ПЛЕВЕН - 43

  • 12 319
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 50
Здравейте на всички мами-бъдещи и настоящи. Бременна съм в ,вече в 21 г.с .Малка съм и доста неща не са ми ясни. Искате ли да си направим някоя срещичка,така и така вече става все по-топло вие ще обмените опита аз...ще понауча нещичко,дали това че съм по-малка,но далеч не се чуествам готова за такава отговорност (това не значи че не съм щастлива,никога не съм била по-щастлива),но така е било писано.  Hug

# 76
  • Мнения: 872
Поздравления,Алиса  Hug Леко доизкарване на бременността.
Добре дошла на новата бъдеща мама,леко бременеене и на теб  Hug
Днес пак се поразходихме,въпреки вятъра.Никой познат не видяхме по центъра.Важното е,че се офайдосах с нови ботушки - още вчера,де.Бяха на разпродажба.А днес с нова пижамка с жирафчета  bowuu

# 77
  • Мнения: 5 026
Здрасти, black_cherry! Добре дошла  Hug Питай за всичко, което те интересува, ние ще отговаряме  Grinning

# 78
  • Мнения: 50
Ходя на консултации при д-р Поповски (големият).Досега не съм чула нещо лошо за него вече две познати ,на които той е поел раждането ,ми казаха че са доволни,и аз искам той да ме поеме когато дойде "големия ден",но малко не ми обърна внимание последния път (бях за втори път) и аз се подразних.Бях при генеколожка от втора поликлииника и се преместих.Вече малко съжалявам. Чували ли сте нещо за него и каво-хубаво или лошо?

# 79
  • Мнения: 161
Здравейте!
Аз най-после успях да вляза в нашия форум  Party доста време ми даваше разни грешки, после се отказах за исвестно време и сега реших отново да пробвам и....чудо! Party
Пропуснала съм много, до колкото си спомням, има ли сме рожденици, да им е честито макар и със закъснение от нас с Крисанка-калпазанка.
Иначе сме добре, всеки ден сме на разходка и малката въшчица е решила, че ще ходи с моя помощ, без кръст останах, дано скоро се пусне вече сама.....
Имам да наваксам с четенето! Много ми е хубаво, че отново съм тук!
black_cherry, добре дошла! Спокойно, става се родител, когато се появи бебето, не се притеснявай! Аз пък като бях изчела литература  за две висши образования....пак имаше изненади!Пази се и спокойна бременост!

# 80
  • Мнения: 5 026
Ооо, Сиси, здрасти! Много се радвам да те видя  Hug
black_cherry, при Поповски ходеше моята приятелка, но не знам колко е доволна. Ще питам  Peace

# 81
  • Мнения: 22 541
Здравейте момичета. ))))

Ние сега се прибираме, преди обед се мотахме по Сторгозия, после за хапване и малка дрямка в къщи и пак по улиците.- по центъра, но беше доста ветровито. ))) После малко на гости, в Кауфланд и така. )))

alisa_13, супер, честито, леко изкарване на бременността. )))

black_cherry, добре дошла, но кажи нещо повече за себе си. Как се казваш, години и т.н. )))

# 82
  • Мнения: 64
blak chery добре дошла  Hug
Дано не те разочаровам, но съм била свидетел на слаб професионализъм от страна на Поповски.

# 83
  • Мнения: 2 070
Здрасти Блек Чери, аз също съм бременна, но съм вече голямо момиче с едно дете и мога да ти давам информация, както и всички тук де. Ако искаш може да се видим - пиши ми на лични.
Аз пък ходя на консултации във 2ДКЦ при Александрова, но просто така за стандартните процедури. Иначе също мисля да ходя при Поповски по-нататък. Даже мислех да направя проучване как е раждане при него, че и при кой ще раждам не съм си избрала. Единствените ми впечатления от него са от както лежах в Рискова бременност, изкефи ме отношението му, доста ми обясняваше като го питах някякви неща, ама то и аз съм нахална и много питам. Другите момичета само си мълчаха, ревяха и се притесняваха, а аргумента им да не питат беше - ми да не ми се скарат.  Rolling Eyes Аз съм някъде в 18та седмица, през юли ми е термина - ако искаш пиши в юлската отчетна, там има още едно момиче от Плевен и Алиса от Левски. Или ти си за август?  newsm78

