Събувате ли си чорапите? ....2

  • 15 095
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Не! Не нося стари чорапи, нито пък скъсани. А човека уж нали гледа друго, а не педикюра! Mr. Green
Блузи нося винаги къси, при гинеколога - също! Laughing

# 16
  • Мнения: 7 723
.... беше задължително - даваха ни и стерилни калцуни - защото краката ти висят над масичката с инструменти. ...
....или във физиономията на доктора.... Whistling Laughing

....говорим си наистина само за чорапите,нали? newsm78
 
Темата е ясно зададена Whistling

....а авторката ще си запази правото на отговор за по- натам Wink Whistling

# 17
  • Мнения: 239
Не, то и последния път като ходих започвам да се събличам, но никаде и чехли нямаше и по чорапи изтичах до магарето по мръсния под  Sick. Доста ми е и чудно защо няма и някакви нощници или там както им се вика, дето да си слагаме, като по филмите, на мен ми е тъпо да притичвам по голо дупе наляво надясно.

# 18
  • Мнения: 745
ЕЙ,скоро не бях се смяла тука!!! Joy JoyАЗ ходя с пола,съответно и чоропогащник.А съм си събувала чорапите иначе.Повечето гинеколози ,който посещавам са жени,така че не ми пука!! hahaha hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. Не ми е минавало през ума да ги събуя  Thinking
Напоследък ходя при жена гинеколог и параванът, зад който се събличам е точно до магарето, тъй че няма време и място за подръпване. Пък и за какво да се подръпвам, като е жена и то възрастна Wink

# 20
  • Мнения: 27 524
Да, разбира се. Но не и поради причините, изброени в анкетата  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 7 723
Да, разбира се. Но не и поради причините, изброени в анкетата  Rolling Eyes
А кви са? Ще ги добавя.... Wink Whistling

# 22
  • Мнения: 5 391
Чорапи не събувам, ама педикюр винаги имам направен.
И да, винаги си подръпвам близата от свян.Рядко съм с поа.

# 23
  • Мнения: 1 586
Не, разбира се! Чорапките ми са супер....що да ги събувам  Mr. Green пък и ми става студенко на краченцата ... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 27 524
А кви са? Ще ги добавя.... Wink Whistling

Гол мъж по ... и чорапи предполагам си виждала. Да продължавам ли?  Laughing Същото е и за жена по ... и с чорапи  Crazy Доста неестетична гледка, ако това ти стига като обяснение  Grinning

# 25
  • Мнения: 10 758
А кви са? Ще ги добавя.... Wink Whistling

Гол мъж по ... и чорапи предполагам си виждала. Да продължавам ли?  Laughing Същото е и за жена по ... и с чорапи  Crazy Доста неестетична гледка, ако това ти стига като обяснение  Grinning
Аха.И аз така.
Ама отговорих с последната опция Flutter

# 26
  • Мнения: 237
Събувам ги, имам навика да си смъквам чорапите преди панталона. Нещо не ми допада гледката на гола жена или мъж по чорапи Wink

# 27
  • Мнения: 7 723
А кви са? Ще ги добавя.... Wink Whistling

Гол мъж по ... и чорапи предполагам си виждала. Да продължавам ли?  Laughing Същото е и за жена по ... и с чорапи  Crazy Доста неестетична гледка, ако това ти стига като обяснение  Grinning
Бас ловя, че имаш предвид три- четвърти найлонови чорапи. Черни. Mr. Green Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 39 765
Тц, не свалям Simple Smile

# 29
  • Мнения: 804
Не ги свалям защото ми е студенко. Нахлузвам си стерилните кълцуни отгоре. Даже хич ги забравих като раждах, нахлузиха ми клцуни отгоре, че нямаше време да ги свалят. Единия лекар се пошегува: "Е, поне няма да изстине жената" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт