Отговори
# 225
  • Мнения: 7 430


Честит рожден ден на порасналото момиченце Ели Hug

Да е жива и здрава!Прекрасно и слънчево детство й желая  bouquet




# 226
  • Мнения: 7 430


Иве, купих си подарък - ще ти го покажа на скайпа Hug ДАно денят ти мине добре Peace

Лонка, радвам се, че всичко е наред - липсвате ни Heart Eyes

Кате,
дано всичко у вас е наред и сте здравички всиЧКи Praynig

....аз обаче днес не се чувствам добре, глава ме боли, гърло...дано до обяд се оправя, че ще ходим на събиране с МирОвските колежКи Tired

# 227
  • Мнения: 119
Честит 8ми март!!!


Честит рожден ден Ели!
Да си жива и здрава с безкрайно щастливо детство и да радваш много мама и татко!

bobioni , радвам се че си се сетила. Лелеее ще празнувате скоро годинка а имам чувството, че вчера беше бременна.  Simple Smile

# 228
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
честит 8ми март.пожелавам на всички жени винаги да се чустват желани и обичани и най вече специални.  bouquet  bouquet  bouquetчестит рожден ден и на малката принцеска ели на люска.пожелавам и да е едно здраво и щастливо дете за радост на мама и тати  bigdance2 newsm38

# 229
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ МИЛИ МОМИЧЕТА,
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,МНОГО ОБИЧАНИ И ОБИЧАЩИ Hug

# 230
  • Мнения: 237
Люсинка, да ти е жива и здрава малката принцеса!!! Пожелавам и слънце в сърцето и безоблачно детство!

Честит празник на всички! Бъдете най-обичаните и най-желаните! Пожелавам ви цялото щастие на света!

# 231
  • Сливен
  • Мнения: 894
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА СЛАДКА ЕЛИ!
ВЕСЕЛО И ЩАСЛИВО ДЕТСТВО

А ТОВА Е ЗА ГОРДАТА МАМИНКА Wink

# 232
  • Мнения: 888
Честит празник момичета!Много любов да ви съпътства с половинките ви и малчовците!
ХУБАВ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!
Иве,сега тъкмо тръгвам!  Hug

# 233
  • Мнения: 200
Честит рожден ден на малката принцеса Ели! Да расте щастливо и здраво детенце! newsm59  bigdance2

# 234
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМИ!

НАЙ-РАДОСТНОТО Е ДА ГО ЧУЕШ ТОЗИ ДЕН ОТ МИЛИТЕ НИ ДЕЧИЦА!

Весел празник и много много настроение да се чувствате специални  bouquet  bouquet

 newsm59 nbirthday newsm38  ura

На малката пораснала Ели много и усмивки и безгрижно детство

# 235
  • Мнения: 13
Ч.Р.Д на малката Ели много да играе,смело да мечтае
да може и да знае

ЧЕСТИТ 8ми МАРТ ДА СМЕ НЕЖНИ И ДОБРИ и ГОРДИ,ЧЕ СМЕ ЖЕНИ

# 236
  • Сливен
  • Мнения: 197
     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА ЕЛИ.НАПРАВИЛА СИ НАЙ-ХУБАВИЯ ПОДАРЪК НА МАМА.
     Честит 8-ми март на всички мами.Да сте най-щастливите майки и най-обичаните съпруги  Hug  bouquet

# 237
  • Мнения: 271
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЕЛИ!

# 238
  • Мнения: 1 063
Дуци радвам се за подаръка, но другото не е хубаво Naughty...ще включа скайпа Peace
Картичката е страхотна, поздравления на авторката, тя си знае коя е Wink Peace

Рени не можах да ти пожелая лек път, но дано вече си се върнала и да изкараш една незабравима вечер Hug
Когато можеш и имаш време кажи как са децата... Wink

Кате, как е Пламката?

Лони и днес ли си без малчо?

Аз си изкарах изпита, момчетата ни изненадаха с рози,но като казвам изненада наистина беше такава...останах със зяпнала уста, не съм очаквала такъв жест от тях Laughing Ние се отчетохме с бонбони,тривиално, но друго нямаше в кафето Laughing

 Hug  bouquet

# 239
  • Мнения: 48
 Честит празник на всички!
 Честит Рожден Ден на дъщеричката на Люси,да е жива,здрава и много засмяна!!!

 Други като мен,на които хич не им е празнично,има ли?Надявам се да съм единствена.Нещо и с дъщеря ми в последно време изобщо не ми върви приказката,какво му стана на това дете,такива сцени прави за глупости.Оплаках се.Благодаря за вниманието Sad
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт