Къде в Бургас (8) ...

  • 63 583
  • 590
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 995
За ядене или козметични? Mr. Green

За папкане.

Катка, да не почваш Дюкан  Wink има линк в темата  с магазини ,където може да се намерят и за Бургас  Peace

Мдааа, аз го почнах вчера но съм прпуснала триците, че не ги открих. Мерси.

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 302
Мерси, но нещо немога да се ориентирам по картата Embarassed Embarassed EmbarassedНещо забележително около нея няма ли? Rolling Eyes
Славейковото пазарче

# 347
  • Мнения: 1 111
 Aбе, Кат, те само прасетата се хранят с трици.  Laughing
 А иначе в Пикадили провери. Wink

# 348
  • Мнения: 1 280
           


Мдааа, аз го почнах вчера но съм прпуснала триците, че не ги открих. Мерси.
   

             И в Сарата съм виждала.

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
А къде в Бургас има склад за стъклени домакински изделия ... по-точно търся чинии и плата /прозрачни или бели/ на ниски цени?
Само за инфо - склада срещу Извора /бившата Родева къща/ е посетен, както и Метро  Grinning
Предварително   bouquet
На Пиргос плод има склад за стъклария, иначе Коректа е в блока точно до Пикадили от страната на Океан; мисля, че беше блок 53 newsm78

# 350
  • Мнения: 995
Aбе, Кат, те само прасетата се хранят с трици.  Laughing
 А иначе в Пикадили провери. Wink
ми аз грухтя от три години Mr. Green

Люсил, много трудни въпроси задаваш напоследък. В Зорница до Темата има един магазин за всичко, май го държат арменци. Има стъклария, не знам какви са цените, но мисля, че там върви пазарлък Peace

# 351
  • Мнения: 229
Някой знае ли, къде в Бургас правят бели външни врати ?
Оказа се, че това е голям проблем  ooooh!.

# 352
  • Мнения: 33
От къде да си купя овесени и пшенични трици?

овесени трици можеш да намериш в едно магазинче на ул. Съединение- ориентировъчно между магазин Мидия и славейковото пазарче. 

# 353
  • Бургас
  • Мнения: 458
Момичета моля ви кажете къде бяха в Бурга оказионите с детски стоки,че ми се счупи тъпата количка и сега ми трябва няква за 5-6м докато малката започне да ходи на по-дълги разстояния.

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 6 424
Момичета моля ви кажете къде бяха в Бурга оказионите с детски стоки,че ми се счупи тъпата количка и сега ми трябва няква за 5-6м докато малката започне да ходи на по-дълги разстояния.

Пиши на Райна те имат оказион в Изгрев май  newsm78

# 355
  • Бургас
  • Мнения: 6 424
Някой знае ли, къде в Бургас правят бели външни врати ?
Оказа се, че това е голям проблем  ooooh!.

За блиндирана ли става въпрос ? Ако е за метална или дървена  може и да мога да помогна  Rolling Eyes

# 356
  • Мнения: 229
Някой знае ли, къде в Бургас правят бели външни врати ?
Оказа се, че това е голям проблем  ooooh!.

За блиндирана ли става въпрос ? Ако е за метална или дървена  може и да мога да помогна  Rolling Eyes
Да, точно за метална или дървена .

# 357
  • Мнения: 104
Момичета моля ви кажете къде бяха в Бурга оказионите с детски стоки,че ми се счупи тъпата количка и сега ми трябва няква за 5-6м докато малката започне да ходи на по-дълги разстояния.

Пиши на Райна те имат оказион в Изгрев май  newsm78
В Изгрев ,оказиона който беше отстрани на Велека вече е закрит-миналата седмица звънях и така ми казаха,но  има нов открит в Зорница -бл-6   bouquet

# 358
  • Мнения: 262
Здравейте , можете ли да ме насочите към някоя бургаска мама , която прави поръчки в Ла Редут ?

Никога не съм поръчвала , а сега си харесах нещо  Crazy на доста добра цена
  bouquet

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 675
Момичета моля ви кажете къде бяха в Бурга оказионите с детски стоки,че ми се счупи тъпата количка и сега ми трябва няква за 5-6м докато малката започне да ходи на по-дълги разстояния.

Пиши на Райна те имат оказион в Изгрев май  newsm78

Оказионът е в Зорница. Ето линк: http://okazion.multiply.com/

Общи условия

Активация на акаунт