Примерна Дюканка станах аз и със спам не чуваш вече моя глас - 81 тема

  • 40 981
  • 942
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 202
Добро утро!
.......... ама горките деца - сега остана и дядо Коледа да отслабне с Дюкан  Joy ................. newsm78
Joy
Вещи! Добре е станало началото   bouquet Само да можем да измислим нещо за този дъъъълъг списък.

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 09:49 от baci

# 31
  • Мнения: 1 073
Добро утро и от мен!
Благодаря на Вещи за новата теми4ка и за усилията и.  bouquet
Гуди, да ти е живо и здраво детенце и много да Ви радва всички в къщи!
Присила, честито ти 1 месец Дюканствване!
Славе, мерси , 4е си се сетила... Hug
Аз днес правя един успешен месец с Дюкан - минус 4-5кг, колебливи са. Почти без никакви забежки.
На всички лек и успешен ден.  bouquet

# 32
  • Мнения: 819
За мое оправдание :всичко знам, що е П, П3, овесените трици по колко и кога, какво може и какво не, от къде се купува ...бе готова съм за изпит  Joy
Само да проям месо и идвам при вас   bouquet

Джиндж Hug ,а знаеш ли колко млечни може дневно,пие ли се алкохол,и могат ли да се заместят триците с ядки? newsm78 newsm78 newsm78
 Бе аз нали те сложих да спиш снощи? newsm78Що чиниш тук по късна доба? ThinkingМърсуваш из нета пак аааа?Вместо да направите едно бебе.... Joy


Зазу Hug
Честит рожден ден на съкровището на Гуди.Живо,здраво и мнооого щастливо да бъде.
Цвете12 ,нормално е в ПЗ ден да се качва по малко.В П дни , ще паднат тия грамчета.Споко. Peace
Славе мила  Hug Hug Hug,браво на теб бе.И аз се радвам с теб тогаз.Че ти от моите вируси си на тоз хал. JoyЩе черпиш. bowuu
Джини мила  Hug Hug Hug

Жедира,хайде оздравявай вече де.  bouquet Hug

Кри  Hug  bouquet Hug


 Честито на всички с минусчета.  bouquet

Вещи и Кате,благодарности.  bouquet Hug  bouquet

 Момичета,прочетете поста на Зеленкото в предната тема и се замислете. Hug

Зелено човече   Hug  bouquet HugДано майчицата ти,да се справи с болестта.Стискам палци най-искрено. Praynig Praynig Praynig

                         Весел и слънчев ден на всички. Hug Hug Hug

Бачиии   Hug Hug Hug добро да е.  bouquet

# 33
  • Мнения: 81
добро утро и от мен  Simple Smile днес ми е втори ден на режима ... още всичко ми е ново и се ровя да разучавам системата .. та ако задавам малоумни въпроси не ми се сърдете... Rolling Eyes   сега например разглеждам рецептите и се чудя какво да си приготвя от тях за закуска... и се очудвам че в много от тях има какао  Confused .. то позволено ли е през  първя етап... нали има мн мазнини  Confused.... незнам ... няма да рискуам за сега и ще си измисля нещо без какао .. триабва даотскоча и до близкия диетичен магазин за овесени трици,.. о дано има че не ми се разкарва до по далече.....

успешен ден на всички  Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Благодаря, елфа. Честито и на теб   bouquet
Явно сме почнали  по едно и също време.

# 35
  • Мнения: 831
Цвете 5-5 са най -добрата комбинация,а за килцата не се тревожи щи ги намалиш рано или късно Peace Peace Peace

# 36
  • Мнения: 200
Мерси за подкрепата rivela имаш страхотни резултати ,колко дена прави ударния ,че загуби за десет дена седем килограма

# 37
  • Мнения: 392
Вещи - благодаря зя новата темичка и ако може да ми пратиш паролата за снимките.
Момичета днес правя 1 месец с Дюкан.Резултатът е - 5 кг.От 32 номер дънки , вече нося 28.Почерпка :
 пиле!
 количка!

