Крусти по скалпа

  • 46 266
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 559
И при моето бебе се появиха  Sad Някой ще ми обясни ли от какво стават? И каква е разликата между крусти и дерматит?

# 61
  • Мнения: 1 006
Преди къпане мажех със зехтин и разресвах с гребенчето.

# 62
  • Мнения: 583
За сега нямаме такъв проблем/пу-пу/,но знам че главичката се маже с бебешко олио за тяло и след 20 мин. се изресва косичката със ситно гребенче ,другият вариант е да попиташ в някоя аптека в която правят мехлеми ,тук във Враца има такава и мехлемчетата за подсичане, крусти и други бебешки неволи,имат невероятен  ефект след 2 мазания  LaughingМога да ти дам тел. на аптеката и да се разберете да ти го изпратят!

# 63
  • Мнения: 2 447
Не мазах с нищо.След баня докато е още мокра косичката разресах със ситно гребенче и за два дни се махнаха

# 64
  • Мнения: 374
Аз мажа дъщеря ми с Певизон и Дефламол от снощи. Смесвам ги в равни части мажа главичката вечер след баня. Мирише не много приятно и е доста мазно, но има ефект. Тази сутрин голяма част изпадаха.

# 65
  • София
  • Мнения: 663
Може да пробваш да го намажеш с масло преди да го изкъпеш нека постой така 15-20мин. Като къпеш му среши косичката със ситно гребенче.При нас имаше ефект Peace

по същият начин и аз процедирах, но със зехтин (по-добре ги размеква и лесно падат при решенето) Peace

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз мажа с кремче за крусти/млечни кожички/ на Клоран.И после реша с гребенчето.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Мажа с Мустела - srelaker кремче, за две пъти мазане почти изчезнаха. Доволна съм! Peace

п.п. Мазане и ресане със ситен гребен след това.

# 68
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Бебко имаше малко крусти и съм го мазала няколко пъти с балсама на д-р Тайс Нахткерцен.

# 69
  • София
  • Мнения: 521
На Клоран е много добро кремчето, при дъщеря ми два пъти помогна.
Peace

# 70
  • Мнения: 48
Мазах с Мустела за крусти ..... за 3-4 дена минаха !!! Преди това с преварен зехтин - резултат никакъв.

# 71
  • Мнения: 698
И Борис имаше в бебешка възраст - доста са гаднички наистина. Много добре му подейства един специален за целта cold cream на Клоран - сякаш това най-вече - обилно и внимателно изплакване на главичката, така че да не остава никакъв шампоан по косата и кожата.  Peace

# 72
  • Мнения: 6 390
купихме крема на Мустела против крусти, каката ни има много по главата, любопитна съм дали ще помогне

# 73
  • Мнения: 1 763
Моят син имаше страшно много курсти, личаха си от разстояние, въпреки сравнително гъстата му коса. Първо мажех с кремчето на Мустела, после с преварен зехтин. И двете не помогнаха. От три месеца с нищо не го мажа, но са  понамалели. Явно е нещо, което се израства и преминава.

# 74
  • Earth
  • Мнения: 1 952
На моят малчо му помогна едно мазило на Мустела и ресане  Peace

Общи условия

Активация на акаунт