Промоционалната игра на Pampers

  • 50 265
  • 1 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
ЗАПИС, ние все още си чакаме играчката

# 16
  • Мнения: 1 217
Аз едно нещо не мога да разбера.
1 мече от мокри кърпи-1 точка
1 мече от памперси-3 точки.
Значи ли това,че памперсите като са с 2 мечета значи имам 6 точки.
Или 2 мечета на памперсите са ОБЩО 3 точки. newsm78 newsm78 Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
значи точно това - 2 мечета - 6 точки, едно мече 3 точки.
никой не гледа от какъв пакет си рязала мечките, само общата им бройка накрая.
Малък пакет - една мечка - малко точки, голям пакет - две мечки - повече точки Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 845
А от сегашната игра някой получил ли се е вече играчката?

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
има да, писаха в края на миналата тема Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 026
Туп в новата тема Simple Smile Чакам 2 играчки - жираф и нещо вибриращо  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 44 122
ххихи, аз чакам 2 вибриращи...Simple Smile и се чудя има ли шанс да се сетят да ми пратят различни.....
и дали има шанс да оцелят тези 2, които ги нямам....

# 22
  • Мнения: 5 026
ххихи, аз чакам 2 вибриращи...Simple Smile и се чудя има ли шанс да се сетят да ми пратят различни.....
и дали има шанс да оцелят тези 2, които ги нямам....
А аз нагло,нагло написах ,че имам мишка, та ако може друго вибриращо да ми пратят  Mr. Green Извиних им се за неудобството,което ще им създам  Grinning И все пак ми е ясно,че ще ми пратят такова, каквото извадят първо от кашона Simple Smile

# 23
  • Мнения: 238
 Да питам нещо:
В условията пише да се изпрати самоадресиран плик, така ли е и те в него ли пращат играчките? и Ако не съм си вкъщи след 3 месеца, когато решат да ми донесат играчките какво става?

# 24
  • Мнения: 2 425
Да питам нещо:
В условията пише да се изпрати самоадресиран плик, така ли е и те в него ли пращат играчките? и Ако не съм си вкъщи след 3 месеца, когато решат да ми донесат играчките какво става?
Ще ти оставят бележка да отидеш до куриерската фирма  Peace

# 25
  • Сопот
  • Мнения: 165
И аз да питам нещо!Освен мечетата от мокрите,кърпи важат ли и мечетата от опаковките на мокрите кърпи?Нали се сещате,че в Метро ги продават опаковани по 4.Забелязах че на някои опаковки има мечета,а на други няма newsm78Някой изпращал ли е такива ?
Или е малко нагло,а Mr. Green

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
запис Mr. Green аз още малко и ще събера за патето

# 27
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
И аз да питам нещо!Освен мечетата от мокрите,кърпи важат ли и мечетата от опаковките на мокрите кърпи?Нали се сещате,че в Метро ги продават опаковани по 4.Забелязах че на някои опаковки има мечета,а на други няма newsm78Някой изпращал ли е такива ?
Или е малко нагло,а Mr. Green

Според мен не е никак нагло. Grinning И аз пратих мечетата от горемия плик на кърпичките и сега чакам да видя какво ще стане. Grinning

Аз пък имам друго питане. Мечета, на които пише JP, вместо цифричките под/над мечетата важат ли? Някой пращал ли е такива мечета вече?

# 28
  • Мнения: 230
днес званах на телефона в София , които е  в на4алото на темата и ми казаха 4е мойе да има забавяне в доставката на игра4ката от около 2месеца, #2gunfire
ние сме пратили преди 20 дни и аз се бях притеснила какво става, дано само да не е пове4е 4е ако станем на 2год тая вибрира6тата игра4ка на дали 6те ние  е за възрастта  newsm78
ужас, тази дето ми вдигна дано да си е направила шега с мене  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 230
ме4етата с JP и от пакетите на карпи4ките съ6то стават.Някоя мама от Русе има ли която е пратила  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт