Къдрава или права коса ?

  • 29 339
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Права ми е и се къдря по всевъзможни начини  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 152
Права, праваа Heart Eyes

Една права коса, мога да си я начупя, да я накъдря като овца, всичко мога - докато къдравата е по-капризна Simple Smile

# 17
  • Мнения: 957
Аз съм на същия хал като Иля. Само дърпам ли дърпам. Аз не харесвам как ми се чупи косата.Връзвам я като ми е къдрава естествено. Рядко си я къдря изкуствено ,ама пак го правя.

# 18
  • Мнения: 757
моята коса е права,харесвам си я,но си я правя и къдрава и чуплива,на вълнички,на плитки,харесвам и негърските къдрици много ситните,общо взето обичам разнообразието не мога да понеса да съм все еднаква Crazy
винаги много се променям.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
кръци, знаеш ли колко упорити и неподатливи на обработка прави коси има...направо е лудница...на братовчедка ми косата е точно такава... Crazy
...моята е чуплива...харесва ми как изглежда след изправяне от фризьор...но си я харесвам и така...разнообразието е хубаво нещо и се радвам, че вече има всякакви продукти и техники, които задоволяват желанието на жената да бъде различна  Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Чуплива ми е, а искам да е къдрава.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 478
Моята "природна" коса е чуплива.
Не понасям къдрави коси. Naughty
Искам идеално права, ама "млечно" права коса, ако ме разбирате. Crazy

# 22
  • Мнения: 123
Оххх болна тема ми е тая коса Sad.
Мойта е ужасна, нито е права, нито къдрава............чуплива е, ама на къде си иска. Едната страна наляво се чупи, другата надясно, на тила навънка.......абе ужасна работа. Трябва всеки ден да я оформям и ми е писналоооо. На всичкото отгоре ми е и тънка, няма обем, и ви казвам че ми идва да си я обръсна гола глава.

Предпочитам да ми е права и гъста Simple Smile. И къдрава да ми е пак ще се радвам, само не и чуплива  Close

# 23
  • Мнения: 2 152
кръци, знаеш ли колко упорити и неподатливи на обработка прави коси има...направо е лудница...на братовчедка ми косата е точно такава... Crazy
...моята е чуплива...харесва ми как изглежда след изправяне от фризьор...но си я харесвам и така...разнообразието е хубаво нещо и се радвам, че вече има всякакви продукти и техники, които задоволяват желанието на жената да бъде различна  Peace

Наистина има, да... и така е кофти Rolling Eyes
Моята не е от тях. Бързо поддава, но пък не държи много.Примерно ако я направя на вълни, половин ден държи
Но пък си харесвам много косата, особено идеално права след сешоар. Гладка, лъскава..Затова харесвам правите коси Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 487
Аз харесвам точно тези два вида- чуплива и права,като снимките на Джесика Симпсън.Не харесвам ситно къдравата,"овча"прическа! Grinning Моята е чуплива и се правя само в теза два варианта!Редувам ги,веднъж се изправя,веднъж я оставя чуплива,не обичам да съм всеки път еднаква! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 17 407
Не харесвам ситно къдравата,"овча"прическа!
Е, ш`се обиждаме ли сега? Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 487
Не харесвам ситно къдравата,"овча"прическа!
Е, ш`се обиждаме ли сега? Twisted Evil


Е,извинявай,просто нямаше как да я обясна,това ми дойде на ум! Embarassed

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Права, ама права...И не търпи никакво облагородяване  Crossing Arms

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Моята е абсолютно права,но искам чуплива/не къдрава/.

# 29
  • Мнения: 1 280
     Преди да родя бях мнооого къдрава, бял негър  Mr. Green и естествено исках права или чуплива, след като родих косата ми е никаква, нито къдрава, нито права /добре че са пресите  Wink / и естествено ми се иска да си беше останала къдрава  newsm78 Абе общо взето съгласна съм с Иля кой каквото си няма  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт