*Точкова диета - 4*

  • 26 130
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 317
  setony  и  pale4ka   welcome 

пак да попитам 

Кажете какво ядете когато не сте си във вас

# 76
  • Мнения: 4 111
stanislav4eto, по принцип не ям като се разхождам с детето, но си спомних, че като бях на Японското чудо и излезем преди обяд си носех 2 сварени яйца и вода. При него това беше обяда.

# 77
  • Мнения: 3 317
ама аз по цял ден не се прибирам  Whistling  и много огладнявам към 16.00  ooooh! 

# 78
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Леле, много точки тези мандарини, точно щях да се хваля , че днес съм по-стриктна , и като видях двете ми мандарини за следобедна закуска че са 18 точки.. ooooh!
Значи без кроасана на закуска и едната мандарина, съм около 41 точки.
Но пък днес съм тренирала, така че ми е простено.  Naughty Crossing Arms

# 79
  • София
  • Мнения: 189
stanislav4eto аз днес, като за първи ден като излизах си носих само шише с вода, от утре ще трябва да измисля нещо.

Да се отчета- днес завърших с деня с 30 точки, дано задържа резултата и следващите дни. newsm10

# 80
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
 Laughing изкарах първия ден! От опоит зная,че той е най-труден (докато се наканиш), но и най-важен. Доволна съм. Е, бях предимно на кренвирши, вие как сте с тях, хапвате ли ги? Питам, защото зная, че не са много месни и не са желателни за НВД, но в нашата диетка са споменати  newsm78

# 81
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
А ,относно това какво да хапваме, когато не сме си в къщи мисля, че добър вариант е някаво кис.мляко и/или ядки. УСПЕХ

# 82
  • Мнения: 3 698
stanislav4eto, благодаря ти за посрещането  Hug
За хапване навън  Thinking ,идеи :
-айран-в готовия има много сол, но ако си го направиш сама от 2% кис мляко например и си го сипеш в непрозрачна бутилчица /от енергийна напитка например/ май става ;
-200 гр.маслини /обезсолени/-12т. /може да си ги сложиш в торбичка от ядки, за да не те заглеждат  Laughing / -;
-Ябълка100гр-12т
По принцип ако хапнеш две сварени яйца страшно засищат, но не съм убедена, че са подходящи за навън  Grinning

Аз засега съм на 3т-кафе със сметана, да видим ще завърша ли деня по-добре от вчера.
Чао точици, до скоро  bouquet

# 83
  • Мнения: 154
Аз се опитвам да карам на салатки,кренвирши и сиренцe,като чат пат прегрешавам ,ама...А някой има ли представа в Бейкроуза колко точки има и въобще има ли място сред точковото ни хапване?Успешен точков ден на всички Hug

# 84
  • Мнения: 4 111
А някой има ли представа в Бейкроуза колко точки има и въобще има ли място сред точковото ни хапване?Успешен точков ден на всички Hug

Едно пакетче от 80 грама е около 56 точки.

# 85
  • Мнения: 3 317
аз от сутринта съм на две кафенца  kaffeetrmker_2  сега си варя яйца и 6те си направя салатка  newsm53 

# 86
  • Мнения: 3 698
Отчет обяд-зеленчукова супа-12 т + 50гр.кашкавал/50гр.салам 1т
Точков ден и от мен  Party

# 87
  • Мнения: 319
Аз май съм от грешните днес, но 2 дни почти нищо не съм хапвала покрай болното ми бебче, та днес на обяд зеле с ориз около 200 гр.

# 88
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз съм нещо болна а и днес цяля сутрин и обед бях навън, та ядох все непозволени неща  Blush
Скарайте ми се Blush

# 89
  • Мнения: 3 698
Повече не прави така /порицание/ -   People No Good
Бързо оздравяване   bouquet , пийвай витамини и скоро да се похвалиш, че си здравичка  Party

Общи условия

Активация на акаунт