Оставяте ли децата да играят в пясъка?

  • 2 501
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 441
Да, оставям я да играе в пясъка, не мога да я пазя от всичко.Важното е докато сме навън да не си лапа ръцете и да не яде неизмита.
Peace

# 31
  • Мнения: 729
До сега не е проявявала интерес към пясъчниците.

# 32
  • Мнения: 982
Оставям го, да.

# 33
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съм ги оставяла в пясъчниците по паркове и градинки. Не намирам нищо разумно децата ми да са насред кучешки лайна и урина, използвани презервативи или наркомански спринцовки.

# 34
  • Мнения: 1 101
Осавям го да си играе в пясъчника. Мръсен е пясъка, съгласна съм. Но обожава да игре там и не го лишавам от това удоволствие. Винаги нося мъкри кърпички и вода и гледам да не яде нищо докато е там и след това, докато не се измие хубаво.

# 35
  • Мнения: 982
Не съм ги оставяла в пясъчниците по паркове и градинки. Не намирам нищо разумно децата ми да са насред кучешки лайна и урина, използвани презервативи или наркомански спринцовки.

Трябва да отбележа, че в пясъчниците, на които сме ходили, не съм виждала лайна, използвани презервативи, наркомански спринцовки.За урина не мога да твърдя.
Наясно съм, че това далеч не е най-чистото място за игра.

# 36
  • София
  • Мнения: 62 595
Късметлии!

# 37
  • Мнения: 982

Ако това се отнася за мен, то трябва да поясня, че не съм от София и бездомни кучета не съм виждала. Simple SmileЕ, има котки, но не много.

# 38
  • Мнения: 2 000
Не. Гнус ме е като знам ква е мръсотия. Обаче в детската градина има пясъчник и цяло лято децата се зариват там  ooooh! Хич не ми харесва това, но нищо не мога да направя. Надявам се поне след това госпожите да ги карат да се мият.

# 39
  • Мнения: 1 029
да, играе си в пясъка

# 40
  • Мнения: 4 668
Да , разбира се , че го оставям . В нашият двор / на блока / пясъчника е сравнително чист , не влизат бездомни кучета примерно , а и той умира да играе в пясъка ...
Имам една много любима приказка - " Има два вида деца - едните са чисти , другите са щастливи "   Grinning

# 41
  • Мнения: 883
Оставям я, да. Днес я заведох за пръв път от месеци насам и се овъртя до ушите- легна по корем в пясъка и започна да "плува", викайки "виж ме мамо, какъв съм кит".

# 42
  • Мнения: 105
Да- играе в пясъка, въпреки че е малък и гледам да не се задържа много в пясъчниците по градинките. Но като му доставя удоволствие - какво да направя! Днес 1 час се рови - правим ремонт и ни стовариха пясък пред двора. Разбира се веднага след това му измит ръцете до лактите и го преоблякох. Те хората са казали - ако ти е писано да се удавиш няма да се обесиш!

# 43
  • София
  • Мнения: 62 595
Да , разбира се , че го оставям . В нашият двор / на блока / пясъчника е сравнително чист , не влизат бездомни кучета примерно , а и той умира да играе в пясъка ...
Имам една много любима приказка - " Има два вида деца - едните са чисти , другите са щастливи "   Grinning

Ще добявя още един вид - с кучешка тения, хепатит, бълхи и т.н., все бонуси от мръсните пясъчници

# 44
  • София
  • Мнения: 2 439
Точно днес се тръшках, че се беше излегнал почти целия в пясъка и рови ли рови... Другите деца не правеха така и аз си мислих, че само моето се прави на прасе, но като видях тази тема разбрах, че не е така! Имаше и лопатки от други дечица, които си повиха кротко и си пълнеха кофичките, но Митко ровеше упорито с ръце, а пясъка си хвърляше по главата. Ужас беше, а като го гушнах и го махнах от там цялата градинка беше оглушена от рева му Embarassed

Нормално е деца са, ровят се, но наистина е мръсно!

Общи условия

Активация на акаунт