Отчет на набор 2003 - 19

  • 9 442
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравейте,
аз много рядко се включвам да пиша но ви чета доста редовно.То и няма с кой знае какво да се включа де.Не ходи на градина, но сега като се роди бебето смятам да го заиша да походи, че едва ли ще мога да му обръщам много внимание.А и вече трябва да свиква на по- групови занимания.
Сега  си прекарва денят пред лаптопа (има към 50 инсталирани малки игри и още 100 неинсталирани но в готовност Tired)  или пред ДВД-то.Дост се вживява в детските филмчета и игрите.Напоследък  въображението му е доста богато и говори само за шефове (от игрите ) или как като яде спанак щял да ги пребие  Joy Попай моряка му е най- новата мания.Досега беше патката Доналд.
Сега живеем при свеки и не познавамникого с деца тука и ми е малко трудно и гадно, но пък времето се оправя и се надявам скоро да си излизаме и така...

# 76
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Днес решихме семейно да отидем на пицария. Обаче на Пепи му се доходи на тоалетна и отиде с татко си. След 15 мин. излиза и силно вика към мен: Мамо, изаках се. Аз си поставям пръста пред устата да не вика , но явно той го изтълкува по друго яче и пак се изцепва: Изаках се викам. Явно хората вече не издържаха и последва бурен смях. Трябваше и "бон апети" да им пожелаем. Joy

Тъкмо се похвалих в миналата тема , че от септември не е боледувал и му потече носа, а и окото. Винаги като има хрема му текат и очите и събират секрет. Днес сутринта не можа да си отвори дясното око, защото му бяха слепнали миглите. Като новороден имаше запушване на слъзните канали, но след това уж се отпушиха. Сега като има хрема е вечно горелив.

# 77
  • София
  • Мнения: 15 222
Като новороден имаше запушване на слъзните канали, но след това уж се отпушиха. Сега като има хрема е вечно горелив.

И племенницата ми е така.  Sad

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако имат гной сливиците преди йодасепта ги обирам с кислородна вода, пак с клечки за уши.

НЕ е правилно, не го прави. Гнойните тапи отварят рани и после като ги мажеш, представи си каква болка му е на детето ти. Моят УНГ д-р ми е забранил подобни дела.

мирта - голям купон сте имали  Joy

# 79
  • Мнения: 7 201
Здравейте пак!Какво да ви кажа---изкарахме кошмарна нощ! ooooh!Както винаги след 1ч. посред нощта...Т 38,6 градуса,повърна...че и от носа му тече кръв,кашлицата не спира!!! CrazyПочти не съм мигнала! WhistlingИ тая сутрин по доктори и кабинети...Правихме кр.изследване-ами добре е уж,ама гърлото пожар,сливиците огромни и засега минаваме на Суметролим.Пък дано се справи...иначе АБ не ни мърда! Rolling Eyes
Това е от нас---отивам да давам сиропи и лекарства,че пак е с висока Т. Sad

# 80
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Мам4е, дано се оправи бързо!  Praynig

# 81
  • гр.София
  • Мнения: 219
Да ви се оплача Дамян е пак болен. От вчера кашля като магаре, а нощеска вдигна и Т. Вчера го водих на лекар и ни предписа Синекод. За сега ефект никакъв. Не може да спи и кашля непрестанно.

Помогнете с някоя "бабина" рецепта или народна медицина за кашлица.  newsm17
 

# 82
  • Мнения: 7 201
Мам4е, дано се оправи бързо!  Praynig
Благодаря ти!  bouquet

Да ви се оплача Дамян е пак болен. От вчера кашля като магаре, а нощеска вдигна и Т. Вчера го водих на лекар и ни предписа Синекод. За сега ефект никакъв. Не може да спи и кашля непрестанно.

Помогнете с някоя "бабина" рецепта или народна медицина за кашлица.  newsm17
Дани е по абсолютно същия начин... SadИ на него днес му изписаха Синекод,но е рано за ефект--при вас също предполагам! ThinkingА има и силни болки в гърлото...
ПП:Не знам какво да те посъветвам Rolling Eyes-чайчета му правя аз,само мед също му давам да хапва.

# 83
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
мамче,мирена,кураж ,майчета!Дано бързичко и лекичко всичко да отмине! Hug
нали бяха писали една рецепта за кашлица(май по баба Ванга)-масло,мед и ванилия?

# 84
  • Мнения: 7 201
мамче,мирена,кураж ,майчета!Дано бързичко и лекичко всичко да отмине! Hug
нали бяха писали една рецепта за кашлица(май по баба Ванга)-масло,мед и ванилия?

Да---вярно! PeaceБлагодаря svra4e,че ме подсети!  bouquet
Ето намерих я:100 гр. масло, 100 гр.мед и 1 ванилия - прави се смес, която се дава 3 пъти на ден по 1 чаена лъжичка.
ПП:Положението при нас е много зле---вече е с 39,4 градуса! Shocked

# 85
  • гр.София
  • Мнения: 219
Mам4е, и Дамян беше така нощес. Давах му на 3 часа 5 мл. Нурофен 10 мл. Панадол накрая и чорапи с оцет и кърпа на главата с оцет.

Благодаря за рецептата на Ванга. Намерих и сайта http://myshop.bg/vanga/prescriptions.html

# 86
  • гр.София
  • Мнения: 219
Мам4е, току що говорих с една приятелка и ми каза много ефикасна рецепта за висока температура: 1 белтък, 1 чаена пълна лъжичка сода и 3 супени лъжици оцет Бъркаш всичко с миксера и мажеш цялото тяло, после обличаш дрехите. Сваляла висока температура веднага. Не съм го пробвала, но дъщеричката им
често боледува с висока Т /прави даже гърчове/ и само това я спасява. Дано да ви помогне.

# 87
  • Мнения: 7 201
Мам4е, току що говорих с една приятелка и ми каза много ефикасна рецепта за висока температура: 1 белтък, 1 чаена пълна лъжичка сода и 3 супени лъжици оцет Бъркаш всичко с миксера и мажеш цялото тяло, после обличаш дрехите. Сваляла висока температура веднага. Не съм го пробвала, но дъщеричката им
често боледува с висока Т /прави даже гърчове/ и само това я спасява. Дано да ви помогне.
Много ти благодаря!  bouquetМоже и да го пробвам,че положението е сериозно! Praynig Praynig Praynig

# 88
  • Мнения: 468
Пак много болни.А Любо и днес дриска.А някой знае ли колко дни най- много мога да давам "Хидрасек" ? newsm78
Бързо оздравяване на всички.

# 89
  • Мнения: 7 201
Здравейте от нас!Все още се борим с високата Т за съжаление...но поне започва да пада за по-продължително време! PraynigБелтъка върши чудеса Peace,но го мажа само на петичките,защото целия се тресе от студ!Въпреки това ефекта е удивителен! Simple Smile

А Любо и днес дриска.А някой знае ли колко дни най- много мога да давам "Хидрасек" ? newsm78
Доколкото си спомням 5-7 дни Thinking,но питай пак доки!
Бързо оздравяване и на вас желая!  bouquet
mirena71-как е Дамян днес?

Общи условия

Активация на акаунт