Набор 2001 (9)

  • 14 919
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 726



Честит рожден ден на Кристиян! Да расте здрав и усмихнат батко, весел празник с много подаръци Grinning

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте, дали е възможно и аз да се включа в тази тема. Казвам се Дани и имам син - Христо, който е на 7 години роден е на 31.01.2001г. и дъщеричка - Вероника, тя е съвсем малка почти на 7 месеца - родена е на 26.07.2007г. Аз от скоро Ви чета, но досега не се осмелявах да пиша, но ако ме приемете ще се радвам да споделям и аз с вас това което вълнува и моите дечица.  Hug

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте!

Честит Рожден Ден на малкия голям Кристиян! Много хубаво и дълго детство му желая!

Dundurela, здравей и добре дошла. С теб сме на една тема значи-бъдещи ученици+еднакви бебета(малката ми дъщеря е родена на 27.07.2007г)

Констанца е луда на тема H2O и Звездни рейнджъри. Знае ги на изуст, но не й омръзват.
Секса още не я вълнува.

# 18
  • Мнения: 3 886
Благодаря ви милички радвам се че ви има почерпете се утре ще има снимки


Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 16:25 от DIVA_ORHIDEQ

# 19
  • Мнения: 2 332
Запис и от мен Simple Smile.

ЧЕСТИТ РД на Кристиян на DIVA_ORHIDEQ!!! Да расте щастлив и безгрижен!!!



За подарък на госпожите и аз от известно време се чудя - това за албумчето е страхотна идея, ще говоря с някои от майките от групата да видим какво мислят за идеята  Flutter.
За секса и т.н. - още преди 2 години Йоана беше много притеснена - сподели, че не иска лекаря да реже корема и за да вади вади бебето  Crazy - не знам откъде го беше чула това, и аз спокойно и обясних, че по принцип рядко се случва да бъде извадено по този начин, а ние жените имаме едно специално отворче, откъдето излизат бебетата. Поуспокои се милата. Случва се да пита за секса, знае че така се правят деца, но аз вмъкнах и едно: "Не винаги" . Случва се да каже и "секси", аз не обръщам голямо внимание. Понякога го казва наистина на място. 

# 20
# 21
  • Мнения: 2 716
Честит празник и на Дива Орхидея   bouquet  bouquet  bouquet
ДА ти е жив и здрав, палав и ученолюбив Кристиян!

# 22
  • Мнения: 3 271
Да са ви живи и здрави рожденниците! Много успешна година им желая!

# 23
  • Мнения: 7 263
Хей момичета Знаток, Дива орхидея честит ви празник   bouquet  bouquet  bouquet
Да са ви живи и здрави Галя и Кристиян - много щастливи и усмихнати детски дни да имат и много поводи за ваши усмивки да ви донесат!!!

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 18:14 от Lennyh

# 24
  • Мнения: 2 716
Гарганела е Галя  Blush
Благодаря!

# 25
  • Мнения: 7 263
Ми Знаточе ooooh! ooooh! ooooh! с таз кодировка да ти кажа, реших че просто си сбъркала при писането  Embarassed

# 26
  • Мнения: 2 716
Простено ти е  Joy
Марш в Градина сега  Naughty

# 27
  • Мнения: 7 263
Простено ти е  Joy
Марш в Градина сега  Naughty

За жалост вместо към Градина се налага да поема към Кемпински на официална работна среща  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil да го бииип, бииип щот нямам звездички на клавиатурата тук Tired Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 24
Честит рожден ден и на малката рожденничка на знаток! Нека да расте здрава за радост на своите родители! Честито и на мама!  bouquet
Ние сме в трескава подготовка за нашия рожден ден утре и отсега съм предупредена, че сутринта ще има бурни възгласи " Днес имам рожден ден, йееее!"
Досега не съм писала м темата но занапред ще гледам да се включвам от време на време.

# 29
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Да са ви живи и здрави рожденниците!

Общи условия

Активация на акаунт