Баба Марта бързала, на Габровчето мартеничка вързала

  • 16 195
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 252
Райка браво че ще е госпожица, тъкмо ще си имаш помощ с подреждането на гардеробите  Laughing а и едно цвете не е излишно в тази твоя мъжка къща   bouquet

# 241
  • Мнения: 123
И на мен ми се ще живот и здраве, след време второто да е момиченце.  Wink

# 242
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Райка, много се радвам, че ще е момиче. Днес те видях в гръб, въобще не ти личеше, че си бременна. Нямаше как да те видя отпред, предполагам си финна мадама Hug

Относно бъдещите мамчета- Стефинка и Ародет2 са за 10.04. Чакаме ги и стискаме палци!

# 243
  • Мнения: 386
Райка  Hug, много се радвам че ще е мадама. Е сбъдна ти се мечтата да купуваш фибички и рокли Hug Само не разбрах в кое огледало видя огромния си корем, да не ви е криво огледалото Mr. Green? Майтапа настрани, но изглеждаж перфектно за бременна в 7-ми месец. Аз имах твоя корем още в 4-тия, а и досега си го нося smile3518 smile3514

# 244
  • Мнения: 1 080
Ох - писнами да чакам вече - ражда ми се - много ми е тежко!!!    Sick Sick Sick
Тапата ми падна преди три дни, контракции си имам постоянно, ама бебо не ще и не ще да излиза.    Thinking Thinking Thinking
С Ародоет2 сме за 10-ти април и двете - ще видим коя ще изпревари!!!
Ще се похвалим веднага - не се безпокойте    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 245
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Стефинка, ще си гукате с  Ародоет2 и в родилното заедно- така ви е тръгнало, така ще сте цялото майчинство заедно  Hug

# 246
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Стефинка, Ародоет стискам палци всичко да мине бързо и леко! Дръжте се малко остана.

Райка, ти си герой! Три гардероба дрехи....че и четвърти ти се гласи  Mr. Green. Такива майки като теб ми дават сили, като се вкисна и ми дойде нагорно!

Момичета на Мишо му откриха трета сливица. Сега предстоят изследвания и евентуално операция. Ходим при д-р Минев в Първа поликлиника. Приемам всякакви мнения, съвети и опит.

# 247
  • Мнения: 386
ivap, защо ще я махате, създава ли ви проблеми? И Ваньо е с трета сливица, но не боледува толкова често и лекарката ни посъветва да не бързаме да я махаме, а да водим детето всяка година на море. При някои деца когато семахне рано след време  се появява пак.

# 248
  • Мнения: 252
Да казват че преди 5-тата година изобщо не е препоръчително да се маха, защото шанса да излезе отново е много голям. А и наистина защо да я махаш ако не боледувате много, аз съм с 3 сливици и не съм ги махала-проблем нямам  Grinning Наталка и тя е с три но ако спре да боледува не мисля да ги махам (да си мъча детенцето  Cry) А казват че третата сливица може да се премахне и с хомеопатично лечение (ама не съм сигурна честно казано ще се поразровя да видя ще намеря ли нещо повече по темата)

Стефинка, Ародоет дръжте се момичета малко остана

# 249
  • Мнения: 252
Ето намерих нещичко за сливиците:

http://www.lekar.bg/lek-114/info-122

Заведи детето при хомеопат да си каже и той мнението възможно ли е да стане това

# 250
  • Мнения: 257
[quote author=ivap link=topic=269190.msg7072339#msg7072339 date=1207292644

Момичета на Мишо му откриха трета сливица. Сега предстоят изследвания и евентуално операция. Ходим при д-р Минев в Първа поликлиника. Приемам всякакви мнения, съвети и опит.
[/quote]
ivap, Михаела почти всеки месец имаше гнойна ангина, заради третата сливица.3 годишна я водих при Атанасов, изписа капки,уж да намалее, но не стана. Той пък не искаше да я маха, че  е малка на килограми./тогава13/.Миналата година, след поредната ангина я заведох при Минев, каза, че трябва да се махне. Насрочихме дата, направихме изследвания и я махна.За мен той е номер едно. Много съм доволна.Оттогава/да чукам на дърво/не е боледувала от ангина. Щом той ти казва, че трябва да се маха- послушай го!Това мога да те посъветвам от личен опит. Hug

# 251
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Благодаря ви момичета за съветите. В интерес на истината и аз не съм привърженик на ваденето на всяка цена. Той и д-р Минев не е казал йок да се вади. Сега предписа лечение,за да се изчистят секретите, после ще прави снимка, изследвания и тогава ще се реши.
Мишо наистина не боледува много да не кажа изключително рядко, но откакто тръгна на градина преди 6 месеца е с непрекъсната хрема. Сополите ту са бистри, ту гнойни зелено-жълти. Лошото е че се стичат в носоглътката и това го кара да кашля и чак да се дави, диша през уста, като дишането му е шумно все едно току що е тичал.
Колкото до оперирането по няколко пъти и мен от това ме е страх, защото на баща му са му я "махали" три пъти.

ralid, мерси за статията. Нищо не ми пречи да опитам, макар че съм скептична към хомеопатията.
PEPANP, операцията нали я правят с пълна упойка? Мишата как понесе операцията?

# 252
  • Габрово
  • Мнения: 26
Здравейте на всички!Отдавна не съм писала,но ви чета когато имам малко време!Добре дошли и на новите мамчета и кандидат мамчета.  :bouquet:PEPANP относно третата сливица - щерката на моята кръстница имаше такъв проблем и докато не я махнаха не се оправи постоянно беше с ангина не искам да те отчайвам дано да намериш  начин да я излекуваш без операция.Стефинка, Ародоет още малко остава  бъдете спокойни знам какво е накрая вече нямаш търпение ама трябва да се чака.

# 253
  • Мнения: 11 028
ivap, като малка постоянно ме болеше гърло, заради 3-та сливица. По съвет на д-р Минев са ме чакали да навърша 5 г. и ми я махнаха. Оттогава проблемите спряха.

Стефинка, Ародоет2, още малко остана Hug

Ех, миналата година в този ден и час бях в болницата и с трепет очаквах утрешния ден, да си гушна Рая. Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 257
ivap, аз не вярвам много на хомеопатия, но първо така пробвахме с тези капки. След като ги взема с месеци и нямаше ефект, операцията беше наложителна. Минев я прави с пълна упойка, Мишето добре се справи. целия ден беше малко замаяна и не яде почти нищо, но на другия ден изобщо не и личеше, ядеше си нормално, дивееше както обикновено.

Общи условия

Активация на акаунт