седмица съм свалила -4.500 кг. Дано пак да тръгна надолу, че започвам да се обезкуражавам нещо.
Успех на всички в това трудно начинание и лек ден!

# 73
  • Мнения: 302
  kakaka , а аватара ти определено ми действа мотивиращо. Sunglasses
Party
От всички вас аз май съм най - -зле - трябват ми 10 кила.но да видим какво ще стане.
УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Поне ще ти тръгне с по-забележителни резултати - аз от вчера съм свалила само 200 грама...

# 74
  • София
  • Мнения: 2 958
Ket_G, според мен е нормално да има застой. Ти колко кг общо имаше за сваляне, когато я започна? Повече кг по-бързо се свалят. Следва застой и после постепенно и бавно. Това е от моят опит досега.
Обаче имаш забележителен резултат - близо 5 кг ! Браво!  Peace Peace Peace
Точно в толкова горе - долу се целя. Дано и аз успея като теб. Но аз едва ли ще издържа 10 дни , да не говорим за 14.... Rolling Eyes Ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт