1001 нощи омайни-1001 арабски тайни...

  • 35 250
  • 289
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 305
Mia яж повечко чесън, ама наистина повечко. Аз веднъж така бях седнах и с яденето една глава чесън изядох и на сутринта бях кокиченце. Не мисля, че ще пречи на кърмата, може малко да има чеснов дъх ама да свиква  #Crazy
и чай, много много чай...

4етох някъде 4е не бива да ям такива неща като 4есън,люто,пресен лук...защото първо променяли вкуса на кърмата(тя не иска да пие адаптирано мляко Sick)и има вероятност да ми писка гладна по цял ден....ще се мрее,мн ми е лошо newsm45

# 136
  • Мнения: 206
Виц на деня:

- Как да се науча да пиша на арабски?
- Капваш си в носа мастило и кихаш на лист хартия.


 newsm03 smile3533 smile3529

# 137
  • Мнения: 689
Ох,писах,но се изтри..
Надя-не ми отговори за арабския...

Виц за ливанци:
-Бонжур,ки фак?
-Алхамдулилла,файн!
 Joy Joy Joy

# 138
  • Мнения: 206
Не съм ги теглила тези програми, защото не ме интересува точно египетския арабски, така че може и да има проблем знам ли  newsm78

# 139
  • Мнения: 206
Току-що намери нещо супер е, даже може и да слушаш как се произнасят думите
http://www.gulfarabic.com/p11_learn_arabic_sounds.php
ама е само за Гълф страните

а тези са други Simple Smile
[urlhttp://i-cias.com/babel/arabic/01.htm[/url]
http://www.funtrivia.com/playquiz/quiz21799618f5ea8.html

# 140
  • Мнения: 56
да запознахме се в нета и вече една година мина.много исках тои да дойде в Б-я ,но не му дадоха виза и сега аз трябва да отида в алжир и ако се оженим там мисля ще е по-лесно да му дадът виза Д,но аз незнам какво ме очаква там.вече се познавам с цялото семейство по SKYPEразбирасе,

# 141
  • Мнения: 333
Лили мерси малко по-добре се чувствам днес Алхамдуллиллях.  Hug
Филмите за които говорих не участва Айш, а моя любим инд. актиор Шахрух Кхан. В Пахели е с Рани Мукерджи, а във Веер Заара с Прити Зинта (Заара) и пак Рани Мукерджи (адвокат )

Ето тук сложих малко инфо за Кападокия: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269630.new#new

Свеър липсва?  newsm78

Ох утре ще ви изчета. Лека нощ!  Flutter

# 142
  • Мнения: 1 269


Добро утро  Grinning

Машала как пишете,не мога да ви из4ета Wink

Светле 4естита ти книжка и корем4е  bouquet  bouquet Да се пазиш сега и пове4е по4ивка Wink

Креми мерси,4е се сещаш.Все още ми е къдрюшка и супер грижовна кака.Кокона и палавница,да са живи и здрави,души4ки Heart Eyes

Марси,аз съм на Дюкан ве4е 4-ти ден,с едни дружки тук се подкрепяме,салатите и на мен много ми липсват.В4ера в парка си отидох с варени скариди,дружката с яица hahaha Имам още 6 дена,но да ти кажа нещо не съм о4арована от диетата TiredПиши на ли4ни ако искаш,даи едно рамо на едно гладно другар4е дето се вика Laughing

Нафасима успокои се и си поговорете.Не стигаи до крайности,защото държанието му може да е
обяснимо.говори му спокойно,дано вси4ко да се оправи и много щастие ви пожелавам Hug

Мама мия какво стана с мъжо?Направиха ли му виза Д?Целувки на кесийката

Моми4ета какво стана с сериала ви?Сабинка,имате ли отговор от нова тв?Ха дано да го повторят Praynig Praynig

Вили уелком бак,душе Hug после ще ти пиша

на останалите моми4ета,прегръдки и целувки на де4ицата. Hug Hug

Аз съм на път да се разболея,носа ми е блокаж,главата не е моята,но се държа,4е в това хубаво време,да не легна  Tired
Все още обикаляме за къщи,харесахме една огромна,то4но каквато търсехме,но супер опасни стълби и прозорци на втория етаж.Малкият ми спаидър мен, както се катери,не мога да рискувам.Та все още издирваме подходящият дом и цялата работа меко казано взе да ми писва Tired
Дима ще имат парти в детската градина,ще празнуват рождените си дни там и предполагам,ще е много забавно.у4илището е една от при4ините,които ме спира,да се местя в друг квартал.Дима много си харесва у4ителката,има си няколко приятелки,на които сутрин носи бонбонки Heart Eyesцелият персонал е много любезен(хая им е фаворитка) има много голям напредък с арабския и коран карим.
Мал4о и тои на есен с песен(ако сърце ми даде)но арабските у4илища в тези вилни зони са кът и няма избор Cry
Такива ми ти работи,догодина ще отворя недвижими имоти,щото ве4е съм спец в тази област Grinning

Лек и слън4ев ден ви желая Hug

# 143
  • Мнения: 216
Бон жур йа хелоин- JoyЛиле,това е във връзка с вица за ливанците.наистина така говорят някой,мъжо много се дразни,но какво да се прави-нШААЛА-ФАЙН Joy Joy

 Миленка,ЗДРАВЕЙ  bouquetмерси за кафето

Мама мия-яж каквото ти се яде и каквото трябва и не слушай тия приказки,че на кърмата нещо ще и стане-и аз така мислех,но се оказаха неверни неща,тя вече е на 4месеца и каквото и да ядеш на нея кърмата пак ще и се струва вкусна...а за грипа,дори мжеш да си вземеш парацетамол,защото известно количество ще се отдели в кърмата,но малко,което няма никак да навреди на кайсийката Heart Eyes-скорошно оздравяване-дано скоро дойде Хамзи,та да я доведете в Горна баня Heart Eyes

Ум сами
,продължавай с тази диета-аз точно така отнслабнах 12 кг с глад  bouquet-само яж ябълки,защото помня,че когато правех диетата по едно време ме боля глава в продължение на 10 дни,та по съвет на лекар увеличих яденето на ябълки,кисело мляко и пълнозърнест хляб(в по-малки количества)

Наде,това с мастилото-развесели ме Joyтака ли наистина изглежда написаното на арабски,като изсекнато hahaha hahaha



# 144
  • Мнения: 800
Дуа, разсмя ме рано-рано Joy  и на моя малката сестра говори така, но всички са очаровани. Пубертети, какво да ги правиш, искат да са интересни, но за голям човек наистина е неприемливо.
Нафасима, лесно е да се дават съвети отстрани. И аз съм емоционална като теб, в състояние съм да наговоря куп глупости и обиди, когато съм ядосана, а после дори не си спомням Embarassed Той най добре си знае какви са причините. Не забравяй, че мъжете всъщност са едни малки безпомощни деца, те нямат нужда от жена, а от майка ooooh! Ако имате бебе ще се чувства пренебрегнат. Опитай се накак си да запазиш спокойствие (поне пред него и братята) и сигурна съм ,че пак ще идва посред нощ да тропа на вратата ти и да иска прошка.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 10:10 от tahmine

# 145
  • Мнения: 1 655
Добро утро от мен!
Месри за кафенцето,аз ще се възждържа че пак ми се раздразни корема,но виртуално кафенце ми е добре дошло!
Миленче липсваш в темата! Hug Heart Eyes
Мама мия аз и люто съм си хапвала докато ърмех и сами пак си беше гладник,не отказваше кърма това дете!
А някой беше споменал за диета на детето,Ами то тогава моето все на диета трябваше да е, роди се 3,500кг и на 3 месеца беше 7кг, сега е 15 кг, но почти нищо не отказва!Да ми е жив и здрав!
Днес е страхотно времето,сутринтъа отворих прозорците и то един пролетен ветрец влиза, обличаме се и се мятаме!И на мен ми действат мнго добре разходките!
Aз съм за да се дадат паролите и на двете момичета!
Лек ден на Всички!  bouquet

