Къде в Бургас (8) ...

  • 63 655
  • 590
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
         Благодаря на всички отзовали се по моя въпрос днес ще обикалям оптики   bouquet


Оптиката с/у ДНА, има очила с защита на прилични цени от 50-80лв.

# 331
  • Мнения: 2 577
да, моя е грешката  Embarassed
нещо не бях си доизпила кафето

# 332
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
А къде в Бургас има склад за стъклени домакински изделия ... по-точно търся чинии и плата /прозрачни или бели/ на ниски цени?
Само за инфо - склада срещу Извора /бившата Родева къща/ е посетен, както и Метро  Grinning
Предварително   bouquet

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А къде в Бургас има склад за стъклени домакински изделия ... по-точно търся чинии и плата /прозрачни или бели/ на ниски цени?

"Корект"-а, който беше зад Вардар, са го преместили някъде зад Пикадили, но незнам точно къде Tired

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 6 526
И тук да питам - идеи за подарък за мъж,за юбилей,за утре  Praynig Спешно  Embarassed

# 335
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И тук да питам - идеи за подарък за мъж,за юбилей,за утре  Praynig Спешно  Embarassed

До колко лева?

# 336
  • Мнения: 1 111
И тук да питам - идеи за подарък за мъж,за юбилей,за утре  Praynig Спешно  Embarassed
Хехе, мен ако питаш, познай за какво се сещам. Laughing

# 337
  • Мнения: 995
От къде да си купя овесени и пшенични трици?

# 338
  • Мнения: 1 111
 За ядене или козметични? Mr. Green

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 6 526
До 100 лв някъде,може и повече ако си заслужава

Джи ,кажи де ,сещам се нещо ама ти си непредсказуема понякога  Simple Smile

Катка, да не почваш Дюкан  Wink има линк в темата  с магазини ,където може да се намерят и за Бургас  Peace

# 340
  • Мнения: 1 975
Здравейте момичета, да ви попитам къде се намира ул."Екзарх Йосиф"1 или с други думи офиса на Сити експрес newsm78

# 341
# 342
  • Мнения: 1 975

Мерси, но нещо немога да се ориентирам по картата Embarassed Embarassed EmbarassedНещо забележително около нея няма ли? Rolling Eyes

# 343
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Ами аз не съм ходила натам, но като гледам за ориентир може да се ползва Етнографския музей-ако си с лице към него тази улица се пада малко по-надолу вдясно, а номер 1 трябва да се вижда тъй като е в този край. Не знам дали ме разбра  newsm78

# 344
  • Бургас
  • Мнения: 380
кръчмата Стария капитан (май така беше  newsm78) е точно срещу офиса им, кабинета на Калудова е в съседната наблизо

Общи условия

Активация на акаунт