Цифрова телевизия - моля за помощ!

  • 3 386
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Булсатком Peace.Ние сме на нея

# 46
  • Мнения: 51
Булсат е по-добрият вариант. Имахме и Айтиви, но програмите са по-малко, на същата цена.
Пълният пакет на Булсат имат всичко, което се сетиш - дискавърита, фоксове, ахн, нво, нво комеди, синемах и т.н. Ние сме с карта за 1год. и се връзва около 16-17лв. на месец.
Обикновената кабелна ни беше 21лв. на мес.
Айтиви - пак около 21лв. мес.

Не разбрах оборудване за цифрова имате ли? Rolling Eyes

Как така с карта за една година? Това нещо не го разбрах.... май нака ти излиза доста по тънко!
Не съм много в час  ма май без да искам оцелих, преди да видя темата след дълго чудене се обадих на Булсатком, сега като чета май голям късмет съм извадила, че не се обадих на ITV. Булсатком  сега имат някаква  промоция  с договор на телевизор 18 месеца и ставаш абонат за 5 лева някъде. До колкото ми обясниха до края на месеца и още един месец гледаш бонус без пари и после си избираш пакет. Най скъпия с всички програми, които предлагаха към 27 излизаше и по 5 лева за втори телевизор на месец. След края на договора операторката каза, че техниката остава за теб без някакъв декодер, който за символична цена можеш да закупиш. Поне така разбрах аз, дано не съм се объркала нещо. Казаха, че в рамките на 20 работни дни ти я прокарват, дано не се бавят много, че вече нямам търпение newsm44 Сега сме на кабелна телевизия към кабел тел малееее много лошо качество!!! на някои канали само звездички се виждат то не е за гледане, само се ядосвам като се сетя smile3515 а 25 кинта им плащам, направо пари на вятъра, особено като се има предвид с какво качество е цифровата телевизия и е на същите пари Money

# 47
  • София
  • Мнения: 6 096
Радвам се, че си уцелила  Wink Тези такси наистина ми се струват доста ниски, само ако можеш да споделиш колко ще ти е първоначалната инвестиция - не се ли купува там чиния ли, какво...

# 48
  • Мнения: 51
Ми не знам, май не се купува ,защото сключваш договор за 18 месеца. Ако съм разбрала правилно девойката чинията и още нещо, което му забравих името остават за теб, а само някакъв декодер после си купуваш на символична цена, така каза тя. Не ми стана много ясно  newsm12, веднага щом ми я прокарат ще пиша подробно кое колко ми е излязло. Разбрах само, че за двата телевизора си плащаш инсталирането, и двата имат договор 18 месеца, все едно в две къщи си пускаш цифрова, и после на месец за втория телевизор по 5 лева плащаш върху катсата ти за месец. Казаха, че в рамките на 20 работни дни си обаждат и ти я инсталират, то мина седмица още никой не ми е званял....., но като мине всичко ще пиша точно колко са ми взели за монтаж и всички разходи smile3523

# 49
  • София
  • Мнения: 6 096
ОК, мерси!  Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 6 998
Към Евроком ни е цифровата и както е казала MeaCulpa, приемника е безплатен при едногодишен договор. Качеството е мн.добро, рядко накъсва сигнала. Програмите обаче незнам колко са точно.

# 51
  • Мнения: 2 716
няма да сбъркаш ако избереш кейбълтел,особено тройния им пакет е много изгоден,а и качеството е повече от добро.

Ей това ме интересува.
Можеш ли да дадеш малко повече информация  Praynig
Телевизия+интернет+телефон ли е?
Каква му е цената?
Телефона? Какво предлага?
Благодаря   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 6 096
Към Евроком ни е цифровата и както е казала MeaCulpa, приемника е безплатен при едногодишен договор. Качеството е мн.добро, рядко накъсва сигнала. Програмите обаче незнам колко са точно.
И ние сме към тях, мисля, че са 113 или нещо подобно.
За Кейбъл тел ме изненадва това мнение, тия дни четох доста отрицателни отзиви за тях, ще потърся темата...
Намерих : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254456.0

# 53
  • Мнения: 51
Аз сега съм на кабел тел с кабелна теревизия не с цифрова, просто съм супер разочарована!!!! Мисля, че писах по горе за това, може да се повтарям, но качесвото е ужасно обслужването също!!!! Най - лошо вложените ми пари са тези, които им ги давам всеки месец, поне това е моето мнение, може някой да е доволен от тях, но аз не съм от тези!

# 54
  • Мнения: 1 671
Ние сме с Булстком вече 1 година и съм много доволна. Досега никога не е имало засечки, цените са прилични, обслужването е добро (само веднъж ми объркаха пакета при плащането, но после оправиха грешката и ми се извиниха за неудобството).

# 55
  • Мнения: 51
Супер Hug много се радвам, че не збърках и им се обадих!!! А колко време след като заявихте,че искате да станете абонат дойдоха техниците да ви вържат? на мен ми казаха 20 работни дни наистина ли си чака толкова или идват по бързо?

# 56
  • Мнения: 2 716
Благодаря Лято   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 671
Със сигурност стана по-бързо. Първо им се обадих да дойдат да сложат кабелите и чинията докато траеше ремонта (кабелите ги вкопахме в стената) - дойдоха на следващия ден. После като се нанесохме се обадих на техника да дойде на ни включи - дойде след 1 седмица (обясни, че има много поръчки). Като ни включи ни нагласи програмите, обясни ни всичко кое как да ползваме, какви проблеми можем да очакваме и включително ни остави телефона си - ако имаме проблем. Засега никога не се е налагало да го търсим. Първите 2 месеца имахме всичките програми, после си избрахме пакет, който ни включва само тези, които най-често гледаме (14.80). Обикновено си го предплащам за 2-3 месеца напред, ако решиш да си промениш пакета винаги можеш да отидеш и да доплатиш. Както можеш и от пакет с повече програми да избереш следващ месец такъв с по-малко (например ако си на почивка) и съответно да платиш по-малко.
Единствената засечка е, че веднъж момичето не ме беше разбрало какъв пакет искам и както предплатих за 3 месеца не се усетих и взех по-малък пакет. След няколко дни ни спряха част от програмите, чак тогава се усетих и между другото много се бях разбесняла. Отидох до офиса, доплатих остатъка (бяха 6 лв.) , извиниха ми се много, още повече, че бях с детето и докато се приберем у дома всички програми бяха пуснати.  Peace

# 58
  • Мнения: 416
Ние също сме на Булсатком и сме много доволни.. поне засега. От 2 месеца сме абонати, едния гледахме безплатно,а ако си около Варна таксата за включване е 4,80 и на техниците 20лв. След като дадох заявката до 2-3 дни дойдоха, ане като БТК,които ги чакахме 2 седмици с триста зора ... уж немогли да намерят адреса... смяххххх

# 59
  • Мнения: 1 671
Не ми споменавайте БТК  Twisted Evil . Заради качественото им обслужване се замислям дали въобще да не се откажа от услугите им! Много е вярна тази реклама с бабката и младоците "поръчали телефонче".

Общи условия

Активация на акаунт