Ще ходите ли на МЕТАЛИКА с децата?

  • 1 354
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
А как да разберем?

# 16
  • Мнения: 4 877

Честно не знам. Мъжът ми коментираше, че можело да не вземаме билет за сина ми, защото влизали безплатно децата, но ние взехме (седящи). Защо не се обадиш на организаторите?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Когато сме имали възможност, винаги сме водили щерката с нас по концерти - беше с нас на Назарет и Юрая Хийп в Стара Загора, двамата бяха с нас на Блус феста в Бургас, в Каварна на концертите това лято, на Щурците в Пловдив,...Никъде не са ни искали билети за децата. Мисля, до определена възраст /може би 7г.?/ влизат без билети.  Peace
Бях на Металика в Пловдив, но пак бих ги гледала...Жалко, че концерта ще е в София, надявах се да е в Каварна.. Wink .Ако, все пак, успеем да отидем - естествено, че ще вземем децата /може би само голямата, че малкият е много палав и мога да го изгубя някъде newsm78/   Peace

# 18
  • Мнения: 183
Ех,мами,ако са безплатни или с намаление,сме си цял отбор!!!Ще се видим на концерта!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 39 768
Дияна иска да я водя на Снейк. Ще го измислим.

# 20
  • Мнения: 5 393
Не, няма да го водим нашия син. На 2г и половина е, ще ни пощури там ooooh!.По-добре да стои при баба си.Живот и здраве като порасне още малко ще го водим с нас.

# 21
  • Мнения: 2 197
Аз се надявам да се чуват от къщи. Все пак сме на 100 метра от стадиона. За Металика става въпрос. Кис не са ми слабост.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
О, не  Stop Ще ходим двамата с мъжа ми с компания наши приятели. Не мисля, че ще й е интересно.

# 23
  • Мнения: 1 547
На Металика сами, но на Manowar и на Джудас на рокфеста - тримката. Нямам търпение. Вече резервирах море.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 877
Момичета, а да знаете малки тениски на Металика откъде  могат да се купят? Съответно и на KISS?

За концерта на Iron Maiden мъжът ми и синът ми търсиха, но най-малката беше М размер, но синът ми (тогава на 7 г.) си я облече и се кефеше, но все пак поне S размер да намерим сега.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
В "На тъмно" често има и малки размери.

# 26
  • Мнения: 4 877
В "На тъмно" често има и малки размери.

Благодаря. Ще ми дадеш ли координати?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
http://www.natamno.com/

http://www.natamno.com/e-shop/11/12.html


Адресът е "Иван Вазов" 13, съвсем в центъра е.

# 28
  • Мнения: 4 877

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт