Къде в Бургас (8) ...

  • 63 683
  • 590
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 371
Здравейте момичета!

Търся си пистолет за силиконовите пръчки дето се топят! Казаха ми, че в магазините за левчета има, ама аз вчера не открих в тези от центъра в които успях да погледна! Ама те пък много бързо изгаряли, та погледнете като ходите по магазините!Много ще съм благодарна!


Такива пистолети има по железариите или домашни потреби

# 511
# 512
  • Мнения: 503
Значи козметичка ти го прави, така ли?Защото сега в момента моя позната си прави, но при дерматоложка, четири или пет процедури.До момента е направила две.Като видя крайния резултат може и аз да се навия. Wink

Анна Джорова прави хим пилинг!Тя е дерматолог!Мн стилна и приятна дама е....за мен поне.
Дълго ходих на ЛПЖ процедури в салона и  Wink
Аз миналата година се пробвах,но съм мн алергична и на 2та процедура се отказах...после и хапове пих Rolling Eyes
4 са процедурите иначе.

# 513
Здравейте,мисля да ходя по магазините в Бургас за дрехи,но не съм оттам.И да ви питам,работят ли в неделя?

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 6 534
работят

# 515
  • Мнения: 1 111
Значи козметичка ти го прави, така ли?Защото сега в момента моя позната си прави, но при дерматоложка, четири или пет процедури.До момента е направила две.Като видя крайния резултат може и аз да се навия. Wink

Анна Джорова прави хим пилинг!Тя е дерматолог!Мн стилна и приятна дама е....за мен поне.
Дълго ходих на ЛПЖ процедури в салона и  Wink
Аз миналата година се пробвах,но съм мн алергична и на 2та процедура се отказах...после и хапове пих Rolling Eyes
4 са процедурите иначе.
Същата. Peace

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Снежи писах ти на лични (взех ти закопчалки)  Peace

# 517
  • Мнения: 496
Привет,
На 22.04. дъщеря ми става на 5 годинки. Искам да й пробия ушите. Моля бургаските мами на дъщерички да споделят къде са го направили( за предпочитане е лекарски кабинет). Ако е проблем може да пишете на л.с.
Благодаря

# 518
  • Мнения: 18
peerumi  пробиване на уши  извършва д-р стоичкова   

# 519
  • Мнения: 496
peerumi  пробиване на уши  извършва д-р стоичкова   
Благодаря, може ли някакви координати Praynig Praynig

# 520
  • Мнения: 262

Привет и на теб   bouquet

Уши се пробиват навсякъде : златарски ателиета , козметични салони и естествено при д-р Шик   Flutter , и мъжът и жената.

Изкопах този телефон : 84-30-57  , не знам колко е актуален.

А и назад в темата доста се обсъждат тези уши   Crazy

# 521
  • Мнения: 496
Благодаря,
Нямах време да изчета всичко. Въпроса е че бабите като писнаха при лекар та при лекар, все едно аз нямам думата като майка. Понеже не обичам конфликтите отстъпих. #Crazy #Crazy #Crazy
Сега ще преровая темата, та дано намеря телефона на д-р Шик( дали тел. ,който си написала е неговия) newsm78 newsm78
Хубав ден на всички

# 522
привет момичета спешно ми трябват координатите на д-р георгиева-кардиолог   предварително ви благодаря  bouquet

# 523
Привет, бургаски мамита!
Като разглеждах форумите с бургаски темички тук, се очаровах колко сериозни пишещи бургазлийки има. Та аз съм новичка тук и направо се заринах с информация и теми. Главата ми изпуши. ShockedНамам нерви да търся и реших да питам някой с по-дълъг стаж в бургаските теми.
Дъщеричкатами (4год.)   има рожден ден след 10 дена и ще го празнуваме с повечко дечица. Като за начало съм се ориентирала да ида в Смарти парти да видя какви оферти ще предложат, но твърдо съм убедена, че искам да е някъде в заведение. Ако е хубаво времето, то може и на открито.
Подскажете подходящо заведение. Който има опит в празнуването на детски рождени дни , нека помага с идеи и поуки. Rolling Eyes

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
привет момичета спешно ми трябват координатите на д-р георгиева-кардиолог   предварително ви благодаря  bouquet
Ама здравната тема е в другия форум, тук е "на пазар" все пак. Опитвайте се да спазвате поне малко правилата на форума.  Peace

mama Didona в предната бургаска тема ги нищехме заведенията за рожденни дни. Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278300.msg6998524#msg6998524

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 14:17 от шушоната

Общи условия

Активация на акаунт