Алиса, сори бейби, ама наистина си е така за ФМ, вече си разбрала де. Радвам се за момиченцето, знам че това искаше. И аз, ама имам "лошо" предчувствие, както и всички около мен  Laughing

Аз ще ходя на ФМ при Марков в Сф на 11 март, тогава ще съм в 22-23 седмица. Плевенските специалисти винаги препоръчват Димитрова, защото тя идваше известно време тук всяка събота и неделя да прави ФМ в инвитро центъра, но отдавна не идва, иначе бих се записала тук за по-лесно. Мазнейкова също им се води в списъка със специалисти в центъра, но и тя рядко идва, трябва да се проучи. При нея съм ходила да ме гледа с Яна, но не съм особено доволна, в смисъл отдели ми много малко време, а знам, че за качествена фетална са необходими 20тина минути. Но тогава тя беше най-известна, най-вече с това, че прави доплер изследването. Сега си избрах Марков, защото исках при мъж просто. Жените гинеколожки досега само ми правят проблеми, от мъжете съм по-доволна.

Връзката ясла-градина-болести - склонна съм с Валенцето да се съглася. Абсолютно си е и до дете. Яна тръгна на година и полвина, през януари, разболя се чак през април-май от херп ангина, която си е вирусна. И после чак през зимата веднъж, след което варицелата миналият май. Това и е. Сега тази зима не ми е боледувала, да чукна на дърво. Ама и нея всяко лято за по седмица я мори дрисъкът, този морския, та може да се каже, че ми проваля моретата. Иначе много я калявам, а и генът и май е такъв здрав от страна на баща и, той също за цялото си детство бил имал една бронхит-пневмония и една варицела. Не вярвах на майка му, докато не му видях картона от едно време. За сметка на това ходел сополив постоянно, тя и Яна беше така в яслена възраст. И двамата освен това не търпят шапка и все гледат да са голи и боси.

# 84
  • Мнения: 9
Здравейте отново на всички.
Аз съм от бъдещите мами. По рано писах но не се представих. Казвам се Галина и съм на 25г. чакам първото си дете.

black_cherry добре дошла! Относно Поповски имам една колежка която роди при него и е много доволна от вниманието което той и е оказал.Мислила ли си да раждаш в Авис медика, там също имат добри специалисти?

# 85
  • Мнения: 50
Аз съм Стела ,на 18 години съм ,ученичка последна година. Благодаря на всички за вниманието.И на мен това ми казаха за Поповски ,че обръща голямо внимание и обснява с подробности.Така беше и при мен първият ехограф и после... Една позната също малко съжаляваше че е при него в началото но след като роди,каза че си е заслужавало и наистина и е обръщал внимание на всяко най-малко обаждане или оплакване.То безгрешни лекари няма,но е кофти ако сбъркат с теб.   Rolling Eyes

Valantine ,Здравей и от мен !  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 50
И термина ми е за 8 юли ,вече се записах при юлските бременелки  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Пак съм първа за дена Simple Smile Днес поспах малко повечко, беше сутрин на грижовния татко  Wink Ще поизлезем пак, да се порадваме на слънцето.
Да ви кажа,че откато тръгнах на работа, Божидар е станал още по-голям терорист спрямо мен. Не ме оставя за секунда да се отделя, само реве, вика вземи...явно много тъгува за мен през седмицата  Confused

# 88
  • Мнения: 22 541
Добро утро и от мен момичета. )))
Е, Атракция изпреварила си ме. )))

И ние след малко ще се стягаме за разходка из Сторгозия. Замислям се дали да не слезем по центъра, ама после няма кой да ни прибере, а тази количка е абсурд да я вдигна и да я кача на тролей. А големият баир нагоре не ми се опъва нещо. ))))

# 89
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен!
Чудесен ден за разходка!

Добре дошли на новите мами   bouquet  bouquet  bouquet!

Де Що Види,останах доволна от прегледа при Стойков!Гледа ме доста време,измерва разните му работи,а аз бях в еуфория от думите му ,че ще е момиче!Разбира се,че нямам кой знае какви претенции за пола,да е живо и здраво само,но тайно се надявам на момиченце!А и той като го потвърдина 3Д-то....много се радвам!Незнам дали ще стигна чак до София.Бременността ми протича нормално,намам никакви оплаквания,а и не са ми и намеквали дори за проблеми с плода!

Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт