Music Idol 2

  • 33 985
  • 797
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ще го следя. Дано да си заслужава.

# 16
  • Мнения: 1 298
Kadrokosa, Преслава се казва от Бургас Simple Smile
Надявам се, че се е представила добре. Утре заминава за София за следващият кръг.

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
Нямам търпение да почне smile3508

# 18
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Малко да оспамя в началото  Embarassed Rolling Eyes  - аватарът ти е страхотен!   bouquet

[/quote]

E, как... това е нейно произведение!  Heart Eyes

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Милла, стискаме палци на приятелката ти. Ще обърна специално внимание.   bouquet
venina, много хубаво ми стана като те прочетох, но аватарчето ми не е мое произведение.  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 185
Аз също смятам да гледам, но имам едни опасения, че ще е по-безинтересно от миналата година, но да видим....дано ме изненадат приятно  Thinking

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Днес Вили Казасян каза в "Сблъсък" именно това - "Зрителите ще останат изненадани приятно". Ха, дано да е така.  Peace

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, не, ще каже "Ще бъде един изключително скучен сезон". Simple Smile

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Е, не, ще каже "Ще бъде един изключително скучен сезон". Simple Smile

Да де, но го каза някак съвсем искрено. Попитаха го: "Какво да очакват зрителите от този сезон?"" и той каза: "Да гледат, ще бъдат изненадани" и после доуточни "приятно".

# 24
  • Мнения: 6 442
Ще го следя. Дано да си заслужава.
Дано,че ми се гледа нещо интересно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 569
  Запис и от мен! В Сблъсък също така коментираха и то не веднъж стана въпрос , че има страшно много издънки на кастингите , тоест -"6 кокошки съм заклала" умножено по много... Жалко- за майтап е хубаво да има и такива , но когато са мнозинство, вече не е смешно. Дано да има и истински таланти и всичко да е справедливо най-вече!

# 26
  • Мнения: 2 013
Няма начин да е интересно 5 вечери седмично. Предполагам, че ще са интересни концертите на финалистите, както и избраното от кастингите в началото. Това, което не ми хареса в регламента тази година е, че зрителите ще избират 12-те само от 18 кандидати, пресяти от журито. Щото не можело зрителите да опознаят 40 човека. Така на практика доста се стеснява зрителският избор, струва ми се.

# 27
  • Мнения: 2 018
Няма пусната тема за Пей с мен и затова питам тук:
Знаете ли кога започва Пей с мен по Нова!
Моля се, да не се засекат в едно и също време с Айдала  Praynig

Сори за офф-а  Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 013
Няма пусната тема за Пей с мен и затова питам тук:
Знаете ли кога започва Пей с мен по Нова!
Моля се, да не се засекат в едно и също време с Айдала  Praynig

Сори за офф-а  Embarassed



Започва в първите дни на март и ще се засекат, разбира се. Това е целта на цялото упражнение.

# 29
  • варна
  • Мнения: 1 830
Няма пусната тема за Пей с мен и затова питам тук:
Знаете ли кога започва Пей с мен по Нова!
Моля се, да не се засекат в едно и също време с Айдала  Praynig

Сори за офф-а  Embarassed


Мисля, че ще започне на 10 март, ама не съм много сигурна.Ще се засекат, нали в това ще е интригата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт