В деветия сме вече-страхотно е нали,защото дъжд от МАРТенски бебчета ще завали!

  • 9 889
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
За тест за алергия към упойки - всеки, който иска може да си направи в Т.Киркова - тел:9202029 - на този тел. казвате, за каква консултация или тест искате час и ви свързват със съответната регистратура.Изследването май струва 25лв.

# 61
  • Мнения: 82
    Станкова,не се шашкай,аз се скъсах да повръщам като влязох в 9-тия,а в началото на бременността не съм повръщала!

# 62
  • Мнения: 519
Запис! Peace
Видях, че вече ме има в началото, записана при плановите. Благодаря!  bouquet

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
На срещата с анестезиолог, на която аз присъствах, обясниха, че не е проблем да се направи тест, ако пожелаем, но не се прави стандартно, защото вероятността да се прояви алергия, която не се е проявила досега, е почти нулева...

# 64
  • Мнения: 263
На срещата с анестезиолог, на която аз присъствах, обясниха, че не е проблем да се направи тест, ако пожелаем, но не се прави стандартно, защото вероятността да се прояви алергия, която не се е проявила досега, е почти нулева...

Така е , но онзи ден четох при фвруарките една мама от Варна си е направила такъв тест за всеки случай и е била алергична.Е тогава какво се случва?!
А Дивна аз ще раждам в Шейново, при...който е на смянаSimple Smile

# 65
  • Мнения: 575
Chili, аз вчера питах док за тези тестове, понеже аз ще искам упойка. Той каза, че се прави на място теста, непосредствено преди слагането на упойката.

# 66
  • Мнения: 263
Ами щом всички сте така спокойни и аз ще взема да се успокоя ooooh!
Така де ... каквото е писано ще стане Wink
Благодаряя!

# 67
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте мартенички  Hug
Аз лееееееееееекинко ви изневерих и станах февруарка  Wink ама...какво да се прави-щерката искала да е Водолей  Grinning
Днес ни изписаха и сме у дома. При първа възможност ще ви пиша подробности и ще пусна някоя снимка.
Иначе сме добре.
Раждането мина нормално, според екипа-рекордно бързо за първескиня, много съм доволна от лекаря си, от клиниката...
Оставям ви, до скоро!

П.С. За протокола: малката се казва Магдалена  Flutter

# 68
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
desitka*, добре сте си дошли с бебка! Hug Hug Hug
чакаме разкази и снимки  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 369
Много хубаво си изкарахме за пореден път на срещата, добре похапнахме:)) И сладки приказки, супер си беше.

Така- да дам отчет.
Д-р Власова днес определено свърши всичко,което трябваше. Гледа ме на ехографа най-напред. Цвети, според мен тя все още свиква да борави с тоя ехограф,новия, и до сега и моето бебе все огромно го изкарва, а другия ми лекар в МД все ми казва,че е дребно. Та не знам до каква степен са верни тия данни от нейния ехограф. Аз лично на грамажи и мерки от ехографите не вярвам. След това ми направи запис, обаче аз нали съм "обременена анамнеза" и тя всеки път ми прави запис от след нова година. Измери ми кръвното- ужас- 100/55, как съм жива не знам. Взе ми секрет за микробиология/ със спекулум беше,малко се пооцъклих и аз/. Каза,че ни се полага и цитонамазка през бременността, но и каза,че ще ми огледа шийката и ако види нещо лошо,ще вземе сега, иначе не иска да ме бърника в тоя момент. Не видя нищо лошо, слава богу. Каза ми,че ни се полага още един преглед до 42 дни след раждането и ще ми я направи тогава. Пусна ми изследвания кръв, урина и кр.захар. Даде ми обменна карта и направление за хоспитализация. Май това беше всичко. Още не съм си чела обменната карта,понеже остана у мъжа ми, ама като знам тя колко грижливо си я пишеше, сигурно вътре пише истини. Общо взето, доволна съм от нея този път. Каза ми,че според нея бебето ми трябва да се вади вече, най-късно до 4-5 март Shocked Ами така, де, той нейния ехограф изкара бебето ми в 38 г.с. Shocked

После ходих в МД. Както вече казах, според техния ехограф бебка е добре, макар и не чак толкова грамадна. Отговаря си на времето. Доплера ни е добър. Направихме си уговорка с д-ра,който ще ме реже, да постъпя на 4.03 в МД и "да мътя". А колко време ще мътя,нямам си идея. Не знам кога ще ме срежат след това, дали ще си полежа там повечко хич не знам. Само ме шокира отговора на моя въпрос "С какъв багаж да дойда?" и той каза- С никакъв!!!??? Е тва не го разбрах. Ще питам другата седмица.
 
Та така с двойния отчер за деня:) Вече ходя без проблем, повечето ме видяхте. Сигурно мога и да тичам,ама за сега няма да пробвам:)

Деситка,добре дошли с Маги!  bouquet

# 70
  • Мнения: 326
Добре дошла на Desitka* и малката Магдалена!!! Чакаме подробности и снимки на малката красавица!

За тестуването за упойка - аз се оказах алергична към обезболяващото, което се слага след секцио. Затова ще пия противоалергични хапчета 5 дни преди секциото и ще ми бият някаква инжекция преди него. Иначе, когато ме оперираха от апандисит този тест ми го направиха непосредствено преди операцията!

# 71
  • Мнения: 62
KikiNiki аз като гледам ти ходиш в панталеймон а аз в другия център в който тя работи,но мисля че тя просто неможе да мери вярно с тия ехографи защото винаги ми изкарва бебето по голямо най-малко с една седмица без значение къде ме преглежда.а колкото до обменната карта моята я води съвсем от скоро та незнам колко е вярна като си я взема в сряда ще видим.а и още нещо направо ме изуми като казваш че ти мери тоновете -аз ходя при нея с моя приятелка която също е бременна и на нас ни ги засича с часовник #Crazy #Crazy #Crazyи всеки път все нещо е забравила.вече незнам какво да кажа
Desitka добре дошла на теб и на новия член на семейството ви Hug  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 982
Desitka здравей. Радвам се, че всичко е минало бързо и безпроблемно. Радвайте се сега на малката и като имаш време драсни някой ред как минават дните.

# 73
  • Мнения: 8
Добре дошла на Desitka* и малката Магдалена!!!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
Desitka, добре завърнали се с малката Магдалена  Hug
Ники, радвам се за добрите новини! Нека стават все по-хубави!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт