симптоми

  • 1 803
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
или си забременяла по рано от спменатия акт  Whistling или се шашкаш излишно  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 655
Не, освен ако не си забременяла по-рано и сега да се проявяват.

# 17
  • Мнения: 961
Мисля, че не.

# 18
  • Мнения: 2 908
или си забременяла по рано от споменатия акт  Whistling или се шашкаш излишно  Mr. Green

 Joy Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
Според мен е невъзможно. Та имплантирането на оплодената яйцеклетка тепърва предстои.

Пожелавам ти успех и да е това, което искаш!  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Според мен всичко е възможно. При мен се получи така, че 2-3 дни след закъснението прокървих съвсем малко и след още 2-3 започна да ми е лошо по цял ден. Мислех че е от препаратите които започнах да използвам за почистване, тъй като цикъла ми не беше редовен и изобщо не ми мина през ум за бременност, а за нормално закъснение. Обаче когато направих тест и излезе положителен, тогава свързах нещата, че всъщност това прокървяване явно е било имплантирането на ембриона, а на мен 6 дни след това вече ми беше зле. Твърде рано, но явно всичко е възможно и изключения винаги има, така че прави тест след закъснението. Но не е изключено и да е от внушение. Дано да е това което искаш   bouquet

# 21
  • Мнения: 188
Мисля, че е самовнушение, но знае ли се?Много е рано да правиш каквото и да е.Пожелавам ти крайния резултат да те удовлетворява!

# 22
  • София
  • Мнения: 928
Мисля, че е прекалено рано  Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 907
И аз мисля, че не е възможно!

# 24
  • Мнения: 3 092
 Rolling Eyes не ми се вярва де , но ако силно го искаш ти пожелавам да си бременна . Simple Smile

# 25
# 26
  • Мнения: 371
И аз мисля, че не е възможно!
Аз също

# 27
  • Мнения: 357
поне 2 седмици да минат - тогава ми се гадеше на мен, но като правихме опитите много пъти ми се е гадело и други подобни от внушение - спри да мислиш и изчакай, то ще си покаже  Simple Smile успех  Hug

# 28
да се надявам нищо да ми няма и да е само уплаха, защото в момента въобще не искам дете

# 29
  • Мнения: 434
Аз също мислех, че не е възможно.. Но когато аз забременях имах много силни болки в матката по време на имплантацията горе долу.. може и да е било внушение тъй като много се взирах в себе си.. Но освен болката други симптоми не съм имала преди закъснението.

Общи условия

Активация на акаунт