Набор 2002 - щурмуваме шестата годинка!

  • 11 235
  • 315
  •   1
Отговори
# 270
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
И при нас има подобни проблеми. По-скоро - много е лесно да го убедят да направи нещо, колкото и пъти да съм казала, че не бива, не трябва, не е правилно, възпитано, културно и т. н.  Не едно, а три-четири има около нас. "Другарчета". Случваше се да правят бели и накрая - моя син бил виновен и си отнася караницата. Стои и се смее, в най-добрия случай. Разказва ми какво е станало, като останем сами. Да не се карат на приятелите му Crazy . И вчера в детската градина са имали инцидент, в който е бил въвлечен, но госпожата "не се хванала на въдицата". Обсъдихме как да се работи в посоката да отстоява мнението си и да не се влияе толкова от другите деца . . ама как да стане,като е най-малкия там?  #Crazy newsm78
Ограничаваме контактите, доколкото е възможно, създаваме нови . . доколко ще свърши работа - бъдещето ще покаже

# 271
  • Мнения: 45
Здравейте да се включа и аз при вас,мисля че влизах веднъж ,но пак да се представя.
Samira-мама на Александра-родена на 12-11-2002 и на Ники-роден на 11-09-2007..Наистина  се радвам,че има къде да се споделя и за по голямите деца.

Наскоро ние имахме няколко инцидента в детската.Първо едно дете беше ударило Александра с един стол и тя ходи със синьо око 1 месец,то детето не е толкова виновно ,колкото лелките и госпожите защото са ги оставили самио за момент и ето резултата.След това дъщеря ми се прибира от детска разплакана и ми казва ,че една от лелките и скъсала куклата и й ударила шамар ,при което аз направо побеснях  smile3515.,попитах две дечица на мой приятелки ,които са по голями -тази година ще са 1 клас и те ми казаха че е вярно.Отидох на другия ден и такъв скандал вдигнах,а те отричат.........направо си им казах че още един път ако ми се оплаче детето ,че някоя я е ударила-жална им майчица.Да се благодарят,че мъжа ми не отиде ,защото тогава щяха да се чудята къде да се заврът.
А за децата с който дружи нямам никой против,е има някой изключения но тя сама ги отбягва.

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря сега е се вълнува за предстоящя празник в градината. Тя ще бъде фея и ще танцува в някакъв танц на принцесите и нимфите.  Голямо вълнение пада. Родителите събираме пари за подарък на госпожите и съм изпаднала в една чуденка какво да бъде newsm78. Помагайте с идеи.

# 273
  • Мнения: 1 134
И аз бих направила забележка на детето.
В групата на дъщеря ми също има по - невъздържани деца, но аз ги използвам като пример в стил: "не прави като тях". Mr. Green

# 274
  • Мнения: 1 092
ivben , по какъв повод е празненството?
На госпожите ни последния път подарих красиви цветя в саксия и благодарствена картичка.
Пак цвете ма не в целофан,хич не обичам такива. Flutter

# 275
  • Варна
  • Мнения: 5 592
На нашите госпожи подаръка беше вазичка и кутийка за бижута. Много красиви, стъклени. Не знам къде ги бяха открили майките активистки.

soniamari, аз не бих се стърпяла и бих се намесила при едно такова детенце. Не знам как, но не бих го оставила да пречи на другите. А на родителите не виждам смисъл да казвам каквото и да било. Сигурна съм, че та са напълно наясно какво е детето им.

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
по какъв повод е празненството?

Ами в нашата градина само един път годишно се прави някъква програма по това време долу горе винаги. Не е свързано с цветница , нито с великден щом ще има феи, принцеси, нимфи, палячовци и индиянки. Не зная точната тематика каква е.

# 277
  • Мнения: 1 092
Питах дали не е свързан  с нещо конкретно за можете и подаръка да вземете с тази тематика.
А щом е общ празник може да им се вземе почти всичко. Peace

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз си мисля да се вземе цъфтящо цвете саксийно в красива кашпа( таралеж) вместо букети и още нещо, но не знам какво.

# 279
  • Мнения: 19
Здравейте.Ние също сме от родените2002.Иринка вече е на 6години.Навърши ги на 21 март.
Искаме да се включим при вас.

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добре дошли мама irka2002 и Иринка.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Добре дошли мама irka2002 и Иринка.

Това с неподходящите приятелчета е много неприятно, но какво да се прави... неизбежно ще има такива и по-нататък. Трябва да намерим начин децата ни да не прихващат лошото от тях, но въпросът е как?

За подаръцита но госпожите, честно да ви кажа не си спомням какво сме им подарявали миналите години, но тази година те самите не искаха подаръци лично за тях, а саксийни цветя, които да останат в групата и за които след това да се грижат децата.

# 282
  • Мнения: 1 715
Добре дошли мама irka2002 и Иринка

Проблема с неподходящият приятел го имаме и ние.Имам чувството,че Анита е магнит за тях.Слава богу от есента това дете няма да е в нашата група,но съм сигурна,че ще се намери кой да го замести.

# 283
  • Мнения: 19
Благодаря за посрещането.В нашата група тази година събирахме по 2 лв. за подарък на госпожите.Аз даже не разбрах какво са им купили.Ние сега се готвим за Великденски карнавал.Групата ни се казва "Калинка" и си търсим костюм на калинка.

# 284
  • Мнения: 1 715
Ирка не знам от къде си,но ако си от София виж на бул. Янко Сакъзов до кино Левски /срещу парка Заимов/  там има магазин за канавални костюми

Общи условия

Активация на акаунт