Отговори
# 210
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 409
Добро утро и от нас.Честито на Силвето за апартамента на болничките бързо да оздравяват.Благодаря на Дидка за закуската и кафето.Честно да ви кажа аз подаръци за осми март на майките не купувам.Обаждам се по телефона и честитя празника.И от нас един слънчев и топъл ден на всички.

# 211
  • Мнения: 237
Здравейте, момичета!!!
Силве, честит ви нов дом! Да е изпълнен само със смях и весели емоции!
Дидка, малко късничко, ама ще си взема и кафенце и закусчица Wink Малко не съм за закусване, че нещо не харесвам кантара тия дни, но хайде Laughing
За тоя 8ми март аз лично няма да купувам на майки и сестри подаръчета Sad, освен цветенца, че нещо много нанагоре ми идва този път след рождения ден на Алекс.
Лек и усмихнат ден на всички!
И болничките да се оправят мнооого бързо   love001!

# 212
  • Мнения: 43
БЛАГОДАРЯ за закуската.  bouquet

ХАЙДЕ СТИГА С ТИЯ БОЛЕСТИ Crossing Arms Ние също се борим с тях да идва вече ...........разходките, топлите дни и смех. Naughty

За 8 питам кой от какво има нужда. не че не обичам цветята ам направо ме е яд като им надуят цените.
Браво СИлве много се радвам за вас -Хубаво е човек да има собствен дом.

Лек и усмихнат ден на всички.

# 213
  • Мнения: 119
Здрасти  Hug
Това мрачно време ми разваля настроението.... Confused

Еееее видях едно познато "ново" лице във форума bobioni . Аз съм Искра, виждали сме се в Hot Spot, по скоро мъжа ми ви е редовен клиент.  Wink
Пускам и снимка за припомняне - клик .

Слънчев ден ви желая, въпреки облаците.


 

# 214
  • Мнения: 2 000
Дидке, само цветя им купуваме на майките за 8-ми март. Иначе мнооого ми е трудно да избера подарък, особено за свекърва ми.
Ох, Пламен пак е с температура - 38.3. А от 3 дни е на антибиотик и уж вече беше по-добре, и сега пак с температура и отново сополите му тръгнаха  ooooh! Кво да го правим не знам  Thinking

# 215
  • Мнения: 1 063
Кате, звънна ли на лекарката?

# 216
  • Мнения: 2 000
Кате, звънна ли на лекарката?

Не съм. Дадохме му Нурофен и сега няма температура. Ще видим утре как ще е, че тогава ще звъня.

# 217
  • Мнения: 60
Puzzle,фотосите ви са много сладки,веднага ви познах,даже преди няколко дни идва в магазина за колан нали? Точно него ден се случи да съм на работа,по принцип работя само в събота,но тази седмица работих няколко дни.........

# 218
  • Мнения: 1 063
Кате, звънна ли на лекарката?

Не съм. Дадохме му Нурофен и сега няма температура. Ще видим утре как ще е, че тогава ще звъня.

Стискам палци да е инцидентно и утре всичко да е ОК Praynig
И да не забравите АБ  Naughty Mr. Green
 Hug

Дуци какво стана с подаръците Thinking
Не се обвинявай, че си претенциозна Naughty Естествено е, като всяка уважаваща себе си жена да имаш някакви изисквания Hug

Ренка, какво реши? Ще ходиш ли утре или ще остане за другата седмица?

Лони, как сте?

Силве, благодаря за пожеланието Hug

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 21:48 от Iva M.

# 219
  • Мнения: 271
Ехооо, добра вечер, момичета!

Силви, честито ви ново жилище! Пожелавам ви с любов и разбирателство да го превърнете в истински и уютен дом!

Иве, благодаря, добре сме. Тези дни имах малко здравословни "проблеми", да ги наречем, но вече съм по-добре и се възстановявам. А за да е релакса пълен пратих дребния на гости с преспиване у бабини.  Mr. Green

Кате, на вас - бързо въстановяване!

Аз отивам да топля завивките, че мъжО се прибира тази нощ, а на вас пожелавам сладки сънища!

# 220
  • Мнения: 106
Приветче на всички Simple Smile smile3508 Аз сега чак седнах...Днес подготовка за утре....Нали е рожденничка моята принцеса.... Simple Smile Утре ще сложа снимчици...
Хайде лека вечер на всички и леки сънища!

# 221
  • Мнения: 200
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЖЕНИ!
ВИНАГИ СЕ СТРЕМЕТЕ КЪМ ВЪРХА,
КАКВОТО И ДА ВИ СТРУВА ТОВА!
ВИНАГИ СЕ СТРЕМЕТЕ КЪМ ПОБЕДИ,
КАКВОТО И ДА ВИ СТРУВА ТОВА!
БЪДЕТЕ И ВДЪХНОВИТЕЛКИ И ВЪЛШЕНИЦИ,
И ЖИВОТВОРНА СИЛА!
БЪДЕТЕ ИСТИНСКИ ЖЕНИ!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 222
  • Мнения: 1 063
Добро утро Hug

Честит рожден ден на Ели, на Люси!

Люси да ти е жива и здрава, много щастие и късмет и пожелавам, да Ви дава само поводи за радост!Весел празник!!!


За теб

Остава да честитя и 8-ми март на всички, които го приемат за празник!


Лони радвам се, че си по-добре Hug

Аз станах да си пиша едно резюме,че отивам на изпит, а ей ме на пак във форума ooooh!

# 223
  • Мнения: 60
http://www.misli.hit.bg/youare.html    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!БЪДЕТЕ МНОГО ОБИЧАНИ И СИЛНО ЖЕЛАНИ!!!!!!!!                                                                                                                                                                                                        ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИ,ДА БЪДЕ МНОГО ЗДРАВА И САМО ДА ВИ РАДВА,ЛЮСИ                                                                                                         

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 07:31 от bobioni

# 224
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЕЛИ!!!

  bouquetДа е жива и здрава, много щастлива и усмихната и все да радва мама и тати!!!  bouquet



ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ НА ВСИЧКИ МАМИ, ДА СМЕ ВСЕ ТАКА ЧАРОВНИ И ГРИЖОВНИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт