Петъчни рекорди

  • 3 316
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 052
Прекалено дълго за такава чувствена жена като мен.

# 16
  • Мнения: 2 212
Много зависи на какво колело ще попаднеш следващия път. Може да е балканче, но може и  да е BMX с всички екстри за акробатични изпълнения.

Важното е да не е бегач, особено спринтер  Mr. Green

А по темата, не мога да кажа адекватно, защото досега не ми се е налагало да издържам повече от поносимото, което е около седмица - две да речем  Thinking

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, аз от три години отново карам колело. Пак казвам - не е същото. От колелото не паднах. Качих се и тръгнах. Обаче със секса не се получи. Нито първия, нито третия, нито петия път.

# 18
  • Мнения: 2 161
Когато всеки ден мислиш за един човек,представяш си какво ще бъде,когато пак сте заедно и накрая действително дойде този момент,изпадаш в паника.Аз лично се чувствам така,както се чувствах пред ченгето,което ме изпитваше на кормуване.Една бяла пелена ми се пуска пред очите и започвам да преглъщам на сухо.И ако може да отдалеча момента.А мъжът ми не разбира това мое поведение,казва ми:като гледам,не се радваш май или:какво ти става? Какво да ми става?За мен си чужд и непознат.Искам да си говорим,а не да ме пипаш.Той:после ще говорим.После,обаче като си отворя очите винаги се учудвам:кой спи в леглото ми.

# 19
  • Мнения: 606
  Тука мъжлета могат ли да отговарят, или е само за жени? И какво се разбира под "секс"? Само баш секс или и автосекс?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 405
(п.с. 'хей ръчички' за секс не го броим)

ако правилно разбирам какво питаш, ЗеФсе.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Ами не мога точно да кажа - около месец-два преди ражданията и месец-два след ражданията.

Смятам, това е като приказката "апетита идва с яденето".

# 22
  • Мнения: 488
Май около 6 месеца, последните от бременността и първите след раждането.
Колкото повече време минава, не ти липсва, само почваш да гледаш странно и да подскачаш при всеки допир  Mr. Green

# 23
# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
само почваш да гледаш странно и да подскачаш при всеки допир  Mr. Green


Нали? Знаех си, че не съм луда.
Или поне не само аз съм луда

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
РониБо, има ли край на цел? Или рекордът е поставен вече?

# 26
  • Мнения: 2 161
Това с подскачането много го владея.

# 27
  • Мнения: 677
Година някъде. В армията. Не помня след тва, но сигура е бил нелеп.

# 28
  • Мнения: 19 302
последните месеци от бременността ми беше забранено, въпреки че имах желание.след раждането желанието ми беше отишло под нулата. май пробвахме за първи път два месеца след това, но мина доста време преди да се върнат старите усещания.

# 29
  • Мнения: 1 095
  Тука мъжлета могат ли да отговарят, или е само за жени? И какво се разбира под "секс"? Само баш секс или и автосекс?  Mr. Green
Тя Бу е написала
(п.с. 'хей ръчички' за секс не го броим)

Общи условия

Активация на акаунт