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 10:53 от um_sami

# 146
  • Мнения: 610
Привет и от мен Hug Миленка и DUA  мерси за кафенцата.Днес съм много щастлива поради две причини-едната е че видях албумчето,много се радвам че ви видях,момичета благодаря ви за доверието  Hug много сте хубави всички,а дечицата ви са толкова сладки и със страхотни черти  bouquet по-късно когато имам възможност ще сложа и наши снимки да ни видите Party Другата причина за щастието ми е че сутринта се чух със сестра ми [живее в Англия] и ме изненада с новината че на 4март ще си идва тук Simple Smile  не съм я виждала отдавна,много ми липсва и нямам търпение да я прегърна,милата ми сестричка.Мама Мия скорошно оздравяване .Миленка Hug за сериала незнам,най-вероятно няма да го повторят Tired успех с къщата и диетката Peace много целувки на дечицата Heart Eyes На всички много Hug приятен ден и успешна седмица  bouquet

# 147
  • Мнения: 48
Добро утро в този хубав слънчев ден   bouquetМерси за кафенцето Миленка,ей никога не ни забравяш HugЛипсваш в темите и аз да кажа,но като те чета виждам че си имате работа,много е изнервящо търсенето на нов дом,пренасянето,въобще всичко.Пожелавам ти успех с намирането и следващия път да се похвалиш Praynigцелувки за сладурите Heart EyesДа не се разболяваш Stop
Дуа и на теб мерси  bouquetЕх,много се смях като четох това за децата дето лепило сложили на учителя hahaha Joyопасни са Simple Smileкато помня аз едно време как се тресяхме да видим учителя и какъв страх сме брали ooooh!Днес май в училище е по-голям купон hahahaВсе искам да те питам ти 3 момчета ли имаш?

Хари,как сте днес?Защото питаше,и двамата с мъжа ми сме зъболекари и работим в Пловдив(за сега повече той ,че аз съм заета с малкия).Иначе всички в моето сем. сме доктори,което за БГ е кофти професия ,но това е друга тема...доколкото разбрах и твоя мъж е доктор,а къде е завършил?

Светле,честито и лека бременност  bouquet

Другарче,мама миа и дезъртке,да оздравявате бързо Praynig

Сабина,дано си прекарате хубаво със сестричката ти. Party

Малкия още спи,а минава 11 ч.малее,сега ще се приготвям аз ,че после ще излизаме ,то в такова време не се стои вкъщи.Има си той една червена кола с акумулатор и много я обича ,като се качи в нея и с часове я кара.
Хайде до после ,успешен ден на всички  Peace

# 148
  • Мнения: 216
Кате-тогава почвай и ти да ги очароваш,ако издържиш де,щот за мен е проява на нескромност и доста тъпо,макар,че и той има подобни роднини ,на мен ми призлява-Бон суар,кифек,...после не могат да се сетят някоя дума на арабски(уж)пък се сещат на английски- Joy Joy...кво да се прави важното е да сме дъ бест... hahaha
Сабинка-нали не се стресна от забрадката ми,те ромките по улиците ме наричаха Жади(от клонинг)-та с любов ме гледаха Joy hahaha-още малко щяха да ми поискат автограф Joy-та дано за теб е обичайно  bouquet-радвам се за сестра ти.

Евадам-аз имам 2 момчета-на 8.9м и на 6г(почти)..и една бебка на 7месеца-скоро ще ги видиш в албумчето-то като ти стане пета тем ни подсети-ако нямаш паролата  bouquet

# 149
  • Мнения: 206
Добро утро и от мене момичета,
Бих искала да отворя една тема за дискусия тука и да чуя и вашите мнения по един въпрос. Имайки предвид всеобщото мнение на българите за арабите и за многоженството, което Исляма им позволява. Как вие самите, а и вашите близки или приятели виждат едно такова положение... Дали е по-добре да си любовница на женен мъж в България или втора/трета жена на арабин в някоя арабска страна? Всички мнения или истории ще са ми интересни и полезни. Успешна седмица на всички, без болести и с много поводи за радост.

Общи условия

Активация на акаунт