Бременност или параноя?

  • 1 555
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 53
Спокойно! И при мен Шуър Чек показа липса на бременност. Но аз имах особено вътрешно усещане и на следващия ден проверих отново - този път с най-обикновен тест - лентичка. И... Втората чертичка, макар и бледа, беше факт  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 188
Ако можеш се успокой, ако не - кръвен тест.Най-горещо ти желая две чертички и лека бременност!

# 17
  • Мнения: 1 197
Изчакай 4-5 дена и тогава пак направи.Дано да си бременна наистина Hug

# 18
  • Мнения: X
Възможно е да си бременна на мен и при двете бременности ми показа теста по-късно.
Въпреки, че съм заременяла един месец след лелката този път, бях сигурна, че съм бременна още първия ден, не вярвах, че е възможно, но се оказах права.

# 19
  • Мнения: 371
Изчакай 4-5 дена и тогава пак направи.Дано да си бременна наистина Hug
Peace

# 20
  • Мнения: 4 335
На мен като ми закьсня два дена един след друг си правих тест(и аз сьщия)и двата пьти отрицателен.Така 4е от опит наистина мога да ти кажа,4е не винаги е верен.Отивай на лекар,стискаме палци за хубави новини Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 553
Дай Боже всекиму, който иска - да си има бебче! Желая ти го от сърце, но се опитай да се успокоиш, като мислиш именно за бъщето си дете и си направи тест поне няколко дни след закъснението - даже изчакай и повече, за да е сигурно.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Дай Боже всекиму, който иска - да си има бебче! Желая ти го от сърце, но се опитай да се успокоиш, като мислиш именно за бъщето си дете и си направи тест поне няколко дни след закъснението - даже изчакай и повече, за да е сигурно.

И аз съм с теб и да пишеш има ли добри новини  Peace

# 23
  • Мнения: 135
миналата година по това време бях сигурна че съм бременна но теста показваше обратното,отивам на лекар той ми вика не си бременна пък аз не та не бременна съм аз имам предчувствие Laughingи в крайна сметка резултата е на лице.От сърце ти желая моя резултат. Praynig

# 24
  • Мнения: 1 155
Първо трябва да се успокоиш, това е най-важното. Понякога от много вманиячаване работата НЕ става. Аз си направих два теста и двата бяха отрицателни......може би защото ги правих много рано, но сега си гледам прекрасната дъщеричка........ Grinning, така че Успех и дано при следващия ти тест видиш EFP  bouquet

# 25
  • Мнения: 4 335
Kakво става,нямаш ли някакви резултати.Пиши,когато имаш новини. Praynig

# 26
  • Мнения: 169
Стискам палци да видиш така желаните 2 чертички, но не се отчайвай ако не е сега. А при мен sure chek показа тоооолкова слава втора линия, че и сега като го гледам се чудя как съм я видяла.

# 27
  • Мнения: 64
Здравейте отново,
благодаря Ви от сърце за милите думи!  Hug
Вчера ми стана много зле в офиса. Коремът ми се късаше от болка и кръвното ми стана още по-ниско. Оказа се, че ми е дошло...
Днес съм по-добре, макар и с кръвоизлив.
Но съм по-спокойна, защото нещо ми подсказа, че още не му е времето и че когато то дойде, ще се случи в най- подходящия момент и с най- подходящия човек, без да се налага да правя компромиси със себе си!
Обичам ви!   bouquet
Здраве и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт