добър специалист по икси

  • 2 648
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Много съм ти благодарна Vali Hug

# 16
  • Мнения: 19
момичета благодаря ви за съвета вече имам час при Владимиров на 23 април и безкрайно ви благодаря.

# 17
  • Мнения: 7 716
Lali Wink.
Това е хотел в тиха част, близодоклиниката, пеша може да се ходи, но там няма нищо интересно наоколо.
Аз самият хотел не го знам, намерих го в интернет.
Ако искаш мога да намеря хотел в идеалния център, където ще можеш да се разхождаш. Ще ти обясня как да пътуваш до клиниката.

# 18
  • Мнения: 19
не няма нужда тук е добре ще ми е близо до клиниката,благодаря ти.

# 19
  • Мнения: 19
момичета някоя от вас прави лали е успешно от първия път икси при Владимиров?

# 20
  • Мнения: 7 716
Има много успели момичета. Лекарят е добър специалист, довери му се.

# 21
  • Мнения: 114
Я и аз да се запиша тук. Та мисля че д-р Владимиров е много добър специалист и е много внимателен и мил! Там е мястото където се сбъдват мечти. Аз лично неуспях първия път, а сега чакам ЧХГ след трансфер на размразени ембриончета. Но познавам  две момичета, които успяха от първия път(сигурно има и други ама не съм контактувала).
Успех

# 22
  • Мнения: 19
благодаря.Аз му се доверявам и ще опитвам при него докато не успея вече става моя лекар и му имам пълно доверие.

# 23
  • Свищов
  • Мнения: 209
Момичета тук коментирате отлични отзиви за д-р Владимиров в насока икси. А за инвитрото същото ли се отнася? Embarassed

# 24
  • Мнения: 10
http://pochivka.bg/o-2221-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D1%86% … D1%80%D1%83%D0%BC
още един хотел близо до клиниката на Владимиров, от другата страна на булеварда

# 25
  • Мнения: 7 716
Мишела, този хотел  Форум е доста скъп, като и обстановката е друга, разбира се.
Калимера, да, за всякакви процедури. Успех.

# 26
  • Свищов
  • Мнения: 209
 newsm44 благодаря лали

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
момичета някоя от вас прави лали е успешно от първия път икси при Владимиров?
Аз, Меги   Grinning Желая ти успех и силно, силно стискам палци.

# 28
  • Мнения: 7 716
Само да вметна, с разрешение на Лекси, че тя забременя и с поизчерпан яйчников резерв, така че надежда винаги има. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Само да вметна, с разрешение на Лекси, че тя забременя и с поизчерпан яйчников резерв, така че надежда винаги има. Laughing
  Hug Да, Лали... И чаках 5 години... Винаги има надежда, всичко е възможно... Само човек не трябва да отказва. И да вярва...

Общи условия

Активация на акаунт