Мусагеница - радиация, извънземни или какво?

  • 2 785
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
Ами просто всички дистанционни отказват - нито можеш да отключиш нито да заключиш колата, демонстрираха го. И то всички коли - от джипове до откровени трошки, всички за даден период от време.
Кой № блок е това? Приятелката ми живее в Мусагеница и до сега нямат нито подобни оплаквания, нито са чули за това!
Блока е 106/104. Този с фитнеса "Лайт"
Проблема е от камиона. Когато е запален( работи двигателя) и колите до него не могат се отключват. Камиона гаси двигателя и след 5 мин обаче колите могат да се включват/изключват.

# 16
  • Мнения: 17 546

Блока е 106/104. Този с фитнеса "Лайт"
Проблема е от камиона. Когато е запален( работи двигателя) и колите до него не могат се отключват. Камиона гаси двигателя и след 5 мин обаче колите могат да се включват/изключват.

М, тя е в 85-ти.
Добре де, какво може да има в този камион та да пречи на алармите и телефоните!? И то от това, че работи двигателя! Rolling Eyes Някой въобще изказа ли предположения? Thinking

# 17
  • Мнения: 4 176

Блока е 106/104. Този с фитнеса "Лайт"
Проблема е от камиона. Когато е запален( работи двигателя) и колите до него не могат се отключват. Камиона гаси двигателя и след 5 мин обаче колите могат да се включват/изключват.

М, тя е в 85-ти.
Добре де, какво може да има в този камион та да пречи на алармите и телефоните!? И то от това, че работи двигателя! Rolling Eyes Някой въобще изказа ли предположения? Thinking
Казаха ми, че е силномагнитно поле на задния мотор за саморазливните бетонии при хим.свързване с катализатори става яко отделяне на енергия- топлинна и я гасят вътре в камиона по електрохимичен път

Предположение на един съсед....

Ей така. Идва си камион. Облъчва те...никой нищо не казва. Пълно безхаберие.
Мразя България ей заради такива неща!

# 18
  • Мнения: 4 176
Преди малко гледах репортаж по бтв за мусагеница - как заради някакво странно лъчeние хората до един блок в мусагеница не могат да си отключат колите напоследък - изказваха се съмнения за радиация идваща от близкия строеж, за извънземни, за странни радио вълни... По една случайност живея в момента на метри от конкретния блок, а набедения строеж ще е бъдещия ми дом за следващите поне 10-на години, та ми е доста странно и притеснено, а в интернет няма и дума по случая, нито в друга телевизия дадоха подобен репортаж по темата.
Та какво мислите, че е - радиация от строежа, извънземни или изфабрикувана новина? Sick
Ами да ти кажа честно като гледах как го строят този блок,бъдещият ти имам в предвид все си мисля че това ще е най-малкия проблем Tired
Мен ми е добре. балкона ми гледа към " сточна гара" т.е. Роял сервиз. Камиони, рампи, стоварват, разтоварват, псуват, пеят, кучета лаят, аларми, климатици бръмчат. ТРАГЕДИЯ!

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Доста неприятно.

Мамице, имате ли идеи как да си понесат наказанието тия тъпи извънземни?

# 20
  • Мнения: 4 176
Бах ли го. Ще правят разследване...

# 21
  • София
  • Мнения: 3 160
Нещото в Младост не е ли от Фън сити?

# 22
  • Мнения: 4 176
Нещото в Младост не е ли от Фън сити?

Ъ? Кое нещо?

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Нещото в Младост не е ли от Фън сити?

Ъ? Кое нещо?

Лъчът от космическия кораб, който кръжи всяка вечер  hahaha

П.С. Прочети темата отначало.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нещото в Младост не е ли от Фън сити?


Нещото го има много отдавна и в момента може да е от където си иска, но от време на време е от БАН и си е безобиден лазер.
Всъщност, съзирайки новата одежда на Мамица, не съм така убедена в тривиалното си обяснение.

# 25
  • Мнения: 17 546
Ау, Mamica, това нещо вече действа! Ти поглеждала ли се как се видоизмени!? На извънземно заприлича... Mr. Green

Шегата настрана! Има истина в думите на съседа, но до някъде. Каквато и химична енергия да се отделя (в случая човека говори за екзотермична реакция) , не мога да си представя как нейното овладяване може да се постигне по електрохимичен път! newsm78

# 26
  • Мнения: 4 176
Дайте преложения. Какво може да е? Как 1 камион заглушава смс-и и дистанционни на колите ни newsm78
Не пуснах тема вчера, защото, ще ме обявите за луда ( сега можете само да се съмнявате)  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 034
е как така как? много ясно - вътре е базата на извънземните.

# 28
  • Мнения: 17 546
Дайте преложения. Какво може да е? Как 1 камион заглушава смс-и и дистанционни на колите ни newsm78
Вероятно камиона има GPS система, където вече спокойно може да говорим за електромагнити, и която система нещо не е в ред и затова влияе на телефони и на коли. Или пък е с някакъв свръх мощен приемник. Подозирам обаче, че не влияе на всички коли нали?

# 29
  • Мнения: 4 176
Дайте преложения. Какво може да е? Как 1 камион заглушава смс-и и дистанционни на колите ни newsm78
Вероятно камиона има GPS система, където вече спокойно може да говорим за електромагнити, и която система нещо не е в ред и затова влияе на телефони и на коли. Или пък е с някакъв свръх мощен приемник. Подозирам обаче, че не влияе на всички коли нали?
Че те половината коли на тоя паркинг са с ГПС. Мен и телефона ми има ГПС....
Влияеше на всички коли които са спрели близо до него. Хайде на 90%. Аз си бях спряла колата малко по- надолу в улицата и нямаше проблем, но на 10-20м. от камиона имаше.

За ГПС-а би трябвало ако спреш в центъра  на софия да не можеш да мръднеш. Там всяка втора по-нова кола е с гпс и вече много телефони имат....
И тия електомагнити дали не оказват влияние на здравето ни?

Общи условия

Активация на акаунт