С коси от свежи цъфнали цветя към ПАЗАРДЖИК пристъпва пролетта(19)

  • 12 514
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 227
 Мечтата за мен е начин на живот,начин да бъда себе си,начин да ме има и дишам,но за мечтите научих едно - внимавам какво си пожелавам и мечтая,защото те се сбъдват,макар и някои след доста време и тогава е интересната част  Grinning ,а коя е страната ми мечта,ми че те всичките ми са страни  Mr. Green ,зная че нямам право,но искам да "виждам" мислите на събеседника си,любопитно ми е,човек говори ли това,което чувства или е учтив по своему,искам макар и за ден да имам всичко,което искам - а нямам,за да оценя това,което имам в момента и днес,мечтая макар и ден светът да го има без финикийските знаци,тогава ще ми е наистина любопитно какво ще се случи   Grinning

п.п Искам също да бъда бебе със сегашният си опит и спомени,тогава ще ми е наистина много забавно и смешно  Grinning

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 21:25 от Лайкучкаа

# 287
  • Мнения: 227
 Тед,мечтая си и моят бебчо да е спящ и заспиващ на всевъзможни места сладур като Младен,но уви  Grinning ,специални поздрави на спящият ти красавец  Hug

# 288
  • Мнения: 1 938
Ха-ха! Лайкучкаа, хареса ми!   bouquet Май само ти разбра правилно въпроса ми... Hug

# 289
  • Мнения: 227
 Nellina,кажи сега за твоята мечта,наистина съм много любопитна каква е тя?!  Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 319
Ха-ха! Лайкучкаа, хареса ми!   bouquet Май само ти разбра правилно въпроса ми... Hug
Ааааааа ся шъ съ обиждъме ли newsm78 Mr. Green

Сега аз да питам - понеже в нашия град май ако не сме хоспитализирани няма къде да направят на детето ми инхалации - та, някой ако знае моля да ме светне????
А някой ползвал ли е домашен инхалатор?

# 291
  • София
  • Мнения: 1 511
Nellina,кажи сега за твоята мечта,наистина съм много любопитна каква е тя?!  Rolling Eyes
Да,да....кажи какво ти се върти в главата на тема недостижими шантави мечти!? Grinning

И който е отговорен за пускането на нови теми...моля да си понесе отговорността,че врътнахме 15-та страница вече!  Laughing

# 292
  • София
  • Мнения: 1 511
Здравейте Борислав е вече христианче в неделя му беше кръщането
ето ни в църквата Боби Мама и Леля
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190915&photo=11...

Честито кръщение!!!
  bouquet

# 293
  • Мнения: 1 938
    Искам да присъствам на раждане. Да съм в родилна зала, но като зрител, а не като главен герой.  Laughing
    Искам да видя отстрани как протича един родилен процес. Да съм там, да наблюдавам, без да взимам пряко участие ...
    Дали в Пазарджик биха разрешили подобно нещо? Май няма такава практика тук... Cry
    Иначе вече имам покана от 2 бременни.  Heart Eyes Едната за съжаление не е в България.   Cry  Другата е тук, но дали ще разрешат лекарите подобно нещо? Готова съм да си платя за удоволствието! Flutter   
    Ами ...това ми е мечтата!  Simple Smile
   

# 294
нелина твоята мечта аз сьм я осьществила и да ти кажа никак не е интересно имам предвид че не сьм стояла отстрани  ами това ми е хляба.Всьщност ти няма да си безучастна защото моралната подкрепа която ще дадеш на тази родилка никак нее нищо а сие доста преживяване.Твоята мечта сьщо е изпьлнима щом имаш вече и покана  ако твоята приятелка тази която ще ражда тук в Бьлгария ако е в частна болница може и да разрешат да има с нея придружител който обикновенно е таткото но ако той не иска можеш да се вьзползваш ти.Трябва да попитате какьв е правилника в самата клиника и дали допускат придружител.

# 295
мари пз по отношение на инхалациите и аз бях в твоето положение и аз задавах сьщите вьпроси.Та така по сьщество значи тези инхалации които се правят с помоща на инхалатор който работи на ток се правят предимно в болнична обстановка защото трудно се дозират така поне на мен ми обясниха а има и още един вид инхалации които се правят с помоща на бейбихалер това представлява една трьба в която вкарваш флакон с лекорство впрьскваш и детето диша това ние го правим в кьщи но зависи и от сьстоянието на детето. Hug

# 296
# 297
  • Мнения: 227
 Добро утро,vivi75  Hug
 добро да е утрото и денят на всички!

идеи за ново заглавие на темата   newsm78 ,някой не го ли е споходила тази нощ музата или сте имали по приятни занимания от мисленето  Mr. Green ...

# 298
  • Мнения: 2 336
  Добро утро  food010
хайде измислете име на новата тема , аз я пускам няма проблеми Peace

# 299
  • Мнения: 1 163
Добро утро,vivi75  Hug
 добро да е утрото и денят на всички!

идеи за ново заглавие на темата   newsm78 ,някой не го ли е споходила тази нощ музата или сте имали по приятни занимания от мисленето  Mr. Green ...
Със сигурност заниманията бяха приятни Heart Eyes
а за заглавие  мен хич ме няма Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт