Трябва ли да питаме: колко ме обичаш?

  • 9 740
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 17 411
Не се караме, спорим Grinning

# 91
 Grinning
E, аз мога и да ви скарам, ако пусна още един разказ, но айде няма! Grinning

# 92
  • Мнения: 2 018
Никой не се кара  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 17 411
Принципно харесвам автора. Ама що тъй ме издразни с това разказче, не знам Twisted Evil Mr. Green

# 94
Ами всеки го възприема различно. Аз не видях повечето от нещата, които някой намериха в разказа. И това е нормално.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ами всеки го възприема различно. Аз не видях повечето от нещата, които някой намериха в разказа. И това е нормално.


Защото го четеш като разказ, а тук се прие, че не е художествено произведение, а изповед Crazy...

# 96
  • Мнения: 306
Да,личното пространство,правото да бъдеш себе си,дори това да не се харесва на другите...
В една съседна тема, дружно обругахме и заклеймихме едни хора,които изразиха мнението си и скочиха,защото някой се опита да им нахлуе в територията.Време е, г-н Иво Сиромахов  да застане до протестиращите русенци и заедно да изразят тезата си!Естествено в ефира на бтв!

# 97
  • Мнения: 503
Кукурузке, сравнението е неподходящо, струва ми се.

# 98
  • Мнения: 306
Според мен,само ти се струва.Според мен!

# 99
  • Мнения: 2 018
Защото го четеш като разказ, а тук се прие, че не е художествено произведение, а изповед Crazy...

"Когато публикувам разкази, малко се смущавам, защото в тях обикновено описвам някакви лични емоции и ги споделям с непознати читатели."
 
Иво Сиромахов

# 100
  • Мнения: 17 411
 кукурузке, коя е темата?

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 22:49 от Дренка

# 101
  • Мнения: 2 018
.

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 22:57 от Бо_

# 102
Защото го четеш като разказ, а тук се прие, че не е художествено произведение, а изповед Crazy...

"Когато публикувам разкази, малко се смущавам, защото в тях обикновено описвам някакви лични емоции и ги споделям с непознати читатели."
 
Иво Сиромахов

Питах го Embarassed

http://www.ivosiromahov.com/phpbb/viewtopic.php?t=893

# 103
  • Мнения: 5 940
Чак сега прочетох разказа. Хареса ми. Това е разказ за правото на лично пространство, за детското учудване пред света и за постепенното свикване с него. Дори е мило, не го намирам за егоистично. Героите можеше и да сме ние.

# 104
  • Мнения: X
Не питам нито колко, нито защо. Ако някой може да ми даде точни отговори на тези въпроси, значи не ме обича. Истинската любов е необяснима.

Общи условия

Активация на акаунт