Цифрова телевизия - моля за помощ!

  • 3 383
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 088
MeaCulpa, да се похвалиш после и да кажеш как се гледа на цифровата кабелна, че и на нас скоро ще ни се наложи да избираме! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 155
Булсат е по-добрият вариант. Имахме и Айтиви, но програмите са по-малко, на същата цена.
Пълният пакет на Булсат имат всичко, което се сетиш - дискавърита, фоксове, ахн, нво, нво комеди, синемах и т.н. Ние сме с карта за 1год. и се връзва около 16-17лв. на месец.
Обикновената кабелна ни беше 21лв. на мес.
Айтиви - пак около 21лв. мес.

Не разбрах оборудване за цифрова имате ли? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 161
С ITV partner имахме големи проблеми.сега сме абонати на Булсатком и съм доволна.Плащаме на месец 27 лева.

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
А всъщност това, с което трябва да започнеш, е накъде имаш изложение. Защото чиниите се насочват към определен сателит - за Булсат той е на югозапад, а за Айтиви - на югоизток. Ако нямаш тези изложение, ще ти сложат чинията на покрива, което е гадно и по-добре си вземи
Обратното е,ITV искат югозапад,а Булсат  не знам какво искат.Преди половин година си прекарвахме ITV,та изложението ни е изцяло източно и чинията ни е на покрива,заради което аз много се натоварих,защото първо ти вземат парите и сключват договора,а после вече се почва,ама вие с какво изложение сте....ами сега какво ще правим...И в последствие ни взеха допълнително пари за кабела,който се спуска от покрива до апартамента,добре,че минава само един етаж,а ако си с кофти изложение и си на втория етаж,а чинията ти е на покрива на примерно 8 етажен блок, се налага да купуваш и някакво устройство за усилване на сигнала.
Вземи в предвид и тези неща,щото аз се нервих тогава.
Освен ITV,имаме и цифрова на Кейбълтел и тя не е лоша,има всички Фокс и АХН,Дискавърита и сякаш нея я гледаме повече.Хайде успех и дано съм била полезна Peace

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 10:49 от danibaby

# 19
  • Мнения: 2 161
Булсатком също имат Фокс и АХN,HBO и Cinemax.за последните две плащам отделно,другите са в пакета.

# 20
  • Мнения: 224
Само да уточня Булсатком е с югоизточно изложение за чинията. За 14,80 лв. на месец гледам около 60 български и преведени програми.

# 21
  • Мнения: 2 161
А,забравих и hbo comedy

# 22
  • Мнения: 6 155
Булсатком също имат Фокс и АХN,HBO и Cinemax.за последните две плащам отделно,другите са в пакета.
Да, на Ай ти ви  е 1 AXN и 1 HBO. А на булсат са 3 AXN и 2 HBO. Но пък има и 3 канала с детски. А на айтиви имаше само jetix и го спряха. На него място пуснаха ДКТЕК - пълна боза.
А от синемахса особена полза няма.  Tired На мен поне не ми харесва.

# 23
  • Мнения: 2 161
Ами да,три са AXN,HBO са два.И дискавъритата са май четири или пет,незнам точно.Аз Синемах я харесвам,защото там гледам филми,които не съм гледала преди.

# 24
  • Мнения: 224
Ето пълния пакет за 14,80 лв на месец на Булсатком

Канал 1 bTV Нова ТВ TV7
The Voice ТВ Европа Канал 3
GTV Info channel Скат TV2
ТВ България Фолклор ТВ К8
10 свободни ТВ канала
10 радио програми
Диема Диема 2 Диема Фемили
Планета ТВ Viasat History Discovery Channel
Планета Фолк Fox Life Animal Planet
VH 1 Viasat Explorer NGC Europe
AXN Евроком България Fox Crime
City TV Jetix Playboy TV
Eurosport ВВТ Private Spice
MM Hallmark CNN Fashion TV
М-Сат Первий канал России
TV 1000 Discovery Science
Boomerang TV RTVi AXN Crime
Discovery Civilization Super 7
Zone Reality AXN Sci-Fi
Discovery Travel & Living
Eurosport 2 Ринг ТВ Free X-TV
Хоби ТВ Zone Club MTV Europe

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Обратното е,ITV искат югозапад,

оффф, да бе, така май беше ooooh! Не знам, зле съм с посоките...Ние сме с булсатком, и сателита сочи вдясно от Витоша, това не е ли югозапад newsm78

# 27
  • Мнения: 1 080
Булсата е по-добрия и по-евтин вариант!!!
Искаха ми Югозапад!!!

# 28
  • Мнения: 107
MeaCulpa, да се похвалиш после и да кажеш как се гледа на цифровата кабелна, че и на нас скоро ще ни се наложи да избираме! Simple Smile

Готово!!!  Laughing
Имаме си вече и кабелна, и цифрова.
С приемника си гледаме цифровата, а когато той не е включен се гледа кабелната. Simple Smile
Качеството е в пъти по-добро.
Момчетата си свършиха работата много бързо.
Евроком имат промоция- ако се сключи договор за цифрова за 1 година, първите 3 месеца са безплатни. Инсталационна такса- 7 лв  Mr. Green , след това по 27 лв на месец, 33 с филмовите канали.
Супер доволна съм, дерзайте  Party

# 29
  • София
  • Мнения: 6 088
Благодаря за инфото и честита ви придобивка!  bouquet Звучи много добре, ще го имаме предвид! Само още едно въпросче, ако е удобно  Blush - какъв тип ви е телевизорът, LCD, плазма или от другите? Защото бях чувала, че за LCD-тата е важно телевизията да е цифрова, иначе образът бил калпав...

Общи условия

Активация на акаунт