Отчет на набор 2003 - 19

  • 9 505
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 125
Здравейте момичета,
благодаря на всички за милите пожелания Hug Heart Eyes
Трогнахте ме Simple Smile  bouquet
Компа ми беше на ремонт, та не можах да се включа  Crazy
Двата почивни дни излизахме навън да играе Али и забелязах, че в момента в който са минали 15 мин. на въздух, започва едно диво кашляне - гърлено, по-скоро като задушаващо, отколкото кашлшца изотвътре  newsm78. Дали не прави някаква алергия...що ли, но силно ме притесни тази деряща го кашлица. Смятам утре да го провери ЛЛ, за да ми е спокойно. Като сме в къщи, нито кашлица нито нищо... Thinking
 

# 226
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Привет и от нас. В трескава подготовка сме за празника на мама и последващият рожден ден. Този път ще го празнуваме на два пъти. Един път с дечица в парти клуб и на другият ден в детската и у дома. Едното ми терзание и то голямо е за това че в парти клуба запазихме дата един ден по рано от рождения ден и според мъжа ми е грешка Embarassed Embarassed Embarassed. Обаче, така пък за детето ще се съберат два дни на забавление и подаръци. Какво мислите по въпроса дали сгреших като записах рождения ден за празнуване с 1 ден по рано? newsm78

# 227
  • София
  • Мнения: 15 282
Аз бих го записала по-скоро един ден по-късно.  Confused
Чисто суеверие си е, но никога не съм празнувала рожден ден предварително.

# 228
  • София
  • Мнения: 7 673
Няма шега, няма измама.
На Павчо му е паднало днес първото зъбче. Дори не разбрах кога е станало. Вчера се клатеше, днес го няма. Съседното (става дума за двете средни долни) е на път да го последва.

# 229
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз бих го записала по-скоро един ден по-късно.  Confused
Чисто суеверие си е, но никога не съм празнувала рожден ден предварително.
Подкрепям! Peace
Аз също не бих празнувала РД предварително.

# 230
  • София
  • Мнения: 7 673
Но ние ще празнуваме в Патиланци, а там е голяма лудница и затова по-рано отидохме да си "заплюем" час.
Може ли отзиви за РД в Патиланци?
Били сме в клубчета и на Павчо на Рождените Дни, и на приятелчета. Но в Патиланци - никога. Ако пък е хубаво, да направим тази година сефтето, живот и здраве. Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 15 282
Няма шега, няма измама.
На Павчо му е паднало днес първото зъбче. Дори не разбрах кога е станало. Вчера се клатеше, днес го няма. Съседното (става дума за двете средни долни) е на път да го последва.

Не мога да повярвам! Кога бяха бебета, кога зъбчета взеха да сменят?  Heart Eyes

# 232
  • София
  • Мнения: 5 065
Няма шега, няма измама.
На Павчо му е паднало днес първото зъбче. Дори не разбрах кога е станало. Вчера се клатеше, днес го няма. Съседното (става дума за двете средни долни) е на път да го последва.

Изненада! Да е жив и здрав големият юнак.

# 233
  • София
  • Мнения: 3 421
Леле, кога зъбчета поникваха, кога започнаха да ги сменят Grinning
Да са живи и здрави, порастват децата!

На щерката първото зъбче падна(извадихме го, щото другото отзад беше излязло) - точно една седмица след 5-тият рожден ден. А не са й избивали рано зъбите. Ще го видим и малчо как ще бъде.

 Снощи правих до някое време мартеници(че при 3 почивни дни - време ми не остана) - Люби се вълнуваше. Много ми стана мило - той досега не се впечатляваше от такива неща, само сестра му. А сега - мартеницата за неговият приятел си я стиска и не дава да я сложим в пликчето при другите. Дано детето да е здраво и да е на детска, че много ще е разочарован.
 
 Много съм щастлива - тази сутрин занесох възглавница и пижама. До края на годината ще си спят на земята, но поне за догодина ще ни огрее да ги видим с легла.

# 234
  • София
  • Мнения: 7 673
До края на годината ще си спят на земята, но поне за догодина ще ни огрее да ги видим с легла.
Как така спят на земята? newsm78

# 235
  • Мнения: 7 201
Няма шега, няма измама.
На Павчо му е паднало днес първото зъбче. Дори не разбрах кога е станало. Вчера се клатеше, днес го няма. Съседното (става дума за двете средни долни) е на път да го последва.
Изненада! Да е жив и здрав големият юнак.
И от мен честито за 1-во паднало зъбче! Grinning
Дани е добре  smile3520и от днес е на градина!

# 236
  • Мнения: 14 133
Привет и от нас!!! Приятна седмица!!!   bouquet Heart Eyes

# 237
  • София
  • Мнения: 7 673
Дани е добре  smile3520и от днес е на градина![/color]
Браво! smile3501

# 238
  • София
  • Мнения: 3 421
До края на годината ще си спят на земята, но поне за догодина ще ни огрее да ги видим с легла.
Как така спят на земята? newsm78
Много съм писала по темата и за да не дотягам - казвам с две думи - спят на дюшеци на земята, с дрехите(така правели в чужбина ooooh!). Само дето  ХЕИ нещо не е съгласно. Нищо, че се включва след няколко години закъснение.

# 239
  • София
  • Мнения: 7 673
До края на годината ще си спят на земята, но поне за догодина ще ни огрее да ги видим с легла.
Как така спят на земята? newsm78
Много съм писала по темата и за да не дотягам - казвам с две думи - спят на дюшеци на земята, с дрехите(така правели в чужбина ooooh!). Само дето  ХЕИ нещо не е съгласно. Нищо, че се включва след няколко години закъснение.
Съжалявам, не съм го чела, когато си го писала. Но съм много учудена и дълбоко възмутена! Аз лично бих се чувствала ужасно, ако спя така Shocked

Общи условия

Активация на акаунт