Умопобъркваници и мистерии -20

  • 40 368
  • 1 569
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 251

Как взе зеления ключ?
Ами нагласих долу бутоните както е на подсказката-първи, втори и четвърти натиснати и отидох на чекмеджето -отвори се като кликнах на него и го взех.

# 76
  • Мнения: 2 425
При мен така не става. А на стената са 1 и 3 светли, другита 2,4,5 тъмни. Нищо не става  Sick

# 77
  • Мнения: 750
Galinski,стигнах до 6 ниво на AZADA, до играта с картата на масата,стигам поти до края,показва ми кой цифри да ползвам но така и не разбрах какво да ги правя
намирам ги на картата но ми казва че нещо не е така
ако си стигнала до там,моля дай подсказки
/а за черната дъска с цифрите ,при мен не става нищо,имам да речем 6 отдясно написано,аз  натискам примерно 9-3, и нищо не се получава
явно бъркам нещо/ ooooh! ooooh! ooooh!
1.Играта с картата-на монитора като го оправиш и дръпнеш ръчката/тя е под масата/ти излиза кои  букви да гледаш на книгите-Например:ако са F/К и F ti e 152,a K ti e 2R и движиш мишката върху картата докато не намериш точното място-в случая ще ти е 152,2R
2.За черната дъска с цифрите задачите се съставят от три числа/отговор-5:задача 9-3-1/
==============================================
чакам те на 8-мо ниво при аквариума Peace

# 78
  • Мнения: 1 092
хахаха,има да ме чакаш там,ма това много трудно бе,аз се опитвам да си засека колко квадратчета но ще трябва да поиграя повечко

# 79
  • Мнения: 1 092
изиграх аквариума
там трябва да пробваш и си приготви един лист и химикал
натиснах два пъти първото,три пъти второто,един път предпоследното,след това изгубих реда,но три пъти третото и един път последното

# 80
  • Мнения: 750
изиграх аквариума
там трябва да пробваш и си приготви един лист и химикал
натиснах два пъти първото,три пъти второто,един път предпоследното,след това изгубих реда,но три пъти третото и един път последното
ееееееее ,супер си.Минах го ама да знаеш ,че 9-то ниво е супер сложно.Минах 4 и още толкова ми остават ,но сигурно ще го преигравам поне 3-4 пъти.Има едно с камъни и статуя и нищо не му се разбира-ужас no,а пък клечките нямат редене ooooh!
=======================================
минах ги на магия,но ми остана Алхимията-не си намирам едната пръчка/другата си я сглобих и я сложих на мястото и/-Тайничка ,ако го минеш пиши  Praynig

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 21:15 от galinski

# 81
  • Мнения: 22 530
Момичета, който играеше това вчера може ли малко хелп.
http://ctime.cool.ne.jp/MyDiamondBaby/#

имам писалка и макетно ножче, отворих компа от него взех макетно ножче, писалката не помня от къде, но нищо повече не мога да направя
намерих лист хартия и го пъхнах в принтера
под леглото има ключ, но не мога да го стигна
с макетното ножче обелих нещо като кашон под шкафчето с микроскопа

а, магията на поста верно действа. )))
намерих и частта за компютъра, пъхнах я вътре, единият комп се включи. иска обаче име на файла който да отпечата
е това вече не знам от къде да го изкарам

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 21:27 от Mirama

# 82
  • Мнения: 1 092
аа я казвай за камъните бързо,и аз се озорих на 9 то, само едната пръчка ми е и на мен
казвай и за клечките....то всъщност и аз ще преигравам няколко пъти

# 83
  • Мнения: 22 530
извадих ключа от под леглото, отворих ковчежето и от там извадих някаква Мистериозна хартия. )
Сега не знам какво да правя с нея.

Ама май само аз си я играя тази игра. )))
Няма ли някой да се включи

# 84
  • Мнения: 1 092
Галинскии,втората пръчка се вижда със камъка,между плочките на стената е,над бюрото

# 85
  • Мнения: 750
аа я казвай за камъните бързо,и аз се озорих на 9 то, само едната пръчка ми е и на мен
казвай и за клечките....то всъщност и аз ще преигравам няколко пъти
1.За камъните-отваряш отляво везните и слагаш статуетката ,на око преценяваш докъде се е вдигнала дясната страна с топката или си маркирай на монитора с нещо и после я махаш и на нейно място поставяш от камъните/не мога да ти кажа кои,че тежат различно,но при мене бяха 3 броя/и след това  статуетката я слагаш на онова издигнатото отляво пред олтара,а камъните със същото тегло като нея -на дясното и ти се отваря олтара и излизаш
2.За клечките-на мене ми беше една риба и трябваше да я обърна да гледа надясно вместо наляво- е тук вече немога да помогна -не знам как го направих/на магия/Съжалявам

утре ще играя Алхимията,че заспивам от умора

# 86
  • Мнения: 1 092
клечките са различни всеки път,аз ги оправих,сега с камъните почвам
оки,до утре,пак ще играем
лека нощ

# 87
  • Мнения: 3 251
извадих ключа от под леглото, отворих ковчежето и от там извадих някаква Мистериозна хартия. )
Сега не знам какво да правя с нея.

Ама май само аз си я играя тази игра. )))
Няма ли някой да се включи
Akо си сложила частта на компа, включи го-там встрани има кабел, принтирай на листа едни цветни чертички-части на пъзел. Слагат се на таблото където е розовия бръмбар и трябва да наредиш пъзела  така, че бръмбара да мине по "пътечка" и да излезе за да го вземеш.После гадинката се слага встрани на леглото-  където има кабели- да върви по единия от тях. Ще ти извади нещо изпод шкафа горе под пъзела.
А за да разбереш кода за компа, сложи листа до микроскопа и драскай отгоре му с молива.
После трябва да се нареди гадната главоблъсканица под микроскопа.

# 88
  • Мнения: 2 425
Аз също ще я заредя тази на Mirama. Започвала съм я толкова много пъти, но до никъде не стигам. Ето как се реди картинката на стенатаhttp://game.memopad.jp/webgame/mydiamondbaby/tabid/78/Default.aspx. Вече е пускано, но ако ме попитате не ми се търси пак Peace Аз успях. Joy

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 08:48 от _baby

# 89

Общи условия

Активация на акаунт