бременна на сватбата

  • 11 477
  • 211
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 223
милаа,друга работа нямаш ли си

бременността или близнаците са глупави

това с червеното, което не виждаш !!!

ама то и тогава докато си била бременна не ти е правело впечатление, та сега ли?! /макар и като светофар подчертани/

виждам бе мила, виждам
не виждаш ли ти , че ти се подигравам


да се подиграваш на някой не ти прави чест, както и
да пишеш с гордост как докато си била бременна си пушела и пила
въпрос на IQ.................

# 31
  • Мнения: X
Бях бременна, но не се чувствах зле - и си ядох, и си пих, само не можах да друсам хорца, но преживях го.

# 32
  • Мнения: 5 228
Не знам. Забременях точно около сватбата, но пред или след, не ми е писано да знам.

# 33
  • Мнения: 1 092
Много се отклоних от темата ,но:
white dream, въпрос е на IQ, и когато копираш, даваш мнение и коментираш човек , който не познаваш.
пожелавам ти само хубави моменти във форума!

# 34
  • Мнения: 25 707
Не, не бях бременна, за мен също би било унизително това да е причината за брака ни.
А и някаква застраховка, че след време, при някой семеен скандал няма да ми се троснат отмъстително: "Ти, ако не беше бременна тогава..."  Sick

# 35
  • Мнения: 2 199
Цитат
Въпрос:      бременна на сватбата  (Гласуването приключва: понеделник, 03 март 2008, 12:14)
Може да изберете максимум 2 опции.

И двете  Peace

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз като Сия. Пък си купих роклята 3 месеца преди сватбата. Ако бях забременяла междувременно, нямаше да мога да се напъхам в нея.

# 37
  • Мнения: 3 241
Не, не бях бременна на сватбата, но не виждам нищо лошо в това да си.
По-скоро си мисля, че ще ти е по-трудно на самото тържество Simple Smile

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 576
И мен ме питаха що се женя като не съм бременна Laughing
Това май е редовен въпрос  ooooh!.

# 39
  • София
  • Мнения: 462
Не бях бременна. Всички бяха изннадани, че се женя без видима причина. Laughing

и аз така Laughing Доста хора ми се чудеха, даже брат ми бяха почнали да го поздравяват, че ще става вуйчо ooooh!

# 40
  • Мнения: 3 268
Аз съм от отбора на НЕбременните на сватбата-пих ,танцувах,правих луд секс след това.Иначе защо ще се женя,да не мога да купонясвам на собствената си сватба. Crazy Grinning
Е,няма лошо и да си бременна на сватбата,така поне съпругът ще е спокоен,че е осигурил поколение.

# 41
  • Мнения: 6 915
Винаги съм си мислела, че не искам да съм бременна на сватбата ми. Най-малкото исках да си избера хубава рокля, а то като порастне малко коремчето не всички модели са подходящи. А наистина много държах на роклята. Алкохолът и танците също са нещо, за което не бих искала да се притеснявам точно в този момент. Та така, засега си удържам на решението.

# 42
  • София
  • Мнения: 62 595
Оженихме се за кеф. На моменти ме напушваше смях от подозрителното вглеждане в липсата на издайнически корем и след това някаква сянка на разочарование в очите на някои гости.
От десетина години май интригата не е дали булката е бременна, а кога ще ражда.  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не съм била бременна на сватбата. Обаче всички си мислеха така - докато казахме, че ще се женим и направихме сватбата след месец.

# 44
  • Мнения: 5 577
На мен би ми било унизително да се омъжвам бременна.

 Peace  омъжих се бременна, ама яко - в началото на 9  месец, наистина си беше унизително, нямам нито една снимка (защото не исках). бяхме 4 човека, аз, донора и кръстниците. ако не беше за името на детето бих си го спестила това

Общи условия

Активация на акаунт