Смятате ли, че е рисковано да родиш на 36г

  • 7 246
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Мисля,4е все още си млада,а то риск има и на 20години даже.Щом искаш дете не му мисли много,защото все пак времето си минава Peace

# 16
  • Мнения: 991
Както вече мнозина преди мен са споменали - риск има на всяка възраст. Вярно е, че с годините рисковете се увеличават. Но ако наистина искаш да имаш детенце - струва си да пробваш. Може да ти е малко по-трудно да забременееш. Щом си износила и родила успешно едно здраво дете, шанса ти да нямаш сериозни проблеми е много голям.



# 17
  • Мнения: 454
Казали са ти го вече - не толкова рисковано, че да се откажеш от второ дете. Не му мисли много, че току-вижси станала на 38 и още повече ще се колебаеш.

# 18
  • Мнения: 2 131
Ако искаш наистина бебенце и таткото е на същото мнение, действайте  newsm10. Сега медицината е напреднала, правят се всевъзможни изследвания...

# 19
  • Мнения: 9 973
 newsm10няма нищо страшно

# 20
  • Мнения: 188
И според мен риск винаги съществува- и на 20 и на 40 години, но това не трябва да те спира да имаш дете. Дерзайте!

# 21
  • Мнения: 1 477
И според мен риск винаги съществува- и на 20 и на 40 години, но това не трябва да те спира да имаш дете. Дерзайте!
Така е.Риск винаги има.Ще се пазиш повече.Повече почивка и положителни мисли  Hug.И накрая едно прекрасно бебче  Hug

# 22
  • Мнения: 472
Както са ти писали и другите мами риск винаги има, независимо от това на колко си години. Щом си готова за второ детенце, годините ти едва ли са пречка. Моя приятелка роди второто си детенце на 38г. и дори не и се наложи да прави никакви допълнителни изследвания  Hug

# 23
  • Мнения: 2 005
Нe смятам , че има някакъв проблем да си родиш здраво бебче  Peace Стискам палци  newsm10

# 24
  • Мнения: 1 029
Верно е, че с напредването на възрастта е малко по-рисковано, но пък това в крайна сметка си зависи и от самия организъм. Познавам много хора, които са родили над 35 г. и имат прекрасни здрави деца. Майка ми също ме е родила на 36 години, както и сестра ми роди второто си дете на 36 г. Мисля, че и на 40 г. не е късно, стига жената да има желание да има дете. Успех ви желая, ако се решите!  Peace

# 25
  • Мнения: 89
Здравей!
Всичко опира до желанието ти да си имаш бебче. Ние доста време не можехме да имаме. Сега съм на 35 години, преди 1 месец родих прекрасно момченце и за миг не съм се замисляла дали не е късно за това. Предлагаха ми няколко пъти да раждам секцио, било намалявало риска. Риск от какво? Аз си родих в термина и нормално, е, с малко шевчета де.Даже и на 25 може да има риск да си износиш бебето. За жени над 35 просто се правят повече иследвания и то ако има показания за това.
Така, че ако наистина го искаш - просто не мисли за годините, а за това, как ще гушкаш след време едно малко съкровище.
Успех!!!

# 26
  • Мнения: 1 479
Раждах на 33,на 38 и последно на 40 години.Е стига ми толкова!Чувствам се супер,а всичко си е божа работа!Успех! newsm10

# 27
  • Мнения: 27 524
Преди два дни наша позната роди нормално и без проблеми на 41  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 335
Ами те жените ве4е масово раждат над 30години. Peace

# 29
  • Мнения: 645
36 години е една прекрасна възраст да станеш майка за втори път. Риск има и на 20 и на 30, и на 36г. Успех.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт