Отчет на набор 2003 - 19

  • 9 448
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 7 794
bubbast,  welcome
Дай повече инфо за вас!

# 46
  • Мнения: 7 201
bubbast,  welcome
Дай повече инфо за вас!
И от мен,добре дошли!
Благодаря за овациите за Дани---много съм горда!
Sunglasses

# 47
  • Мнения: 14 133
bubbast,  welcome
Дай повече инфо за вас!
welcome и от мен!!!  Heart Eyes  bouquet

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Само се записвам в новата тема.

Нещо напоследък нищо не ми се пише...

# 49
  • Мнения: 11 607
Въх.....3-та страница.....

С удоволствие ходим вече на детска, дори не иска да го изпращаме, бил голям и искал сам да ходи......(сам, ама го гледаме докато влезе в ДГ). Днес са им раздали стихчетата за 8-ми март и госпожата сподели,че учителката по танци не идвала редовно, а само взимала парите на хората.....И вече ще и дава пари според проведените часове!

# 50
  • Мнения: 468
Днес не се оплакаха от него.Даже казаха , че се учудили колко добре и внимателно си оцветил картинката.Мислили са , че не слушал като им обяснявали как и къде да оцветяват , ама той ги изненадал , защото е разбрал какво да прави.
bubbast добре дошли.
И Любо преди време скърцаше със зъби нощно време .преди около година и половина две - глисти нямаше.Отмина от само себе си.

# 51
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
айде,едно здрасти и от нас!Привет на новите наборчета welcomeНещо списъчето с дечица много нараства-какъв кеф!    jumpuu
мам4е,браво на Дани!дали да не те изпитаме и теб-дали го знаеш  hahaha newsm78
Това със скърцането със зъби го нямаме като екстра,но това-за "нервната почва",дето го пише tома & eli...е,тук сме вече и с двата крака!Какво ще ги правим тези нашите с този инат и свърхчувствителни моменти-направо не ми го побира акълЯ Joy
Продължава да си чопли ноктите и последното мое решение,което за първи път има някакво влияние е ,че прибрах всички дискове с нинджите!Моичкият беше много опечален,но след 1 седмица успяхме да изрежем ноктенцата JoyСега дисковете  пак са изкарани,но са "винаги готови" да изчезнат-ха-ха!
п.п.
има ни в "бърбориното"-хе-хе!по изключение не сме "нинджа" Joy

# 52
  • Мнения: 4 967
Вярно чак трета страница!
Добре дошли на новите мами и наборчета!
Аз познавам всички родители от нашата група. Но как иначе, знаем се още от деца. Всичките си ваканции съм прекарвала тук в селото. Нямаме проблеми с подаръците, събираме пари и купуваме подаръци за госпожите и почерпка за децата. Понякога само някои мрънкат, че са много парите.
Що се отнася до послушанието в детската, а и не само там - и моето дете е от най-лошите. Явно са в такава фаза, или пък от времената, в които живеем. Сега имам и момиченце, а то доста по-кротко се очертава, пу-пу!
Аз май реших, ще пусна Косето на 6 години и 6 месеца на училище. Той и сега е много оправен, мисля, че няма да има проблеми.

# 53
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Яни имаше момент, когато скърцаше със зъби, определено беше на нервна почва, когато се превъзбуди или е притеснен започваше едно скърцане, едвам издържах... Мина от само себе си, сега като се присетих направо настръхнах...

За подаръците на госпожите за 8-ми март да ви попитам, кога ще ги давате, 8-ми нали е събота или имате тържество и тогава? Ние не се познаваме родителите на нашата група и общи подаръци няма, мислех си още от преди да им вземем цветя например, но видях наскоро, че е събота, а тържество няма да имаме и се чудя още...

# 54
  • Мнения: 7 201
...мислех си още от преди да им вземем цветя например, но видях наскоро, че е събота, а тържество няма да имаме и се чудя още...
Подарете ги в петъка на 7-ми. Peace

# 55
  • Мнения: 298
Нашето тържество е на четвърти и тогава ще се дават подаръците.Разбрахме се да събираме по три лева и да им купим по нещо,но какво идея си нямаме!Дайвайте идеи за подаръцииииииии.............празника идва........... Mr. Green   

 Вики не скърца със зъби,но си гризе ноктите  Sick  ама и аз бях така,и то до преди няколко години.............докато се изнесох от къщи и заживях с мъжа ми..........мащеха....... ooooh!

# 56
  • Мнения: 953
Какво правите бе момичета, не съм влизала 2 дни и вие в нова тема и то с 3 стр.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 673
Моят не скърца със зъби, но е минал през какви ли не други подобни глупости.
По едно време се плезеше - изчетох всичко за олигофренията Embarassed hahaha
После си поемаше дъх като магаре, все едно не му достига въздух. Реших - край, детето има астма като чичо си Embarassed hahaha А после установих, че го прави нарочно!
Сега новият му хит е да се хапе над горната устна с долните зъби . Става една градинка, от която само кръв дето не капе. Този навик го беше изоставил и сега пак го почна Sad
Кой знае и колко още такива ги е правил, но сега това си спомних на първо четене Shocked

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дето се видка, скоро и при вас ще дойда.

# 59
  • София
  • Мнения: 460
Добре дошли на новите мами и дечица!
По-голяма част от майките се познаваме от групата на сина ми и се поздравяваме.
За 8-ми март не зная нищо, защото 10 дни Свилен не е ходил на градина, но по вероятно е да не се организира нищо и ние сигурно ще подарим цветя на госпожите.
За училището, преди време си мислех да го пускам на 6 г. и 8 месеца, но сега съм решила, че ще тръгне на училище с набора си, мисля си че той ще се чуства по-сигурен и по-подготвен емоционално.

Общи условия

Активация на акаунт