# 38
  • Мнения: 1 027
да 5/5 е най-ефикасен, но ако искаш да щадиш бюста и лицето си(т.е слаба си в горната част и не искаш да отслабваш повече, а си по-закръглена в ханша), тогава режимът е 2/0 ( 2 протеинови дни и 5 нормално хранене)
абе пробвай с 5/5...Simple Smile
иии благодарско, Вещи, че ме има вече в списъка smile3525

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 09:36 от ros4enka

# 39
  • Мнения: 210
Добро утро на всички!
За първи път ще си позволя лично да благодаря
на Вещи за хубавата тема и затова, че се грижи за това никоя от нас да не съгрешава.

Честит първи рожден и на детето на Goody. Много да Ви радва и само усмивки да Ви носи.

Аз днес съм последен ден на П и от утре започвам на ПЗ . Утре ще се изтегля, за да мога да видя резултата от пълен цикъл П и ПЗ във втората фаза.
Лек и отслабващ ден на всички !
Снимките на Лора_1 не можах да видя, но само четенето на форума цял ден ме мотивира и ме амбицира два пъти повече. ще взема и аз да пусна снимки...

# 40
  • Мнения: 200
Някой да е увеличил цигарите като е почнал диетата?

# 41
  • Мнения: 831
Мерси за подкрепата rivela имаш страхотни резултати ,колко дена прави ударния ,че загуби за десет дена седем килограма
знам ли как стана newsm78,в работата нямам навик да си нося храна и се задоволявах с кафе и вода през ударния нищо сладко  ОТ ПОЗВОЛЕНИТЕ ЗА РЕЖИМА НЕ СЪМ ПРАВИЛА И СЕ ПОЛУЧИ Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 397
Кри  Hug
Марини, благодаря за поканата!  Hug
Честит рожден ден на мишлето на Гуди!   bigdance2
Добре дошла, Тони! Имай предвид, че след доста диети, резултатите от Протал не са светкавични, но със сигурност ги има.
Уинтър, името на доктора, измислил режима, е Дюкан, но името на самия режим е Протал. Докторът дори го нарича план, а не режим.
Сънче, аз имам нужда от припомняне на италианото...
Олеле, а това кой го каза? Копирах го, докато четях... Стана ми смешно, защото, ако си спомняте, Дж. К. Джеръм в "Трима в лодката" препоръчва изучаването на чужди езици по време на диета. Така че давайте да си заформим един дюкански алианс.  Simple Smile
Аз бях.  Simple Smile Значи инстинктите ми са на ниво - захванах се с франсе.
Бейби дол, честита шестица!   bouquet
Присила, Елфа, Юзър, честит първи месец!   bouquet
Росченка, честит минус! Но, ако можеш, смени си триците.
Евче, четит минус и на теб!
Цвете12, в ПЗ дните клетките се насищат с вода от зеленчуците и е абсолютно нормално да качиш. През П дните това покачване ще си отиде, и най-вероятно не само то. Повечето момичета свалят в П и задържат в ПЗ.
Епсилон, без какао в ударния.
Лора, така и не видях снимките ти, но след реакциите на всички и аз те поздравявам!   bouquet

Сега ви пожелавам хубав, слънчев ден!   Nature Sun With Face

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 12:57 от Abrakadabra

# 43
  • Мнения: 469
Вещи, благодаря за табличката  newsm51 newsm51 newsm51,
Кри, благодаря ти мила за поздраваите smile3525
Гуди, да ти е живо и здраво детенце newsm59
На всички с минусчета, браво! smile3508
Добре дошли на новичките!   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 2 061
Добро утро!

Честит рожден ден на детенце на Goody! Да е здраво и щастливо и да радва много своите мама и тати!

Вещи, благодарско и на теб за хубавата нова темичка и пак да те подсетя да ме пишеш вече в новата тема в трета фаза и 57 кг. за момента.

Аз иначе продължавам с дюканстването и съм стриктна в третата фаза. Внимателно включвам допълнителните храни, защото миналата седмица от някои неща "подскочих" с 500-600 гр., но.....след протеиновия ден се махнаха.

Хайде, приятен ден от мен и ....ще ви чета, няма да ставам от компа днес

Общи условия

Активация на акаунт