В деветия сме вече-страхотно е нали,защото дъжд от МАРТенски бебчета ще завали!

  • 9 863
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Запис и от нас  Peace
Зори дано всичко е наред, че е раничко да излиза бебчо - ти си един ден преди мен  Praynig

# 16
  • Мнения: 69
аз отивам да гледам племенника ми, затова бях 50/50 за срещата, уви съм в тия 50 дето няма да дойда Confused

Пожелавам ви много приятна срещичка!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 50
Зори, страхотна тема и успех на прегледа!
Много е хубаво времето и колкото и да ме е страх да дойда чак до Хемус, мисля да съм на линия.  Peace Лошото е, че пак ще е затворен центъра и ще е лека лудница. Ама как си ги избираме все тези дни!!! Joy

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 211
Не успях да родя тая нощ след вчерашните стълби и разходка Simple Smile
radi^, дано болките поутихнат и след бебчо бързо да се възтановиш!
Зори, успех на прегледа и кажи ако си разбрала каква може да е тая слуз, че и аз снощи имах  Tired И мерсаж за темичката!!!
Отивам да се оправям за срещичката  Party

# 20
  • Мнения: 42
еее супер моя лекар ми вдигна сега отивам на консултация и аз. Дано всичко да е ок ще го питам тоя път за всичко. Ако успея да стигна ще мина през Уго, а на мен даже ми е близко аз живея от едната страна на Sky centara Joy Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Добро утро  Blush и от нас!
Денят е чудесен! Просто не е за седене вътре  Flutter
Зори, имаш още едни силно стиснати палци и от нас!  Hug Hug Hug
Всички, които ще ходят на прегрлед- чакаме хубави новини!!!

# 22
  • Мнения: 13
Didimidi и аз всеки път се заричам, че ще питам за всичко и накрая забравям и половината неща да попитам. На всичкото от горе си казвам, че ще си записвам и познай дали има и 1 ред на беля лист. Утре съм на преглед и се надявам поне по-важните неща да не забравям.

# 23
  • Мнения: 575
didimidi ауу май си намерих съкварталничка, и аз съм близо до Ская. Ще разхождаме бебоците заедно в парка Simple Smile

# 24
  • Мнения: 263
didimidi ауу май си намерих съкварталничка, и аз съм близо до Ская. Ще разхождаме бебоците заедно в парка Simple Smile

Eee приемате ли и още съкварталци?Simple Smile

# 25
  • Мнения: 52
Добър ден и от мен Grinning
ей....много сте бързи  в темите,лягаш-ставаш и хоп нова тема

аз сега имам малко работа,но после ще тичам за срещата.И дали аз не се обърквам или си говорим за мола в Гео Милев newsm78

# 26
  • София...........
  • Мнения: 955
Привет и от мен в този прекрасен слънчев ден:)

Да ви се оплача колко съм много бременна. Сутринта ставам рано да ходя на ЖК,  да нося урина и да давам кръв. Отивам аз и пред мен няколко дами с които като се заговорихме се оказва , че днес не е 20. февруари, а 21 , т.е. вчера е трябвало да ходя Embarassed  Добре , че акушерката беше там , за да си пусна изследванията и след обяд ще ходя на ЖК. Преди това съм на тонове и преглед в Тина Киркова.
Зори и всички мами , които днес на доктор очакваме хубави новинки Wink
Приятен ден!

# 27
  • Мнения: 575
Chili, ти къде си точно?

# 28
  • Мнения: 0
Здрасти и от нас.И аз още съм 2в1, въпреки болките и контракциите. Praynig
Поли, много се радвам, че сте добре с бебчо. Hug
Ради, дано всичко да се размине при теб с проблемите с крака.
Много сладки бебоци си имаме.
Едно въпросче - при взимането на секрет сега, пак ли се прави с металния разширител за влагалището и при вас как беше, че чувам различни неща, а на моята лекарка не й вярвам особено.И още нещо - каква трябва да бъде влажността в стаята на бебо?Като купувах хигротермометъра ми казаха 50% Shocked, ама ми се вижда абсурд. newsm78
Пожелавам ви приятна срещичка. Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 883
аз сега имам малко работа,но после ще тичам за срещата.И дали аз не се обърквам или си говорим за мола в Гео Милев newsm78

да за Sky-а на Гео Милев става въпрос

Общи условия

Активация на акаунт