Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 4 -

  • 19 108
  • 364
  •   1
Отговори
# 270
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 851
Шегувам се, еленна Grinning
Няма вариант, в който гърдата да се пълни с въздух.

# 271
  • Мнения: 146
Уф, не разбрах, че се шегуваш, а с теб немога да споря по тези въпроси.Знам, че си експерт Simple Smile

# 272
  • Мнения: 690
Аз не съм чула някоя велика реплика, сещам се само, че когато ми бяха запушени каналите и отидох в отделението, където работи гинекологът ми, дойде акушерката /на видима възраст по-малка от мене  Wink/ и поиска да ме изцеди на ръка, че аз не съм можела сигурно  Twisted Evil
та дадох на жената, че имаше мерак явно  Wink и тя вика: ааа, въобще нямаш запушени канали - виж колко хубаво си тече, нямаш задържана кърма, щото не излиза на съсиреци" .  Blush
 Shocked
та дали сте видели кърма да излиза съсирена  Thinking
 

# 273
  • Мнения: 1 269
Няма вариант, в който гърдата да се пълни с въздух.
а  би било хубаво да има и вместо да си слагаме силикон ,да се помпаме с вьздух bombs

по темата-мен най-редовно ме обвиняваха,че вреда на детето ми с кьрменето,щото качваше по кило и нещо на месец  Mr. Green на 6 месеца тежеше 10 кг.,педиатьрката ме сьветваше да я `льжа`с водичка  Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 15:59 от silvi@

# 274
  • Мнения: 3 718
та дали сте видели кърма да излиза съсирена  Thinking
 
Ами разбира се,не просто съсирена, тя моята като престои и става на сирене, излиза си пакетирана с етикет и цена Mr. Green

# 275
  • Мнения: 2 631
та дали сте видели кърма да излиза съсирена  Thinking
 
Ами разбира се,не просто съсирена, тя моята като престои и става на сирене, излиза си пакетирана с етикет и цена Mr. Green

 Joy hahaha Joy hahaha
ще падна  hahaha Joy hahaha

# 276
  • София
  • Мнения: 2 348
"няма по-важно от соковете. Най, добре е морков. Нямаш право да лишаваш детето от така ценните му витамини" - Братовчедка ми, която е кърмила 2 месеца едното и 20 дена другото дете.

# 277
  • Мнения: 3 205
Тази авитаминоза в ранна кърмаческа възраст, характерна единствено за хората измежду всички бозайници, винаги ме е озадачавала. Сигурно ще да е някаква мутация, също както и разума. Или липсата на такъв у някои хора.

# 278
  • Мнения: 1 984
Тази авитаминоза в ранна кърмаческа възраст, характерна единствено за хората измежду всички бозайници, винаги ме е озадачавала. Сигурно ще да е някаква мутация, също както и разума. Или липсата на такъв у някои хора.
всъщност има 1 такъв витамин... "це"

# 279
  • Мнения: 394

"Ами разбира се,не просто съсирена, тя моята като престои и става на сирене, излиза си пакетирана с етикет и цена "
Ааа, ми да вземем да си направим мандра, бизнес, че и аз се прочух със сиренето си напоследък. Laughing

# 280
  • Мнения: 690
вие тук се смеете, ама жената толкова сериозно говореше за съсирена кърма   Naughty Joy Joy Joy

# 281
  • Мнения: 3 205
Тази авитаминоза в ранна кърмаческа възраст, характерна единствено за хората измежду всички бозайници, винаги ме е озадачавала. Сигурно ще да е някаква мутация, също както и разума. Или липсата на такъв у някои хора.
всъщност има 1 такъв витамин... "це"

Мисля, без да съм абсолютно сигурна, че не си прав. Сигурна съм обаче за следното - в млякото на кравите, които пасат прясна трева през пролетта и лятото, има вит. С в по-големи количества, отколкото в млякото на кравите, които се хранят със сухо сено през зимата. Източник ми е една доста стара книга - "Тайните на хранителните продукти" - руска е, не помня авторите. Би трябвал она същия принцип при добро хранене на майката вит. С да преминава и в нейната кърма.

# 282
  • София
  • Мнения: 12 270
  Може жената да не се е изразила правилно, защото наистина когато се задържи кърмата и после се отпуши при цедене се забелязват едни дълги нишки. Може би това е търсела жената.

# 283
  • Мнения: 27
Я да отразя и аз още един бисер... Вчера пред ДК се заприказвахме с една майка (тя беше с майка си, която също беше много компетентна Laughing). Та, майчето няма кърма, кърмила е 10тина дни.Снаха и обаче изцеждала много и предложила да им дава. Обадили се те на докторката си да я попитат дали може. Отговорът е бил следния:  Да не сте посмели! След 6 месеца детето може да се натрови от кърмата! Joy Joy

# 284
  • Мнения: 1 984
Тази авитаминоза в ранна кърмаческа възраст, характерна единствено за хората измежду всички бозайници, винаги ме е озадачавала. Сигурно ще да е някаква мутация, също както и разума. Или липсата на такъв у някои хора.
всъщност има 1 такъв витамин... "це"

Мисля, без да съм абсолютно сигурна, че не си прав. Сигурна съм обаче за следното - в млякото на кравите, които пасат прясна трева през пролетта и лятото, има вит. С в по-големи количества, отколкото в млякото на кравите, които се хранят със сухо сено през зимата. Източник ми е една доста стара книга - "Тайните на хранителните продукти" - руска е, не помня авторите. Би трябвал она същия принцип при добро хранене на майката вит. С да преминава и в нейната кърма.
ок не съм се изразил правилно. значи човекът, сърните, човекоподобните маймуни и морските свинчета са единствените бозаиници които не си синтезират сами вит. ц. трябва да го поемат от храната. ако го е приела майката - ще го има в храната, ако не няма- за разлика от при кравите да речем където си го има в храната независимо от приема.

Общи условия

Активация на акаунт