Харесва ли ви новата прическа на Алекс Раева?

  • 9 098
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Ако е за промяна и аз исках промяна - днес отидох и доста се подстригах Simple Smile. Беше ми стигнала до кръста, сега е под нивото на сутиена
Много се харесвам така...а Алекс, нея най я харесвах с дългата ,червена коса.
Някак това каре е много странно и изобщо не ми хареса Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 7 800
И на мен най- много ми харесва с дългата червена коса.  Heart Eyes

# 17
# 18
  • Мнения: 29
И така изглежда много добре , но аз определено я харесвам повече с дълга коса , а за промяната като цяло съм за с двете ръце  Peace

# 19
  • Мнения: 5 701
На мен не ми харесва така.Аз по принцип съм фен на дългите коси и много рядко ми харесват къси прически.А Алекс най-много я харесвах с дългата червена коса.

# 20
  • Мнения: 188
Хресва ми!
Скоро направих и аз такава рязка промяна, от много дълга коса се подстригах много късо, чувствам се супер добре, промяната си е промяна, като нова се чувствам.  bouquet

# 21
  • Мнения: 6 618
Кефи ме .

# 22
  • Мнения: 422
Мин.седмица беше в едно предаване и  я видях с друга прическа.. Thinkingпак беше късо,но отпред беше по-дълго..А и промяната ми хареса,защото изглеждаше супер..нея да не я интересува каква прическа имам аз..тей че както се харесва така да се прави..А и тез прически са на мода сега,всички си ги правят..

# 23
  • Мнения: 596
Харесва ми!

# 24
  • Мнения: 1 692
мдам ,ходи и Wink
но няма спор че и с дълга червена коса й приличаше много.Даже веднъж я гледах в "Елит" май беше с начупена коса - мн готина  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 802
Хич не ми дреме за Алекс Раева.На нея харесва ли и моята прическа?
А моята?!  Laughing Хич не ми пука със каква прическа е  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 1 432
Косата расте ,така 4е днеска с дълга утре с къса ......А Александра Раева има много потенциал.Красива е ...много. На мен най- ми допадаше  с руса коса на бретон  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 355
Алекс ми харесва, но прическата - не. Прекалено банална стана тази прическа и не на всеки отива (да ме извинят подстриганите така).

# 28
  • Мнения: 4 053
харесва ми  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 941
Харесва ми, шик е ....

Общи условия

Активация на акаунт