Буйно дете.

  • 2 368
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Ох, по - спокойно ми е като знам, че не само тя е с такива синки Tired

# 16
  • Мнения: 655
Абе жена! Какви мисли ти се въртят в главата!? Аз като малка що дрехи съм изподрала по тез дървета и с колко момчета съм се била да не казвам. А за синки да не говорим-цялата бях в рани и синини! Имам дори един ужасен белег на главата, който дори променя формата на черепа ми. И веднага щом се ударя дори лека ми излизаше ужадна синка, все едно някой ме е пребил! С децата е така, нежни са. Не се притеснявай!

# 17
  • Мнения: 6 029
 Shocked
Буболина, не се вкарвай във филми. Ти дете без синини виждала ли си? Не, твоето дете не буйно. То е нормално. Буйно дете не си виждала явно. Детето на една съседка бутна телевизора върху себе си, успя да отскочи в последния момент. Катереше се по хладилника. На 2 години избяга от тях. Те си мислели че била в хола, играела. Тя тихичко отишла до вратата, отключила и ай навън. И куп други неща. Майка й в чудо се беше видяла. Е това е буйно дете. Не си измисляй проблеми.

# 18
  • Мнения: 610
Въобще не се притеснявай ни сме същите.В компаничта,в която излизаме момченцето е много по-кротко от моята палавница.Тя доли налита да го бие и не само а го и прави.Незнам откъде се е научила след като никъде не го е видяла.Вчера вечерта я къпя и преобувам и виждам зверска синка на дупето.Оплаших се,но тя непрестанно пада и все се удря някъде,много бързо поснява.Така,че спокойно това е нормално. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 227
.....
Падат ли често децата ви, как се справяте, синки излизат ли често?
Пада и то как... оня ден се беше покатерил на масата в трапезарията (височка си е) и вика "Батмаааан" Rolling Eyes и иска да скача, едвам го хванах... Вчера както си тича не забелязва гореспоменатата маса и така се заби в ръба, че чак мен ме заболя (получих контракции). Идва ревящ, държейки се за окото и не ми дава да му махна ръката... в първия момент си помислих, че си е извадил окото Confused, като разбрах, че не е окото си помислих, че веждата си е ударил... докато разбера къде всъщност се е праснал ми минаха 1 куп гадости през главата (има една приказка: да не ти се случва това, което майка ти ти мисли). Преди да навърши година и половина, му снимаха главата 3 пъти, защото падна лошо от дивана и си удари главата отзад.... Целият е в синки.
Споко, всичко е Ок с Джули. Дишай спокойно Hug.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми дете е ще лудува, ще лудува..... това му е работата Laughing
Да ти е жива и здрава и мн да те радва Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви Hug, Julie, от месеци не съм се смяла така Wink, вярно, какви деца има ooooh!
Филмите са ми най - страшни в главата, за съжаление.
Люта Чушчице, да ти е жив и здрав, пази се от контракций ей  bouquet
ViFresh , благодаря ти  bouquet

# 22
  • Мнения: 472
И на мен това ми беше болна тема  Hug Дъщеря ми проходи или по-точно направо протича на 1г2м. На 1г.7м. вече беше с пластика и шевове на едното пръстче на ръчичката. За синините и раните, да не разправям. От коленете надолу и лактите беше нещо страшно. Имаше период, в който имах чувството, че се спъва и пада на всяка крачка. В къщи търчеше и въобще не отброяваше ъглите, а с право мерене ги целеше и се просваше на земята. Така се бях вталясала, че щях да и правя втори прощъпулник. Вече е на 2г.9м. и не се хвърля толкова безотговорно, но все още е със синини. Тя е със снежно бяла кожа и явно е много чувствителна, защото не съм я забелязала да пада или да се удря сериозно, но синините са налице. Така че не се притеснявай, не сте единствените. Като поотраснат ще започнат да се пазят повече диванетата  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
 Hug, мойта е мургавичка уж, за това се притеснявам Tired

# 24
  • Мнения: 1 032
Ами с по- слаби капиляри е детето за това така. Аз съм на 30 и до ден днешен съм същата. Леко да се ударя, някой да ме щипне и синината е факт. Недей да ги мислиш глупостите   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 227
......
Люта Чушчице, да ти е жив и здрав, пази се от контракций ей  bouquet
....
Hug

# 27
  • Мнения: 4 292
Буболина и моят син е така. Лятото чак срам ме хваща като му погледна крачетата - синка до синка.  Confused Много се притеснявам, но вече сякаш започна повече да се пази. И аз като теб се чудех дали е нормално чак толкова лесно да посинява. Имах чувството, че никое друго дете не е толкова насинено. 
Явно имат по-слаби капиляри, плюс факта, че са доста палави и буйни.

# 28
  • Мнения: 46 520
... Детето на една съседка бутна телевизора върху себе си, успя да отскочи в последния момент ...

Като изключа лицевите опори напряко на ваната, ето това ми е най-големия ужас до сега Confused в нейната стая 2 пъти събаря скрина с 4 чекмеджета, барабар с телевизора в/у него, как се измъква без драскотина не знам  Praynig

Буболина, не се притеснявай, но понеже знам, че е невъзмжно, пусни една кръвна картина, за да се успокоиш, сигурна съм, че всичко ще е наред   Hug

# 29
  • Мнения: 208
Все едно си писала за моето дете.Не знам какво да те посъветвам ,най-важното да са живи и здрави.Така са децата.

Общи условия

Активация на акаунт