Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 4 -

  • 19 068
  • 364
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 056

...И това цялото беше преплетено с това, колко се измъчвам, колко съм била отслабнала, как едва ли не изобщо съм още жива при положение, че кърмя Sad...



И моите роднини напоследък започнаха да се притесняват повече за мен, понеже отслабнах доста (направо съм заприличала на скумрия Crazy), отколкото за Мъри.
Нямат нищо против кърменето ни, за Мъри е полезно, но за мене..., направо ме изтощавало...

А за лекарските изказвания - писах някъде, но не помня къде вече - Имах възпален нерв на главата преди няколко месеца. Невроложката, след като разбра, че кърмя, след молбата ми за съвместим антибиотик, ми изнесе лекция как вече е вредно за мен да кърмя, защото влияе на ХИПОФИЗАТА!
Паднах! Точно за нея не бях чувала нищо, но, ето, щадете си хипофизите, ей, мене вече кучета ме яли, ама по-малките кърмачки....имайте едно наум, ей... Joy Joy Joy


# 61
  • Мнения: 47 982
и моите се тревожат, ама най- вече за това че вече се търкалям, а заради к ърменето не смеят да споменават за диета  Embarassed

# 62
  • Мнения: 616
Моите не се тревожат ама аз си се търкалям. Joy

# 63
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
и моите се тревожат, ама най- вече за това че вече се търкалям, а заради кърменето не смеят да споменават за диета  Embarassed
и при мен така, търкул, търкул Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 189
Чували ли сте, че ако сте излизали навън не може веднага да се кърми, понеже кърмата била "напрегната" и детето получава разстройство. Израз "а ла свеки".

# 65
  • София
  • Мнения: 2 348
От както е топло времето, моето бебе всеки ден пие напрегната кърма

# 66
  • Мнения: 1 541
Вчера една баба ми се оплаква, че съседчето им, бебенце, много плаче. Ходила да помага на майката да го успокоява. Бебето е на 3 месеца, само на кърма, но плаче, защото педиатърката казала, че трябва да му правят режим и майката го храни под час, освен това го кърми по-нарядко, защото било дебело. Щях да припадна...

# 67
  • Мнения: 189
skrech как се справяш с разстройството, горкото дете сигурно е hahaha обезводнено вече.

# 68
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Мда, явно мъжете са по-информирани и отворени за продължително кърмене, отколкото жените. Tired

Онзи ден се видяхме с познати, които се скараха на мъжа ми, че не ме храни и съм заприличала на скелет, а той вика -" Ами като я цока малкото зверче (почти 2-годишно е вече това зверче) през 20 минути така ще е, тя не я оставя да качи някое кило". При което женската част от присъстващите оцъклиха очи и врякнаха в един глас - "Я да я отбиваш, как може още да я кърмиш, че тя на 2 години ще стане след месец" и се напреварват една през друга да дават "компетентно" мнение. Как съм се била съсипвала, увреждала съм си организма и подобни щуротии. При което единствените 2-ма мъже в компанията единодушно  заявиха - "Че какво лошо има, щом има какво да тече - да й дава. Пък и я какво гадже е станала, все едно не е раждала. Екстра си е."

Така че внимавайте колко дълго ще си увреждате организма, скъпи мами Mr. Green

# 69
  • Мнения: 6 441
Чували ли сте, че ако сте излизали навън не може веднага да се кърми, понеже кърмата била "напрегната" и детето получава разстройство. Израз "а ла свеки".
Да,това на мен са ми го казвали-когато съм уморена да не го кърмя,но нямат обяснение защо.Сигурно и кърмата ми е уморена Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 718
Чували ли сте, че ако сте излизали навън не може веднага да се кърми, понеже кърмата била "напрегната" и детето получава разстройство. Израз "а ла свеки".
Да,това на мен са ми го казвали-когато съм уморена да не го кърмя,но нямат обяснение защо.Сигурно и кърмата ми е уморена Simple Smile Simple Smile Simple Smile
и като ми е уморена кърмата защо не му действа уморително на моя дзвер? Напоследък все с уморена кърма го храня, а той все по див става  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 6 441
Чували ли сте, че ако сте излизали навън не може веднага да се кърми, понеже кърмата била "напрегната" и детето получава разстройство. Израз "а ла свеки".
Да,това на мен са ми го казвали-когато съм уморена да не го кърмя,но нямат обяснение защо.Сигурно и кърмата ми е уморена Simple Smile Simple Smile Simple Smile
и като ми е уморена кърмата защо не му действа уморително на моя дзвер? Напоследък все с уморена кърма го храня, а той все по див става  Mr. Green
Ами тя уморената кърма може да им дейстав по обратният начин  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 189
Шаманката много ми е познат твоя дзвер, да не би да сте в Хаджето??

# 73
  • Мнения: 3 718
Шаманката много ми е познат твоя дзвер, да не би да сте в Хаджето??
Ми да, там сме  Grinning Аз съм една рошава дето постоянно тича след въпросния дзвер и вика " Алииии неееееееее..." Обикновено това го правим пред Европската градинка.

# 74
  • Мнения: 616
Вчера чух поредната велика мисъл
Бебето на една позната много плачело защото не му давала вода а то горкото било жадно защото кърмата и била много сладка #CrazyТова ми го разправя вчера мъжът .

Общи условия

Активация на акаунт