Една по-различна теория за звуците и миризмите в една връзка

  • 4 559
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Крос, като дойде моментът, когато
пръднята му не ти пречи, пък и ти
не се стискаш, за да не се изложиш,
значи може и да се поожените, че
вече е дошъл моментът. Гор-чи-во!

# 16
  • Мнения: 8 999
Е, децата не се броят. Моите, освен че съобщават тържествено, че отиват да акат, но и като свършат, ме викат да видя какъв голям Мечо плува в клозета!

# 17
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Имаше преди няколко години един "Сблъсък" на подобна тема. Наби ми се в главата тогава един израз от сорта, че започнеш ли да делиш една тоалетна чиния с лЮбимия си, романтиката някак си се изпарява. За мен е в сила.

# 18
  • Мнения: 25 620
Разкажете подобни ваши спомени и преживявания и не бягайте като Кари Брадшоу, този ужасен пример за Нюйоркската жена, която след неволното си пръцкане една сутрин в леглото с Тузара, си събра накуп дрехите и засрамено избяга от апартамента на тоз чаровен мъж Simple Smile

Тц, тц, тц... Пристрастяването към сериали не прощава, ша знайш...  Whistling

# 19
  • Мнения: X
Е, децата не се броят. Моите, освен че съобщават тържествено, че отиват да акат, но и като свършат, ме викат да видя какъв голям Мечо плува в клозета!
Joyхахах, Мечо hahaha

# 20
  • Мнения: X
Обаче това с Мечо е идея. Пръцнеш и после обяснваш,че не си ти,а Мечо се обажда. Hug

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Съгласна съм с мнението на belinda!

Сийяйна, сериали не гледам! Дадох пример Simple Smile

Лиске, някои от миризмите дори взеха да си приличат Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Болестите наистина са друго нещо и са сериозни обстоятелства, които не включвам нито като шега, нито за майтап. Тогава наистина си помагаме.

# 22
  • Мнения: 2 254
Подпръцкаме си в синхрон, Кросамая.И вратата на тоалетната си държим отворена.Хармония е у нас!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 783
Телесно - течно- газовата интимност не ми е по сърце. Не е като да не ни се случва, но е по изключение.
Аз даже зъбите си не обичам да мия пред друг човек.

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Подпръцкаме си в синхрон, Кросамая.И вратата на тоалетната си държим отворена.Хармония е у нас!

Eй т'ва е!!! Абсолютно е така Simple Smile

А вий поради що се срамите да си признаете Simple Smile Simple Smile

Е, не си ли миете зъбите, докато "милото" си взема душ?!  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Е, не си ли миете зъбите, докато "милото" си взема душ?!  Mr. Green

Когато изключителният ми съпруг си взима душ, влизам само с конкретна насоченост и предварително измити зъби.

# 26
  • Мнения: 2 891
Кроси, Тина, само ние сме  Twisted Evil И ДеЩо, също. Но нищо! И сам, войнът е войн.

# 27
  • Мнения: 189
Опитвам се да измисля нещо умно да кажа по темата, но ми е много натурална и не ми идва вдъхновението.

Мнението ми се доближава най-много до това на Christine.
Аз не си позволявам нито едно от посочените действия, мъжът ми намира за най-естественото нещо на света да ги споделя с мен. Даже ме предупреждава преди да е стигнала миризмата до носа ми. Признат грях-половин грях. Е, какво да го правя, това да са му кусурите!


Лиске, някои от миризмите дори взеха да си приличат Simple Smile Simple Smile Simple Smile


Това съм го забелязала и аз.

Ох, ужас Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз даже зъбите си не обичам да мия пред друг човек.
Винаги ми е било приятно да си мия зъбите в компания.  Innocent

# 29
  • Мнения: 42
И аз съм към вас Peace
Нямаме задръжки. Даже като си пръцка се подхилква и гледа дали го гледам. А за миенето на зъбите - случвало се е да си миеме зъбите с една четка, като пътуваме някъде все единя забравя да си вземе четката. Blush

Общи условия

Активация на акаунт