Отчет на набор 2003 - 19

  • 9 475
  • 295
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
mirena71, скоро пробвах една рецепта от народната медицина при силна кашлица, много ни помогна!

Намазваш един лист, надупчен, от вестник или амбалажна хартия с мед и го слагаш вечер на гърдичките и гърба на детенце да спи така цяла нощ, само избягваш областта на сърцето и гръбначният стълб. Прави се няколко поредни вечери! Много помага!  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54567.0

# 91
  • Мнения: 468
Това с меда и аз съм го правила  -помага,но зависи здо каква степен е кашлицата.Любо точно по Нова година така кашляше , че нищо не помагаше.Чак инжекции някакви му биха и то по спешност.
Бързо оздравяване на всички.

# 92
  • Мнения: 177
здрасти отново.като ви чета се сещам и за нас миналата година.но въпреки всичко нито една от вас не попита за тези капки.защо?да не мислите,че ги рекламирам? Thinkingмоята лекарка,която също така излекува рефлукса на дъщеря ми и се разминахме без операции,ми ги препоръча,а също така един чай и има още едни капки,които се дават на детето само като е болно,защото са много силни.ваше решение  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 2 732
здрасти отново.като ви чета се сещам и за нас миналата година.но въпреки всичко нито една от вас не попита за тези капки.защо?да не мислите,че ги рекламирам? Thinkingмоята лекарка,която също така излекува рефлукса на дъщеря ми и се разминахме без операции,ми ги препоръча,а също така един чай и има още едни капки,които се дават на детето само като е болно,защото са много силни.ваше решение  Rolling Eyes
Какво по -точно да те питаме за Саменто ?! Thinking. Не се обиждай за такива работи ! Плюс това при всеяко дете различно действат имуностимулантите.
Ако ти имаш да споделиш нещо за тях просто го напиши Peace

# 94
  • Мнения: 468
Аз не знаех , че "Саменто" може да се дава на деца.Свекър ми ги пие от доста време.Мъжо пък взима "Котешки нокът".Било подобно.Ама нямам точна представа за какво са.Знам от тук от там по малко.
Любо сега получи и обрив.Ходихме на бързо тази вечер на дактор.Някаква алергия е направил към нещо , но не знаем какво.Продължава с р-вото.Сега преминаваме на "Ентерол" и активен въглен.И някаква диета.

# 95
  • гр.София
  • Мнения: 219
Цял ден сме с Т. Ту пада, ту се вдига. Кашля като магаре, а на всичко отгоре се дави от храчките и повръща. И аз пробвах рецептата с белтъка, оцета и содата и при нас имаше добър ефект.

bendji2710 , благодаря за рецептата с меда. Още сега ще пробвам.

Утре разбира се тичам първо при джипито.

Бързо оздравяване на всички болни, че  най-ужасното нещо е да ти е болно детенце.

# 96
  • Мнения: 177
не че се обиждам,но много познати деца,вкл. и моето,които поцяла зима са били с Т ,бронхити,гнойни ангини ит.н.,откакто са започнали прием на саменто,се разболяват изключително рядко,а дори и да се разболеят,болеста протича съвсем леко,дори без намеса на антибиотик.симона два пъти вдига Т,УВЕЛИЧАВАМ ДОЗАТА  и на втория ден няма помен от това,че тя е щяла да се разболее(едновременно с Т имаме и кашлица)

# 97
  • Мнения: 14 133
Бързо оздравяване на всички наборчета! Praynig
Ние със Сашо почивните дни здраво скиторихме навън.  Laughing
Лека седмица!!!  Heart Eyes  bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 3 421
Бързо оздравяване на всички малчовци!

Оставихме нашият Люби при баба и дядо за една седмица. Ами една седмица вкъщи със сиропи и не спря да кашля. Водихме го на лекар - отхрачваща кашлица била...а иначе е жизнен, весел, игрив и докато не го чуеш да кашля(направо ужасно звучи) не можеш да предположиш, че е болен.
Питаме го - искаш ли да останеш? Той през 5 минути си мени мнението - ту иска, ту не иска. Накрая реши, че ще остане.

# 99
  • Мнения: 468
И наш Любо днес е вкъщи.Разстройството продължава.Е не е нон стоп , ходи два три пъти на ден.Само , че сега ще давам "Ентерол".Снощи се появи обрив по слабините.И веднага на доктор.Направил е алергия към нещо , но не знаем към какво.Сега трябва да спазва диета, макар , че той от петък не яде какво да е.Инъче нищо друго му няма ,все така си е див.След обяд сме навън.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Здравейте и от нас,сутринта ни посрещнаха с карантина,имаме варицела в групата.Дано се размине,че иначе жалко за репетициите за тържеството.
 Иначе времето беше супер и през уикенда бяхме навън,пощуряха си на воля.
 Болните дечица бързо да оздравяват.  bouquet

# 101
  • Мнения: 14 133

 Иначе времето беше супер и през уикенда бяхме навън,пощуряха си на воля.
 
И Сашо се нащуря на воля. Днес първата му чуденка в градината беше госпожата дали ще ги изведе пак навън.  hahaha

# 102
  • Мнения: 7 201
Цял ден сме с Т. Ту пада, ту се вдига. Кашля като магаре...
Ето така е Дани... Sad Пустият му ГРИП,много е тежък тая година!  Whistling
Много ме притеснява кашлицата Praynig...но чак от 13:30 сме на преглед!
Така му хлътнаха очичките,за 2 дни се стопи...! Cry
А в това хубаво време не сме подали носа си навън! ooooh!
Дано се справят всички болни дечица без усложнения! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 103
  • Мнения: 14 133

Дано се справят всички болни дечица без усложнения! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed[/color]
Дано!!!!  Praynig Praynig Praynig

# 104
  • София
  • Мнения: 4 397
Привет и от нас  Hug
И ние цяла седмица пощуря детето навън, вече сме добре, но и тази седмица ще го оставя, а и вренето е хубаво та ще сме навън  Peace
На всички наборчета бързо оздравяване  Heart Eyes
много тежка тази зима айде да свършва вече, че ми писнаааааа  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт