Къде гледате докато вървите?

  • 2 185
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако съм сама вървя, забола нос в земята. Щото съм кьорава и ако има кучешко, поне да го подуша. Колко кучешко съм измила от обувките си...  ooooh!
Ако съм с децата, по-сложно. Бутам количката с малкия трол, големият се държи за дръжката. Тримата се въртим на всички страни,за да избегнем връхлитащите коли. Едновременно с това се опитвам да се кача на тротоара (но не може, защото няма място от паркирани коли), да не настъпя кучешко, да не бутна някоя заблеяна (гледаща високо в небето) госпожица или някоя сенилна госпожа, която е решила, че е последният човек в града (фенка на "Аз съм легенда" Mr. Green).

# 16
  • Мнения: 234
айде сега токчета ... по главната няма дупки.
кажи че сте малко свенливи и за заключим темата Wink
Не сме свенливи бре.Ми знам ли аз ако някой ми смигне докато си ходя,виж че ми излязъл някой ечемик. Mr. Green Laughing Mr. GreenКак да посмея да си вдигна погледа?  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
айде сега токчета ... по главната няма дупки.
кажи че сте малко свенливи и за заключим темата Wink
Ъъъ, в София кое точно е "главната", че да минавам от там и...кучетата как разбират, че там е главната, та да не серат newsm78

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ей, човек ще си каже, че улиците ви са застлани с лайна отгоре додоле, че все с тях се оправдавате.
Аз пък гледам напред и ако има лайно, пак го виждам. Все пак.

# 19
  • Мнения: 2 161
Но имаше период в живота ми,когато в пикадили люлеех количката с продукти нагоре-надолу успокояващо и леко ги друсам настрани.Поглеждам,о,чудо!те не плачат.

# 20
  • Мнения: X
Охх, една позната по повод това как хората ходят по улиците не веднъж възкливаше възмутено : "Никакъв финес! Никаква грация! Sad", а пък аз за тези дето ходят по улиците,все едно пътят им принадлежи,а и имат телеса да го запълнят, си ги наричам "Свинскове", нещо не съвсем свинско,но и не съвсем като сфинкс. Whistling

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
айде сега токчета ... по главната няма дупки.
кажи че сте малко свенливи и за заключим темата Wink
Ъъъ, в София кое точно е "главната", че да минавам от там и...кучетата как разбират, че там е главната, та да не серат newsm78

то т'ва беше за Ка'К Сийка ....

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Но имаше период в живота ми, когато в пикадили люлеех количката с продукти нагоре-надолу успокояващо и леко ги друсам настрани. Поглеждам,о,чудо! те не плачат.
Не си сама Grinning Мисля, че всички сме минали оттам. Много глупаво отстрани, ама какво пък.

# 23
  • Мнения: 274
Само напред! И то с каменна физиономия, лишена от всякакви емоции. Поне на тротоара да изглеждам като кралица, де....
П.С. Бабата на мъжа ми така го е и посъветвала - "Вземи си жена, дето гледа нагоре и стъпва широко". Не знам каква е логиката, но той явно я е послушал....Simple Smile

# 24
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ходя изправена и винаги гледам напред. Гледам хората, с които се разминавам. Във витрините на магазините и аз се оглеждам. Също и в стъклата на паркираните коли.

# 25
  • Мнения: 2 448
Писал си , че си от Стара Загора, но явно не сме се засичали по улиците. Simple Smile
Сега сериозно, ако съм с малкия ми калпазанин, дори и познати пропускам, очите ми на 4 стават, че за малко да го изгубя веднъж.Ако съм сама и по витрини гледам и за дупки внимавам, много трудно само с вирната глава да се ходи. Simple Smile

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има една част които си вървят изправени, но са по-малко от тези които гледат земята. То не че сред мъжете е по-добро положението ...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Гледам къде ли не, но никога надолу Laughing.
Ще си позволя да цитирам една съфорумка, по път към едно заведение "Катя, това е пешеходна пътека, а не червения килим при раздаването на оскарите" Joy.

п.с. и когато съм с детето вървя така.

# 28
  • Мнения: 3 423
Гледам напред, никога в краката си.
Гледам хората, които ме срещат, в
очите. Обичам да гледам задници,
както и да се оглеждам във витрини.

# 29
  • Мнения: 2 759
                    В София с токчета (това имам) - само в краката  Peace, ако изключим магазините. В провинцията - само напред и нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт