Отчет на набор 2003 - 19

  • 9 450
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 687
И от мен само запис този път Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
Моят още не се оправя - намаляла е кашлицата като количество, но не и като качество - направо почервенява целият докато се изкашля. Довечера сме на лекар.
Днес ще излизат с дядо си, че два дни не е излизал, а времето е хубаво.

В нашата детска пък цяла зима не ги извеждат, а преди щерката беше при една учителка(рускиня) - всеки ден навън - няма хубаво, няма лошо. При -20 градуса, аз не си бях показвала носа навън, а щерката се похвали, че излизали.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
И от мен запис  Mr. Green
Ние сме по добре от понеделник Митко е на градина добре, че се оправи времето та излизаме навън, че понеделник и вторник се побъркахме затворени.
И при нас веречното заспиване е кошмар, ляга към 21ч. и се почва искал да пие вода, после да пишка, после се сеща, че сикал нещо да хапне абе почват се едни разигравания само и само да не се спи  ooooh!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Здравейте и от нас.Да ви се оплача,оказа се ,че никой не изявява желание да се занимава с подаръци по случай 8-ми март,та аз се заех,въпреки,че не исках тъй като имам лоши спомени от новогодишните подаръци.
 Решихме да събираме по 5 лева(изрично казах ,че искам друг да определи сумата)и се започна ама защо потолкова,ама защо да им правим подаръци.Ей това най ме подразни.Защото като погледнеш реално децата прекарват по голяма част от времето си в градината,точно с тези хора и те се грижат за тях.Ама,явно сама аз мисля така.
 Иначе сме здрави ,Влади само се сополеви малко и се надямав сега от играта навън събота и неделя да се оправи.Ние живеем извън града и въздуха там е доказано лековит.Не знам дали от това,но вече определено боледуват по рядко.
 Приятен ден на всички.  bouquet

# 19
  • Мнения: 298
Росита,и при нас е така, на никой не му се занимава с подаръци.Онзи ден аз подхванах темата пред няколко майки,че започна да се организира нещо,но какво ще стане....не се знае.Ние решихме да събираме по три лева\тук им се виждат много\ като един лев е за сладки за децата да се почерпят след тържеството.Днес ще се срещна с някои от майките и да видим какво са направили.

 Ти къде извън града живееш???Аз съм в Белослав,но от дете си знам че тук въздуха е гаден\тогава беше така заради заводите в Девня\   Sick 

# 20
  • Мнения: 2 125
Айде и аз в кюпа Crazy
Покрай нас нищо интересно, здрави сме, играем на компа ...егати игрите  Shocked...

Моля, днес имам огромна нужда от палцестискане и положителна енергия за целия месец март! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 399
Здравейте наборчета  Hug
Записвам се и ще ви следя с интерес.
Моят юнак се казва Антонио и е роден на 08.01.2003. Искам да попитам мамите, чиито деца са родени през Януари кога ще пускат децата си на училище Thinking В момента моето детенце ходи в градината с набор 2002 и се чувства прекрасно, но ми се иска да ходи на училище с набора си, само че той не иска и да чуе и се чудя какво да правя.

# 22
  • Мнения: 2 839
Здравейте и от нас.Да ви се оплача,оказа се ,че никой не изявява желание да се занимава с подаръци по случай 8-ми март,та аз се заех,въпреки,че не исках тъй като имам лоши спомени от новогодишните подаръци...
Миналата година направих тази грешка да се нагърбя с тази задача, понеже така или иначе съм касиер на групата. Няма да повторя, който иска да си купува личен подарък тази година  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 687
Като сте подхванали темата за подаръците, давайте идеи за лични такива. При нас както винаги няма да има общ и се чудя какво да купувам.

stellina, стискаме палци Praynig

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 037

 Ти къде извън града живееш???Аз съм в Белослав,но от дете си знам че тук въздуха е гаден\тогава беше така заради заводите в Девня\   Sick 
в с.Доброглед,това се пада над Игнатиево,доста нависоко сме и сигурно затова въздуха е мн.чист
Миналата година направих тази грешка да се нагърбя с тази задача, понеже така или иначе съм касиер на групата. Няма да повторя, който иска да си купува личен подарък тази година  Crossing Arms
Да ти кажа и за имам едни съмнения,че после ще се ядосвам,но какво да се прави.
stellina, стискаме палци  Praynig

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 10:58 от Росита 77

# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз мисля да правя личен подарък на госпожите ама идея си няма какво да бъде  newsm78
Ние даже не се поздравяваме майките от група старнна работа, запознах се с няколко други мами от другите групи ама от на Митко групата с нито една, половинта гледат на въпреки и сумтят  Sick
Сега за Коледа събирахме пари за нещо / не помня /  Embarassed и една от мамите трябваше да събира паричките и отивам аз сутринта и я виждам и и казвам добро утро и само да оставя детето и ще и дам парички и тя след малко ми казва вие сте 10-тата мама която идва да си остави детето и единствената която ме поздрави  #Crazy #Crazy #Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравей, stela78, и добре дошли с Антонио.  Hug
Точно в предишната отчетна тема коментирахме този въпрос.Ако искаш влез и ни изчети Wink

# 27
  • Мнения: 468
Ние се поздравяваме с мамите от групата на Любо , че даже и с тези от другите групи.Някой от тях живеят в близост да градината и съответно да нас. Познаваме се , че децата ни си играят заедно навън. За подаръци на госпожите незнам има три , четири майки от групата , които още от мин. година заявиха желание да се занимават с тези работи.Само да кажат по колко парички и давам.
Почти всяка вечер ми се оплакват от Любо в градината.Тичал в стаята , точно като легнели му се пишкало.Не си държал ръцете отзад , докато им сервирали , не внимавал докато госпожата обяснявала какво да рисуват и т. н. Вече ми омръзна все мойто да "плюят"Все ме питат вкъщи прави ли така.И да не би заради бебето да  е такъв.А кажете как да се справим с това?Преди беше по послушен , ама явно му се стегна душичката все вкъщи и в градината с тия студове.

# 28
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Запис и от мен! Да каж аза подаръците. досега никой не е предприел инициативатата за общ подарък. Но пък за Коледа, подготвих скромно и за двете госпожи по една книга /художествена литература" Петте четвъртини на портокала"  и "Шоколад" от Джоан Харис - не съм ги чела препоръчаха ми от книжарницата  Embarassed/, по един истински шоколад и луксозен календар 2008 г.
Сега за 8-ми март сигурно пак ще е книга и букет цветя. Peace Ще следя темата с идеи за подаръци.

# 29
  • Мнения: 14 133
Здравей, stela78, и добре дошли с Антонио.  Hug
Точно в предишната отчетна тема коментирахме този въпрос.Ако искаш влез и ни изчети Wink
welcome  Heart Eyes  bouquet
Ние си поздравяваме с всички родители от групата.  Laughing Няма бурсуци.  Laughing
С няколко от децата Сашко много често си играе и след градината, защото живеят в близки блокове.

Общи условия

Активация на акаунт