Къде в Бургас (8) ...

  • 63 537
  • 590
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
          То доста хора са отговорили, но вместо запис /че е досадно/ това ателие до Икономическия мисля, че е същото като магазина който беше в пресечката по Богориди и момичетата шият много добре, може и по твой модел, т.е. ако няма нищо официално ще ти ушият  Peace /дано не бъркам/

# 16
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
А за да попитам видяли ли сте някъде форма за торта с отделящи се стени, тефлонова и по-малка от 26 см?

Освен в Метро, може да провериш в Била /но тази на Трапезица/ и в Пикадили  Peace

# 17
  • Мнения: 738
Форма за торта, но с падащо дъно и всякакви размери със сигурност има в Пикадили.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И в Метро и в Пикадили са само 26 см, В Била не съм проверявала. Питах ако се сетите за някой добре зареден магазин или склад

# 19
  • Мнения: 1 893
А какъв е гратисният период?

Знаете ли дали в Бургас има детска театрална школа.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 290
          То доста хора са отговорили, но вместо запис /че е досадно/ това ателие до Икономическия мисля, че е същото като магазина който беше в пресечката по Богориди и момичетата шият много добре, може и по твой модел, т.е. ако няма нищо официално ще ти ушият  Peace /дано не бъркам/

Точно той е  Peace Peace Peace
Аз и двата пъти като бях бременна от там си ших дрешки. Много са готини момичетата и дажзе може да си купиш плат и да им занесеш само да ти го ушият. Имам и тел на едо от момичетата, ако някой иска ще го пусна на лични

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
А какъв е гратисният период?

Знаете ли дали в Бургас има детска театрална школа.
Да, в кукления театър. Моята дъщеря ходи и казва че е супер. Води я актрисата от кукления театър Ирена Ненчева - приятна жена. Ако искаш повече подробности ще ти дам на лични телефона на актрисата да се чуете направо. За съжаление май моето Гери ще спира да ходи, защото доста натоварено й идва с още 2 (освен актьорското майсторство) извънкласни занимания.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 290
 Много искам да запиша сина си на народни танци. Знаете ли някъде във Славейков да има школа?? Той е на 3год (рано ли е newsm78 )

# 23
  • Мнения: 440
Моля отново за инфо
Къде в района на Зорница и Изгрев има прежди. Ходих на Младост в едно магазинче, но там имаше почти само турски прежди, а аз си търся определено българските на Велбъжд, Кардена. Знае ли някой къде има такива?
Благодаря ви предварително  bouquet

# 24
  • Мнения: 307
Здравейте,момичета!Може ли и на мене да ми помогнете с нещо?
Търся санитарен магазин в Бургас,трябват ми профилактични ортопедични гащички  newsm78
Благодаря предварително. Hug

# 25
  • Мнения: 1 280
Търся санитарен магазин в Бургас,трябват ми профилактични ортопедични гащички  newsm78


        В Темата  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 577
Търся санитарен магазин в Бургас,трябват ми профилактични ортопедични гащички  newsm78
със сигурност има на Републиканска, търсих скоро на една приятелка
ама не знам номера - в една кооперация долу м/у магазина за велосипеди и лекарската къща/лаборатория се пада
ако искаш да ти кажа по-точен адрес утре
работят в събота до обяд  Peace

иначе на Републиканска има 2-3 санитарни магазина, но не знам дали във всички има

# 27
  • Мнения: 738
Знае ли някой дали работи пощата утре (събота)? За пощата в Славейков питам, по-специално Praynig

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 290
Знае ли някой дали работи пощата утре (събота)? За пощата в Славейков питам, по-специално Praynig

Пощата до ВХТИ работи до 14 или 16ч newsm78 Но, знам че работи със сигурност

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Наоми, пощата до бл.12 работи утре до 12 часа със сигурност . За следобед не съм сигурна newsm78, но мисля, че и от 13 до 16 часа също работи.
venividivince, в Изгрев се сещам за тези магазинчета около Велека. Не знам дали е в редицата, където е магазинът на Авес или по-надолу, но общо взето в този район. Иначе до автогара Запад има голям склад за прежди и кинкалерия; на Елпром също, в Пиргосплод от входа веднага вдясно има едно магазинче за прежди и спално бельо срещу склада за играчки.

Общи условия

Активация на акаунт