Въпрос за Витамин Д

  • 1 462
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
определено не експериментирам ,но исках да се информирам от по опитни преди да започна да досаждам .....въпреки ,че вие сте прави за това ,че не трябва да ми пука за безпокойството по тела  Embarassed
иначе ние имаме колики още от 4 ден ,а и давам инфакол от 6 ден

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
На мен педи ми каза да започна с Вигантол-а на 20-тия ден по 1 капка

# 17
  • Мнения: 156
Аз също давам Вигантол от 20ия ден след раждането по 1-2 капки. Но е хубаво да не се разчита само на него, т.е. в слънчевите дни , ако нямаме възможност да излезем, да го оставяме на слънчевия диван или слънчевото легло за малко - да го погали слънчицето през прозореца. sun

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ние започнахме на 20 ден.Ако до 1 месец педиатърката не ви каже,просто я попитай.
Peace bowuu

# 19
  • Мнения: 756
когато ги попитах далида давам витамин Д те ми казаха , че това не е необходимо и не трябва да се дава нито ще получа от тях разрешение да давам -това е мнение на ортопед в детска клиника , където се правят задължителните прегледи на бебето-аз също бях учудена .Относно добавки и витамини -не , кърма и АМ са достатъчни , вода да не давам , тъй като няма никаква хранителна стойност , единствено ако е много , много горещо-засега сме добре и всичко е наред с костиците му , гледат ги на видеозон.Но най-добре се съветвай с педиатъра си .

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Вит Д ни изписаха на 20-я ден.
Давах го до 3 мес ( по 1 капка дневно

# 21
  • Мнения: 28
Аз също давам вигантол от 20-я ден по препоръка на педито.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 558
До колкото си спомням също започнахме с Вигантола като навърши месец,само че не помня колко капки давах.Аз също не знаех и питах педиатъра още като дойде в къщи за първото посещение и тя ми каза да не бързам. Laughing.Все пак по всчко време можеш да се обадиш и да питаш.Не мисля,че беба има нужда от други добавки. Peace

# 23
  • Мнения: 5 940
Не давам. Всеки ден сме навън за няколко часа.

# 24
  • Мнения: 247
благодаря на всички мамчета за отговорите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт