Не ме иска вече!

  • 1 144
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Мами,
много ви благодаря за съветите и подкрепата. Мисля, че основните проблеми са: 1. няма мляко - определено ми е паднала продукцията и може би той просто се ядосва като цокне 2-3 пъти и няма нищо, 2. много, ама много е любопитен. Само се върти да гледа наоколо. днес дръпнах пердетата следобед като го храних и имаше успех. Изобщо днес съм си направо доволна от него.

иначе стратегията остава без да дохранваме и на поискване, само дано той почне по-често да си поисква. а с Руби ще гледам да се мотая на кратки разходки около нас, та ако писне Томас да се прибера.

Бяхме почнали вечер да додаваме, за да спи повече, да не се храним по два пъти нощем. Будеше се към 3 часа, след като за последно ядеше в 23 часа. Снощи не му дадох биберон - пак същото стана. така че и от тоя биберон няма смисъл.

За ревност още няма, но то така беше и с първите двама, докато Руби не проходи. После се започна чудото. Така че чакам Томас да проходи и да почне да взима играчките на Руби, тогава не ми се мисли. Но това са бели кахъри.

Билчице, намерихме се и в тоя форум. Гледах ви снимките и аз, много сте хубави, вкл. с каката.

Лека нощ на всички и ще ви разкажа впоследствие как е прилючила сагата.
Прегръдки и от мен, Сара

# 16
  • Мнения: 2 829
Леле, ти си направо страхотна-пак си успяла да намериш начин  bouquet
Аз сега се замислих-ти щом си ходила на работа с първите двама значи може би си добра в цеденето? Може пък да ти е по-удобно да цедиш когато си вкъщи (и Томас не иска да суче) и да оставяш изцедена кърма на бабата?
Ама според мен основния проблем в момента е любопитството на Томас, май ще се кърмите известно време на тъмно Grinning
Успех!!! Hug

# 17
  • Мнения: 748
малко късно се включвам в темата, но да си кажа
а иначе как се държи - започва да пие настървено, 2 минути, после започва да се дърпа, вдигам го, оригва си, цоква още малко и само като му подам гърдата започва да пищи.
на мен това ми звучи като че ли предпочита да суче, когато млякото тече по-бързо в началото, а като стане трудно и за да го изсуче се изисква усилие да се ядосва.  newsm78 ..което е и логично след като проблема се е появил след храненето с шише.
затова може да пробваш всеки път като пусне гърдата да даваш другата. ако му хареса така значи там е бил проблема.
а и така ще стимулираш производството по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт