Набор 2001 (9)

  • 14 923
  • 321
  •   1
Отговори
# 300
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 То и моята не може да плува,но пише,че заниманията са с треньор,надявам се да я научат. Crazy

 Dundurela,ето тук разгледай програмите за лятото  http://www.djanirodari.org/bg/index.php?option=com_content&t … =35&Itemid=56.Както вече казах,на мен най-ми допадна плувния лагер. Peace

# 301
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз питах в нашата градина и казаха, че четвърта група оставали до края на май и изпаднах в ужас. Обяснението е, че взимали по-малките групи, но аз до сега не съм виждала юни месец децата от ясла да се прехвърлят в първа група, пък и не би трябвало да има прием точно по това време. Но нямаше какво да се разправям с госпожите, те правят каквото им кажат. Та чакам с нетърпение да решат какво ще се прави, че да се чудя какво да правя две деца лятото, малкото има бавачка, ама голямото какво да го правя.

Те не приемат нови деца, а просто изтеглят тези от яслата, които са за 1гр. Танти беше на няма и 2.5г, като направиха 1гр. в началото на  юни.

# 302
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Гита Ог,при нас нямаше такова нещо.
 Малката си стоя в яслата до Септември и чак тогава я прехвърлиха в градинска група. Confused

# 303
  • София,
  • Мнения: 4 267
Фантичка, Благодаря ти!  Hug Разгледах го и наистина изглежда интересно, а и не е скъпо. Само, че ми се струва далече. Но ще видим може и да го запишем и ние.  Hug

# 304
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз питах в нашата градина и казаха, че четвърта група оставали до края на май и изпаднах в ужас. Обяснението е, че взимали по-малките групи, но аз до сега не съм виждала юни месец децата от ясла да се прехвърлят в първа група, пък и не би трябвало да има прием точно по това време. Но нямаше какво да се разправям с госпожите, те правят каквото им кажат. Та чакам с нетърпение да решат какво ще се прави, че да се чудя какво да правя две деца лятото, малкото има бавачка, ама голямото какво да го правя.

Те не приемат нови деца, а просто изтеглят тези от яслата, които са за 1гр. Танти беше на няма и 2.5г, като направиха 1гр. в началото на  юни.

Tова може да стане в ОДЗ, ама в ЦДГ-то какво ще изтеглят?

# 305
  • Мнения: 2 829
Анна-незнам,има резон въпроса ти
спомням си,че сина ми беше ПГ в градината в квартала ни(аз също съм от Лагера) и
беше до края на май месец
Споменаха се отпуски , ремонти и тн
Във Вихрогонче,ситуацията беше подобна

# 306
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз питах в нашата градина и казаха, че четвърта група оставали до края на май и изпаднах в ужас. Обяснението е, че взимали по-малките групи, но аз до сега не съм виждала юни месец децата от ясла да се прехвърлят в първа група, пък и не би трябвало да има прием точно по това време. Но нямаше какво да се разправям с госпожите, те правят каквото им кажат. Та чакам с нетърпение да решат какво ще се прави, че да се чудя какво да правя две деца лятото, малкото има бавачка, ама голямото какво да го правя.

Те не приемат нови деца, а просто изтеглят тези от яслата, които са за 1гр. Танти беше на няма и 2.5г, като направиха 1гр. в началото на  юни.

Tова може да стане в ОДЗ, ама в ЦДГ-то какво ще изтеглят?

А за ЦДГ ли говори militza?

# 307
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, Благодаря ти!  Hug Разгледах го и наистина изглежда интересно, а и не е скъпо. Само, че ми се струва далече. Но ще видим може и да го запишем и ние.  Hug

  Ako ние запишем Дарето,смятайте се уредени с транспорта. Mr. Green

# 308
  • Мнения: 2 829
Фантичка,страхотно изглежда

жалко че е в Гео Милев
и плуването не е скъпо хич ,
при басейна на Мазнейкова картата ми е 45 лв за 2 пъти месечно

# 309
  • София
  • Мнения: 8 932
Анна-незнам,има резон въпроса ти
спомням си,че сина ми беше ПГ в градината в квартала ни(аз също съм от Лагера) и
беше до края на май месец
Споменаха се отпуски , ремонти и тн
Във Вихрогонче,ситуацията беше подобна
То, че имаше ремонти миналата година имаше, ама ако сте били в 114 не се учудвам. Миналата година не работиха повече от 3 месеца. За тази ще видим.

# 310
  • Мнения: 2 829
не ,ние сме в 80 одз
но ,това е навсякъде-- до около 24 май са ПГ на градина --максимум до 15 юни и край

# 311
  • София,
  • Мнения: 4 267
Фантичка, Благодаря ти!  Hug Разгледах го и наистина изглежда интересно, а и не е скъпо. Само, че ми се струва далече. Но ще видим може и да го запишем и ние.  Hug

  Ako ние запишем Дарето,смятайте се уредени с транспорта. Mr. Green
БЛАГОДАРЯ ПАК ЩЕ ПИША КАКВО СМЕ РЕШИЛИ! Hug

# 312
  • Мнения: 47 990
нали това ви казвам че ПГ нямат право да ги изписват нито от одз, нито от цдг, ама ако ви кажат до 15 юни и се съгласите- край
аз лчино я оставям в дг, но всеки си решава

# 313
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  МЪНКИ,пише че има и транспорт,зависи колко ще ви поискат. Confused

# 314
  • София
  • Мнения: 8 932
нали това ви казвам че ПГ нямат право да ги изписват нито от одз, нито от цдг, ама ако ви кажат до 15 юни и се съгласите- край
аз лчино я оставям в дг, но всеки си решава
Toчно това имам предвид, те нямат право да изгонят децата, но така обработват родителите, че излиза, че те сами решават да напуснат. И аз нямам намерение да им отстъпвам. Пък и вчера лелката ми обясняваше, че юли месец пак ще ходят на море, така че не мисля че имат намерение да ни изпишат преди това.
не ,ние сме в 80 одз
но ,това е навсякъде-- до около 24 май са ПГ на градина --максимум до 15 юни и край
Вашето е ОДЗ, там могат да ви излезнат с номера за прехвърлянето на ясленчета, въпреки, че пак нямат право.

Общи условия

Активация на акаунт