Порок ли е един мъж да харесва жените

  • 3 824
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Борисе. Какво се е случило, кажи.
Искал си неангажиращ секс, но са ти
отказали и са те обвинили в порок, а
ти всъщност си съгласен дори да сте
приятели, само и само да усещаш от
полъха на парфюма й, като си тръгва.
Мисля, че съм склонна да ти повярвам.

# 31
  • France
  • Мнения: 726
Борисе. Какво се е случило, кажи.
Искал си неангажиращ секс, но са ти
отказали и са те обвинили в порок, а
ти всъщност си съгласен дори да сте
приятели, само и само да усещаш от
полъха на парфюма й, като си тръгва.
Мисля, че съм склонна да ти повярвам.
hahaha
Лиска ме кефи...  И аз щях да го напиша.

# 32
  • Мнения: 1 243
Chanel, кое точно не ти се върза не можах да разбера. Човекът си "ходи" - това го знаем. Човекът си обича приятелката - ще се жени за нея след броени месеци. Не дава косъм да и падне от главата дет' се вика. Но и му е тръпка да завоюва други жени...Не знам как да го обясня. такъв си е и според мен никога няма да се промени. С което не казвам, че е правилно поведението му, или че това е истинска любов...Това си е неговата любов! Той така я чувства, така се държи...Т.е. за него НЕ е порок,че харесва жените. Но за жена му сигурно е порок.  ooooh!

Само да вметна, че с въпросното момиче са заедно от около 8 години! Връзката им не е вчерашна...

# 33
  • Мнения: 1 243
Барбалекс го е формулирала най-точно!  Peace
  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 070
Не е порок. Даже е задължително и:
- мъжете да подвикват на жените от строежите
- да ги поплясват по дупетата по улиците
- да им се натискат в градския транспорт
Това трябва да го прави всеки уващаващ себе си мъж, харесващ жени.

# 35
  • Мнения: 600
.Боже,сега Борис ще си го представям с черна набола брада.

я, а аз си го представях с много гладко лице и нежни пръсти newsm78 странна работа...

а по темата - не са чак к*****и, ако решат да влагат чувства. 'щото пък, според мен, почти няма мъж, който да може да обича само една жена. липсва им концентрация в това отношение. изключения са мъжете на ССФ, те, разбира се, са крайно и отегчително моногамни.

в случай, че не си разливат чувствата в различни посоки, а просто сеят семе, може би са к*****и. ама на мен тази дума не ми харесва и ги определям като 'мухльовци'.

# 36
  • Мнения: 2 161
Chanel, кое точно не ти се върза не можах да разбера. Човекът си "ходи" - това го знаем. Човекът си обича приятелката - ще се жени за нея след броени месеци. Не дава косъм да и падне от главата дет' се вика. Но и му е тръпка да завоюва други жени...Не знам как да го обясня. такъв си е и според мен никога няма да се промени. С което не казвам, че е правилно поведението му, или че това е истинска любов...Това си е неговата любов! Той така я чувства, така се държи...Т.е. за него НЕ е порок,че харесва жените. Но за жена му сигурно е порок.  ooooh!

Само да вметна, че с въпросното момиче са заедно от около 8 години! Връзката им не е вчерашна...
Че как ще падне косъм от главата й,той просто я обезглавява всеки ден.Но е щастливец,попаднал е на жена-мазохист.

# 37
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Chanel, попаднал е на доверчива жена бих казала. Предполагам че като прясно сгодена я вее вятър на бял кон и си мисли че годеника й само в нея гледа.

Аз лично за моя мъж бих се притеснила ако не се заглежда по другите жени. Нооооо като му се прави секс най-лесно и сигурно е в къщи. Няма ухажване, водене на скъпи ресторанти заради едното чукане, няма болести и криене. А пък ако прави нещо но така че да не разбера и да не повлияе на семейството няма да има и последици.
Аз също се заглеждам по мъже и това е нормално. Като видя на корицата Брад Пит и на часа купувам списанието. Обаче не съм се напънала да правя секс с него. Възхищавам му се отдалече.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 152
...а пък ние с моята другарка се караме за жени... всеки път като си харесам някоя и тя вика , че и тя би си легнала с нея! До гуша ми дойде вече... нема угодия!

# 39
  • Мнения: 2 161
А моят другар все ми казва с мек поглед и тежка длан:внимавай в картинката докато ме няма,Шанелче,да не печатат статия за нас в Жълт Труд

# 40
  • Мнения: 152
А моят другар все ми казва с мек поглед и тежка длан:внимавай в картинката докато ме няма,Шанелче,да не печатат статия за нас в Жълт Труд
...от къде таз агресия в него , що се чувства несигурен?
Аз никога не съм й се сърдел на моята другарка когато ми казва на кой задника колко хубав бил...
Разсърдих се само след като си беше харесала Арагорн...а пък аз си избрах Леголас... , а после тя и него си избра. Иначе съвсем честно (залагам си и оная работа даже) знам , че ако й падне Дейвид Ковърдейл...или пък Шон Конъри да и прошепне нещо на ушенце и ше ги скъса от секс! Гарантирам го! Ама не ми дреме особенно...нека си прави кефа жената , аз дън съм й пъдар ....

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Порок е един мъж да харесва мъжете, мен ако питаш.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 161
А моят другар все ми казва с мек поглед и тежка длан:внимавай в картинката докато ме няма,Шанелче,да не печатат статия за нас в Жълт Труд
...от къде таз агресия в него , що се чувства несигурен?
Аз никога не съм й се сърдел на моята другарка когато ми казва на кой задника колко хубав бил...
Разсърдих се само след като си беше харесала Арагорн...а пък аз си избрах Леголас... , а после тя и него си избра. Иначе съвсем честно (залагам си и оная работа даже) знам , че ако й падне Дейвид Ковърдейл...или пък Шон Конъри да и прошепне нещо на ушенце и ше ги скъса от секс! Гарантирам го! Ама не ми дреме особенно...нека си прави кефа жената , аз дън съм й пъдар ....
Такъв си ми е.Под лустрото му прозира първичност,добре поне,че не ходи с бели чорапи.

# 43
  • Мнения: 152
,добре поне,че не ходи с бели чорапи.
агхахахахахахахаах , това не спира да ме разсмива... гледаш ги некви барнати , изтупани...и като видя бели чорапи- падам  да се хиля  Joy
а относно първичното... взех да се улавям , че когато съм небръснат , повече ме заглеждат жените... хм  newsm78 май това ви се харесва на всички?!

# 44
  • Мнения: 2 161
Има и по-лош вариант-черни чорапи,но когато седне и космите на краката му се виждат.

Общи условия

Активация на акаунт